„Bitė Lietuva“ trečius metus iš eilės pripažinta geriausiu darbdaviu Baltijos šalyse

„Bitė Lietuva“ | BITĖ

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ – tarp geriausių Europos darbdavių. Jau trečius metus iš eilės ji pelnė geriausio darbdavio titulą tarptautiniame tyrime „Best Employers 2021“. Jį atliko tarptautinė personalo valdymo bendrovė „Kincentric“.

„Tai, kad jau trečius metus iš eilės atsiduriame tarp geriausių darbdavių – svarbus rodiklis, kad esame pasirinkę teisingą kryptį. Organizacijoje tikime, kad darbdavio pareiga, visų pirma, yra rūpestis darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Mūsų darbuotojai vertina, kad nuolat investuojame į jų tobulėjimą, psichologinę sveikatą, puoselėjame atvirą ir nuoširdų bendravimą“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.


'

 

Pandemijos metu nemažai organizacijų susidūrė su grėsmėmis ilgai puoselėtai kultūrai – dirbant atskirai vidinę kultūrą kurti ir puoselėti gerokai sunkiau.

„Saviizoliacija ne tik neigiamai paveikė bendrovių mikroklimatą, bet ir palietė kiekvieną mūsų. Nors organizacijoje džiaugiamės tikrai stipria ir įtraukiančia vidine kultūra, tačiau jai puoselėti būtini bendri iššūkiai, patirtys, bendravimas, kurių karantino metu trūko. Tik atlaisvėjus karantino reguliavimams, biure organizavome įvairias saugias bendras pramogas, vasarą kvietėme darbuotojus savaitę kartu praleisti „Bitės“ vasaros rezidencijoje ant jūros kranto“, – pasakoja P. Kuisys.

P. Kuisys pratęsia, kad bendrovėje nuolat daug dėmesio skiriama ir darbuotojų papildomoms naudoms: „Bitė” apmoka darbuotojų pensijos III pakopos pensijų fonde įmokas, suteikia papildomą sveikatos draudimą, įvairių mokymo bei visapusio tobulėjimo galimybių, konkurencingą atlygį.

Geriausio darbdavio apdovanojimas skiriamas išsamiai apklausus visus įmonės darbuotojus. Tyrimo metu didžiausias dėmesys teikiamas darbuotojų įsitraukimui, lankstumui, patraukliam vadovavimui ir nuosekliam talentų valdymui. Tyrimo metu paaiškėjo, kad stipriai pakilo karjeros „Bitėje“ ir vadovų vertinimas.

Tarp geriausių darbdavių Europoje šiemet taip pat atsidūrė finansinių sprendimų bendrovė „Hyunday Capital“, programinės įrangos gigantė „SAP“, prekybos tinklas „JYSK“ ir kt.

Šių metų išskirtinumas tyrime ir mūsų stiprybė – puikius įvertinimus gavę teiginiai apie mūsų vadovus bei stipriai pakilęs karjeros „Bitėje“ vertinimas.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: