„Bitė“ plečia rinkodaros komandą: ieško neieškančių darbo

Pasiūlymas | BITĖ

Startavusi „Bitė Lietuva“ darbuotojų paieškos kampanija siekia atkreipti būtent darbo neieškančių rinkodaros specialistų dėmesį. Kampanijos žinutė – net jei darbe jautiesi puikiai, neieškai darbo, gauni tenkinantį atlyginimą ir net neturi CV – galime pasiūlyti tau puikų darbo pasiūlymą.

„Besiplečiančiai rinkodaros komandai ieškome patyrusių profesionalų – šie žmonės dažniausiai jau turi mėgstamą darbą, todėl šia kampanija norime atkreipti būtent jų dėmesį. Siekiame palengvinti neieškančių darbo specialistų pirmojo kontakto užmezgimą su mumis: kandidatui nereikia siųsti CV ar motyvacinio laiško, iškart organizuojamas darbo pokalbis su vadovu“, – pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitė Lietuva“ rinkodaros direktorius Arūnas Mickevičius.

Rinkodaros specialistų atrankos metu nebus organizuojami įprasti pirmieji pokalbiai su personalo specialistais – siekiama kuo labiau pagreitinti, sutrumpinti neieškančio darbo kandidato kelią. Pokalbį ves pats kandidatas ir viską išgirs iš pirmų lūpų – savo tiesioginio vadovo.

„Šiandien rinkoje geriausi rinkodaros specialistai rinkoje darbo neieško, jų aktyviai ieško įmonės, o kandidatai – renkasi. Todėl šis projektas skirtas darbo neieškantiems – tiems, kurie jau turi darbą ir yra juo patenkinti. Visgi mes norime įrodyti, jog „Bitėje“ gali būti dar geriau“, – pasakoja A. Mickevičius.

Anot A. Mickevičiaus, rinkodaros komanda plečiasi tiek dėl sparčiai augančios el. prekybos, tiek dėl nuolat besiplečiančio teikiamų ryšio ir IT paslaugų skaičiaus. Šiuo metu ieškoma 8 rinkodaros profesionalų, dar apie 8 pozicijos jau buvo užpildytos šią vasarą. Tokio lygio rinkodaros specialistų pozicijos „Bitėje“ atsilaisvina itin retai.


 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: