• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Roborock

E4 išmanusis dulkių siurblys

Roborock E4 išmanusis dulkių siurblys

 • 1 img.
 • 2 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Roborock

E4 išmanusis dulkių siurblys

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Roborock

E4 išmanusis dulkių siurblys: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin tikslus ir galingas siurbimas;
 • Manevringas ir lengvai susigaudantis namuose.
Trūkumai
 • Reikalauja priežiūros – dulkių išmetimo, vandens keitimo.
 
Greičiau, efektyviau, sumaniau – pasitelkęs itin tikslius jutiklius ir galingą valymo sistemą, išmanusis siurblys Roborock E4 pasiruošęs užtikrinti švarą jūsų namuose. Jo siurbimo galia nuo žemės gali pakelti net AA bateriją, o likusius nešvarumus pašalins išmani šluostė. Ji apgalvotai paskirsto vandenį, todėl išvengsite ir perteklinės drėgmės, ir užsilikusių nešvarumų. Siurblio baterijos talpos užtenka 200 kv. m plotui, o įvairiai grindų dangai pritaikytas siurblys užtikrins parketo, kiliminės dangos, laminato, plytelių ir kitokių grindų švarą. Jis gali įveikti iki 2 cm aukščio kliūtis, o išmanūs jutikliai padeda jam fiksuoti patalpos planą ir rasti optimalų maršrutą. Visa tai galėsite bet kada kontroliuoti savo išmaniuoju: programėlėje stebėkite siurblio darbą, nustatykite valymo grafiką ir pasirinkite pageidaujamas zonas. Siurblys atpažįsta jūsų baldus ir juos saugo, o talpiame dulkių rezervuare telpa visos savaitės darbo „rezultatas“ – galėsite pamiršti būtinybę valyti siurblį kiekvieną dieną.
Roborock E4 | BITĖ


Sumani švara

Roborock E4 siurblys skaičiuoja viską – galią, maršrutą, namų planą ir kitus svarbius duomenis. Orientuotis jam padeda giroskopas ir OpticEye™ judesio sekimo technologija. Jis gerai atpažįsta namų erdvę ir jaučia trajektorijos pasikeitimą, taip pat fiksuoja nukeliautą atstumą. Tai padeda siurbliui nepalikti nė vienos dulkelės, pasirūpinti visų namų švara ir tausoti energiją.
 

Optimali kelionė

Nuo taško A iki taško Švaru išmanusis siurblys Roborock E4 atvyksta pačiu logiškiausiu ir greičiausiu keliu, tačiau dėl to nenukenčia valymo kokybė. Siurblio davikliai sukuria patalpos planą, kuriuo įrenginys naudojasi atlikdamas savo užduotį. O jei namai labai dideli, jis sugrįš į savo įkrovimo stotelę, atgaus jėgas ir tęs pradėtą valymą ten, kur jį baigė.
 
Roborock E4 | BITĖ
Roborock E4 | BITĖ

Stulbinama galia

Roborock E4 įsiurbimo slėgis siekia 2000 Pa – tai galia, kurios užtenka nuo žemės pakelti įprastą AA bateriją. Todėl dulkėms, gyvūnų plaukams ir kitiems nešvarumams siurblys nepalieka jokių šansų. Jis iki 11 proc. galingesnis už pirmtakus – visą tai lemia apgalvota ortakių ir siurbimo slėgio palaikymo sistema, užtikrinanti pastovų veikimą viso siurbimo metu.
 

Daugiau nei siurblys

Išsiurbtos grindys – pirmas, bet toli gražu ne paskutinis žingsnis švarių namų link. Roborock E4 padės žengti dar vieną: jame įmontuota valymo šluostė ir vandens bakelis pasirūpins grindų valymu. Beveik trečdaliu talpesnė valymo sistema ir siurblio hidraulika tiksliau paskirsto vandenį, todėl šis bus naudojamas pagal realius poreikius.
 
Roborock E4 | BITĖ
Roborock E4 | BITĖ

Jokių ribų

Parketas, plytelės, laminatas ar kilimai – išmanūs Roborock E4 algoritmai parinks kiekvienai grindų dangai tinkamus nustatymus, todėl jau netrukus visuose namuose galėsite mėgautis nepriekaištinga švara. Siurblys gali įveikti iki 2 cm siekiančias kliūtis, todėl be vargo peržengs slenksčius ir užsiropš valyti kilimą. Jo 5200 mAh baterijos įkrovos užtenka išsiurbti 200 kv. m plotą, todėl siurblio neišgąsdins net didžiausi namai.
 

Lengva valdyti

Stebėti Roborock E4 kelią ir parinkti valymo nustatymus galėsite vos keliais spustelėjimais išmaniojo telefono programėlėje. Ji leis nustatyti valymo grafiką, pasirinkti valomą zoną, reguliuoti valymo režimus ir daugybę kitų parametrų. Pabaigęs valymą, siurblys pateiks atlikto darbo ataskaitą, kurią galėsite peržiūrėti visur, kur tik yra interneto ryšys.
 
Roborock E4 | BITĖ

Roborock

E4 išmanusis dulkių siurblys: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys350 mm x 350 mm x 90 mm
Svoris (kg)2,96
ModelisE452-00
Su plovimo funkcijaTaip

Baterija

Baterijos talpa (mAh)5200

Kita

KitaDulkių rezervuoaras: 0,46l, vandens rezervuaras: 0,18l
Valdymas per mobilią programėlęTaip
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: