• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Sudio

Nio belaidės ausinės

Sudio Nio belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Sudio

Nio belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Sudio

Nio belaidės ausinės Aurora: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Integruotas mikrofonas;
 • Atsparios prakaito drėgmei (IPX4 sertifikatas);
 • Keičiami ausų antgaliai;
 • Veikia ir kaip laisvų rankų įranga. 
Jeigu jums yra svarbu, kad jūsų kasdienybė, nuo šiol būtų kur kas turiningesnė bei įdomesnė, pavyzdžiui, norite kelionių į darbą iš darbo metu klausytis įdomių tinklalaidžių, o sportuodami – savo mėgiamos muzikos, tai stilingos bei kompaktiškos ausinės tikrai yra vienas būtiniausių jūsų kasdienybės atributų. Na, o šios ausinės ne tik pateisins estetiškumo bei kompaktiškumo kriterijus, bet ir taip pat pradžiugins kitomis savybėmis. Taigi, jei norite savo kasdienybę papildyti stilingu ir patraukliu akcentu, o taip pat – būti užtikrinti, kad dėl jo kompaktiškumo ausinėmis naudotis bus patogu visur ir visada, tai šis prietaisas tikai yra vertas atsidurti jūsų namuose.
Sudio Nio | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Kai kalbame apie ausines, tai vienas svarbiausių dalykų, kurio tikisi daugelis, yra komfortas. Galima tik pasidžiaugti, kad šių ausinių kūrėjai įgyvendino ne vieną sprendimą, kad ausinės iš tiesų būtų komfortiškos, o jomis naudotis – būtų ypač patogu bei lengva. Visų pirma, reikia aptarti šių ausinių formą, kuri pasižymi ypatingu ergonomiškumu, o tai reiškia, kad ausinės ne tik puikiai prisitaiko prie ausies linijų, bet net ir tuo atveju, jei sportuosite, tai jos tikrai neiškris iš ausų. Tačiau ir tai – dar ne viskas: verta paminėti ir ypač mažą ausinių svorį – viena ausinė sveria tik 4 g, todėl daugelis jau turinčių šias ausines, pripažįsta itin svarbų faktą – jos yra tokios lengvos, kad net atrodo, jog gali atrodyti, kad jų nedėvite iš viso, tik girdite savo mėgstamą muziką. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad kalbant apie ausines, norisi ne tik patrauklios išvaizdos ar ergonomiškumo, bet yra aktualūs ir kiti dalykai. Pavyzdžiui, ne paslaptis, kad ausinės tampa vienu reikalingiausių prietaisų sporto metu, kad būtų galima mėgautis muzika. Na, o sportuojant neretai neišvengiama ir prakaito, todėl kartais baiminasi, jog tai galėtų pakenkti ausinėms, tačiau tik ne šioms – būtent šios ausinės pasižymi aukštu atsparumu drėgmei.
 


Integruotas mikrofonas

Ne paslaptis ir tai, kad bendravimas yra kasdienis mūsų poreikis, todėl dažnam iš mūsų norisi, kad tai galėtume daryti bet kur ir bet kada. Belieka tik pridurti, kad šios ausinės taip pat suteiks jums galimybę patogiai bendrauti, kadangi jose yra integruotas mikrofonas. Tad mėgaukitės ne tik galimybe klausytis muzikos, bet ir bendravimu.
 
Sudio Nio | BITĖ
Sudio Nio | BITĖ


Ilgas veikimo laikas

Verta akcentuoti, ir dar vieną šių ausinių savybių, tai – ilgas veikimo laikas. Verta pabrėžti, kad ausinės veiks net 20 valandų, todėl tai yra puikus pasirinkimas kiekviena, kuris nori, kad ausinių nereikėtų dažnai įkrauti.
 

Sudio

Nio belaidės ausinės Aurora: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (g)Viena ausinė: 4 g; Įkrovimo dėklas: 63 g
Ausinių tipasĮ ausį
Atsparumas vandeniuiIPX4

Baterija

Aktyvus veikimas, iki20 valandų
Įkrovimo laikasAusinės: 90 min; Įkrovimo dėklas: 120 min; Abu kartu: 150 minučių;

Garsas

Jautrumas114 dB
Varža32 Ohm
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasNe

Duomenų perdavimas

USB jungtisUSB Type-C
Bluetooth5.0

Sudio Nio belaidės ausinės Aurora: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: