Ukrainoje „Bitė“ kompensuos svarbiausias ryšio paslaugas

Ukrainoje „Bitė“ kompensuos svarbiausias ryšio paslaugas | BITĖ

Šiandien Ukraina ir jos gyventojai susiduria su didžiuliais iššūkiais ir pavojumi. Dėl to „Bitė Lietuva“ klientams kompensuos skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos, taip pat skambučius ir žinutes šalies viduje. Tai daroma siekiant, kad šalyje esantiems ar dėl artimųjų nerimaujantiems žmonėms būtų lengviau susisiekti.

„Suprantame, kad mūsų klientai atsidūrę neeilinių įvykių sūkuryje turi svarbų poreikį naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis. Tikimės, kad mūsų teikiama pagalba bent šiek tiek palengvins šį sudėtingą laikotarpį,“ – pasakoja Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Bendrovė kompensuos Ukrainoje esančių klientų skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos ir šalies viduje. Klientai kompensacijas už paslaugas matys savo kito mėnesio sąskaitose.

Paslaugos nemokamai teikiamos iki 2022 metų kovo 31 dienos imtinai. Norintieji toliau gauti išskirtines tarptautinio ryšio paslaugų sąlygas ribotam laikotarpiui, turėtų kreiptis į BITĖS salonus ir teirautis specialaus plano „Ukraina”.

Šių metų sausio mėnesį „Bitė“ padėjo ir klientams neramumų krečiamame Kazachstane – kompensavo svarbiausias ryšio paslaugas. Pernai bendrovė pirmoji ištiesė pagalbos ranką ir baltarusiams – IT bendroves „Bitė“ pakvietė kurtis Lietuvoje ir pasiūlė ryšio paslaugas 3 mėnesius teikti nemokamai.

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. norintys ir toliau gauti išskirtines tarptautinio ryšio paslaugų sąlygas ribotam laikotarpiui, turėtų kreiptis į „Bitės“ salonus, pas savo verslo vadybininką ar skambinti numeriu 1501 bei teirautis specialių sąlygų.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: