„Bitė“ skiria paramą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, kviečia kitus verslus prisidėti

„Bitė“ skiria paramą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, kviečia kitus verslus prisidėti | BITĖ

Ukrainos žmonėms susiduriant su karu, „Bitė“ skiria 10 tūkst. eurų paramą Lietuvos Raudonajam kryžiui. Ši organizacija teiks pagalbą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. „Bitė“ ragina visus Lietuvos verslus susivienyti, rems ir kitas pagalbos Ukrainos žmonėms priemones.

„Karo siaubą išgyvenantiems ukrainiečiams siunčiame savo pagalbą. Šiandien skyrėme 10 tūkst. eurų paramą Lietuvos Raudonajam kryžiui. Taip pat suteikėme ir nemokamų ryšio paslaugų savo klientams, jų artimiesiems. Kritiškai svarbu, kad ir kiti Lietuvoje veikiantys verslai pagal galimybes prisidėtų prie pagalbos Ukrainos žmonėms“, – įsitikinęs „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Pranas Kuisys.

„Tokiu laikotarpiu mums labai svarbu susivienyti ir pasiruošti tinkamai priimti nuo karo bėgančius ir į Lietuvą atvyksiančius ukrainiečius. Kiekvieno verslo parama yra svarbi. Kviečiame ir kitas organizacijas, įvairius verslus prisidėti“, – sako Lietuvos Raudonojo kryžiaus vadovė Kristina Meidė.

Pasak P. Kuisio, „šiandien Ukrainos žmonės kenčia karą, bet kariauja ne tik už Ukrainą, ukrainiečiai kovoja už visą Europą, už kiekvieno mūsų laisvę“, – įsitikinęs P. Kuisys.

Ukrainoje esantiems savo klientams bei dėl artimųjų šioje šalyje nerimaujantiems žmonėms „Bitė“ taip pat suteikė nemokamų ryšio paslaugų.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: