„Bitė“ pradėjo išankstinę naujų pigiausių „iPhone SE“ prekybą

„Bitė Lietuva“ pradėjo išankstinę prekybą šią savaitę „Apple“ pristatytais naujaisiais išmaniaisiais telefonais „iPhone SE“. Modelis su 64 GB vidinės atminties kainuoja 499 eurus, su 128 GB – 549 eurus, o 256 GB – 669 eurus.

„Patys nekantriausi „Apple“ fanai jau gali užsisakyti naujuosius „iPhone SE“. Greičiausiai šis modelis bus itin populiarus ne tik tarp privačių, bet ir tarp verslo klientų, kurie iki šiol dėl kainos dažnai renkasi kiek seniau pristatytus įrenginių modelius. Šis „iPhone SE“ modelis savo galia ir funkcionalumu nenusileidžia kitiems pažangiausiems „Apple“ įrenginiams“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Vartotojai „iPhone SE“ gali rinktis iš trijų spalvų – juodos, raudonos ir baltos.

Užsisakyti telefonus lietuviai jau gali bendrovės internetinėje svetainėje www.bite.lt. „Bitė Lietuva“ yra oficialus „Apple“ atstovas Lietuvoje.

Apie „Bitė Lietuva“
„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: