Šeštus metus iš eilės „CV-Online“ „Bitę“ pripažino TOP darbdaviu

Šeštus metus iš eilės „CV-Online“ „Bitę“ pripažino TOP darbdaviu | BITĖ

„Bitė Lietuva“ jau šeštus metus iš eilės pelnė TOP darbdavio titulą, skelbia darbo skelbimų paieškos bendrovė „CV-Online“. Įvertinimas skiriamas įmonėms, sulaukusioms didžiausio ieškančių darbo dėmesio.

„Jau šeštus metus iš eilės gaunamas įvertinimas – ilgamečio ir nuoseklaus rūpesčio darbuotojais rezultatas. Tai leidžia mums išsaugoti stiprią ir įtraukiančią vidinę kultūrą, kurią įvertina ne tik esami, bet ir potencialūs įmonės darbuotojai“, – pranešime žiniasklaidai sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.


'

„Bitės“ vadovas pabrėžia, vienas didžiausių privalumų, dėl kurio „Bitę“ vertina darbuotojai – įmonėje puoselėjama startuoliška kultūra. „Bitės“ komandos nariai prisideda prie didelių, reikšmingų projektų, jie skatinami patys siūlyti įvairius kūrybiškus sprendimus, o savo darbe turi realią galią priimti sprendimus.

„Bendrovėje daug dėmesio skiriame ir darbuotojų gaunamoms naudoms, tokioms kaip profesinio ir asmeninio tobulėjimo mokymai, kaupimas privačiame pensijų fonde įmonės lėšomis, papildomi laisvadieniai, privatūs sveikatos, kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimai“, – pasakoja P. Kuisys.

Pasak vadovo, „tik atlaisvėjus karantino reguliavimams, biure organizavome įvairias saugias bendras pramogas, vasarą kvietėme darbuotojus savaitę kartu praleisti „Bitės“ vasaros rezidencijoje ant jūros kranto. Tai leidžia darbuotojams jaustis pripažintiems ir todėl jų pasitenkinimas darbu yra didesnis.“

Bendrovė taip pat jau trečius metus iš eilės atsidūrė tarp geriausių Europos darbdavių –pelnė geriausio darbdavio titulą tarptautiniame tyrime „Best Employers 2021“.

TOP darbdaviai nustatyti susumavus nuo 2021 sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. „CV-Online“ patalpintos įmonės paskyros ir publikuotų darbo pasiūlymų peržiūras. Darbdavio rinkimuose iš viso dalyvavo apie 2000 įmonių, kurios paskelbė virš 65 tūkst. darbo pasiūlymų.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: