„Bitė“: ligoninėms ir poliklinikoms, gydytojams ir slaugytojams ryšio paslaugas Lietuvoje 3 mėn. teiksime nemokamai

„Bitė Lietuva“ pristato pagalbos medikams programą ir dešimtims ligoninių ir poliklinikų visoje Lietuvoje 3 mėn. nemokamai teiks ryšio paslaugas šalyje. Pagalba apims ne tik ryšio paslaugas medicinos įstaigoms, tačiau ir asmenines gydytojų ir slaugytojų ryšio sąskaitas. Kartu su partneriu rengiama ir papildomų pagalbos priemonių, apie kurias informuosime netrukus.

„Pasaulis susiduria su neregėta krize, o tos krizės smaigalyje – medikai. Norime jiems padėti. Parengėme priemonių planą, kurios palies šiandien bene jautriausią visuomenės grupę – gelbstinčius mūsų sveikatą ir gyvybę. Šis planas tiesiogiai palies dešimtis ligoninių ir poliklinikų, taip pat mūsų klientus gydytojus ir slaugytojus asmeniškai“, – teigia Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius.

„Bitės“ vadovas P. Kuisys pristato pagalbos medikams paketą:

Pirma, norėdami palengvinti medicinos srityje šiandien itin sunkiomis sąlygomis dirbančių medicinos įstaigų ir medikų darbą, 3 mėnesiams suteiksime nemokamas ryšio paslaugas Lietuvoje „Bitės“ tinkle veikiančioms ligoninėms ir poliklinikoms. Tai pačios didžiausios gydymo įstaigos šalyje – Respublikinės Vilniaus universitetinė ligoninė, Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Kauno, Šiaulių ligoninės, Klaipėdos vaikų ligoninė ir dešimtys kitų, taip pat Vilniaus Centro, Antakalnio, Šeškinės poliklinikos, Žaliakalnio poliklinika Kaune ir kitos.

Antra, visiems gydytojams ir slaugytojams, kurie, kaip privatūs asmenys yra mūsų klientai, nemokamai suteiksime ryšio paslaugas Lietuvoje 3 mėnesiams. Šiuo itin sunkiu laikotarpiu, dėl žmonių sveikatos ir gyvybės kovojantys žmonės turi galvoti, kaip pagelbėti sergantiesiems ir neriboti savo galimybių bendrauti laisvai.

Trečia, „Bitėje“, kartu su partneriu, ruošiame papildomų pagalbos priemonių, apie kurias informuosime netrukus. Kaip pasinaudoti pagalbos paketu?

1) Ligoninėms ir poliklinikoms jokių veiksmų imtis nereikia – su jomis patys susisieks „Bitės“ verslo vadybininkai.

2) Gydytojai ir slaugytojai tiesiog turėtų atsiųsti telefonu darytą darbo pažymėjimo nuotrauką ir asmeninį „Bitės“ telefono numerį el. paštu medikams@bite.lt ir „Bitė“ padengs jų sąskaitas už ryšio paslaugas. Darbo pažymėjime turėtų matytis Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos išduotas spaudo numeris.

Apie „Bitė Lietuva“
„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: