• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Roborock

S6 MaxV išmanusis siurblys

Roborock S6 MaxV išmanusis siurblys

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Roborock

S6 MaxV išmanusis siurblys

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Roborock

S6 MaxV išmanusis siurblys: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Pažangi patalpų ir objektų atpažinimo technologija;
 • Efektyvus ir kokybiškas valymas.
Trūkumai
 • Valydamas neatpažįsta kilimo – tai nustatoma programėlėje;
 • Kiek didesnė kaina.
 
Su Roborock S6 MaxV išmaniuoju siurbliu visas jūsų darbas bus tik pakeisti dulkių ir vandens rezervuarus – na ir pernešti siurblį į kitą aukštą, jei gyvenate name. Tai itin pažangus ir išmanus siurblys su mašininio mokymosi technologija ReactiveAI. Inžinieriai apdorojo tūkstančius realių namų nuotraukų, mokydami algoritmą atpažinti gausybę skirtingų objektų, todėl naudodamasis savo jutikliais, jis išmaniojoje programėlėje įspės jus apie paliktus žaislus, įvairius daiktus ar gyvūno „dovanėles“. Siurblys be vargo orientuojasi namuose, klauso jūsų nustatytų nematomų „sienų“ ir kitų nurodymų, kuriuos galite nustatyti savo išmaniuoju telefonu. Jo įsiurbimo galios užtenka ne tik lygiam parketui, bet ir tankiems kilimams, o vandeniui atsparius paviršius nuplaus Roborock S6 MaxV šluostė. Beje, išmanaus siurblio kamerą galėsite panaudoti ir išvykę iš namų – savo išmaniajame stebėkite gyvūno veiklą ir įsitikinkite, ar tikrai išjungėte lygintuvą iškeliaudami. Beje, galite būti ramūs dėl duomenų saugumo: visi ReactiveAI algoritmui reikalingi vaizdai iškart ištrinami, o namų duomenis saugo TUV Rheinland sertifikatas.
Roborock S6 MaxV | BITĖ


Intelektuali švara

Dvi kameros ir itin išmanūs algoritmai – būtent tai padeda Roborock S6 MaxV orientuotis jūsų namuose ir užtikrinti nepriekaištingą švarą. Qualcomm® APQ8053 procesorius, ReactiveAI dirbtinio intelekto technologija ir mašininis mokymasis leidžia siurbliui atpažinti tūkstančius skirtingų namuose išsibarsčiusių daiktų – nuo batų iki elektros laidų – ir jų išvengti. Be to, įrenginys nuolat gauna atnaujinimus, todėl kiekvieną dieną jis taps vis tikslesnis ir efektyvesnis.
 

Suvokia aplinką

Išmaniosios technologijos padeda siurbliui atpažinti aplinką ir sukurti skaitmeninį jos atvaizdą. Jo algoritmai „mokėsi“ iš tūkstančių nuotraukų, todėl sutikęs nepažįstamą objektą, Roborock S6 MaxV jį aplenks, užuot apvertęs pamirštą arbatos puodelį ar užkliuvęs už palikto žaislo. Vis dėlto galite būti ramūs dėl duomenų saugumo: kiekvienas Reactive AI užfiksuotas namų vaizdas ištrinamas iškart, o kitus duomenis apie jūsų namus saugo TUV Rheinland sertifikuota sistema.
 
Roborock S6 MaxV | BITĖ

Roborock

S6 MaxV išmanusis siurblys: Parametrai

Bendra informacija

ModelisS6V52-00
Siurbimo galia2500Pa
Valomas plotas240 m2

Garsas

GarsasYpač tylus - 67dB

Baterija

Baterijos talpa (mAh)5200

Kita

Valdymas per mobilią programėlęYra

Roborock S6 MaxV išmanusis siurblys: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: