• Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ Nemokamas
    pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

Galaxy Buds belaidės ausinės

Samsung Galaxy Buds belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Samsung

Galaxy Buds belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

Galaxy Buds belaidės ausinės Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

  • Kokybiškas ir sodrus garsas.
  • Lengvos ir ergonomiškos – gerai laikosi net aktyviai judant.
  • Valdomos liečiant: norėdami paleisti, sustabdyti, persukti dainą ar atsiliepti į skambutį, tiesiog bakstelėkite bet kurią iš ausinių.
  • Iki 6 val. laikanti baterija.
  • Patogus dėklas, kuris veikia ir kaip kroviklis.
  • Veikia kaip laisvų rankų įranga. Pažangi dviejų mikrofonų sistema užtikrina aiškų garsą pokalbio metu.
Samsung Galaxy Buds belaides ausines | BITĖ
Belaidės ausinės „Samsung Galaxy Buds“ – tai ausinės, kurių rinkoje laukta seniai. Todėl vos tik pasirodžiusios prekyboje, jos iš karto pavergė ir apžvalgininkus, ir vartotojus. Šios ausinės nusipelno puikaus įvertinimo. Mat gamintojas išties pasistengė tobulindamas tiek jų dizainą, tiek valdymą, tiek garso technologijas.
 
Belaidės ausinės „Samsung Galaxy Buds“ yra bemaž trečdaliu mažesnės už savo pirmtakes, todėl dar patogiau įsitaiso ausyse, atrodo estetiškai ir stilingai. Itin džiugina tai, kad tobulindamas ausinių dizainą, gamintojas nedarė jokių nuolaidų garso kokybei. Priešingai, bendradarbiaudama su kompanija AKG, kuri jau daugiau nei 70 metų gamina profesionalią garso techniką, „Samsung“ aprūpino „Galaxy Buds“ nepriekaištingai sodrų garsą užtikrinančiomis technologijomis.
 
Bene labiausiai šios ausinės giriamos už palyginti ilgai laikančią bateriją ir pažangų jų įkrovimo būdą. Kad įkrautumėte ausines nereikės jokių laidų – tiesiog įdėkite jas į specialų dėklą, kuriame ausinės iškart pradeda krautis. Valdyti belaides ausines „Samsung Galaxy Buds“ – paprasta kaip dukart du: užteks bakstelėti vieną iš ausinių kartą ar kelis ir sustabdysite ar praleisite dainą, atsiliepsite į skambutį ar aktyvinsite virtualų asistentą.
 
Jei savo gyvenimo neįsivaizduojate be muzikos bei vertinate patogumą ir pažangias technologijas, pasirinkę belaides ausines „Samsung Galaxy Buds“ tikrai neprašausite.
 
Stulbinamai sodrus garsas. Kitoks jis ir negali būti, nes kurdama belaides ausines „Galaxy Buds“ metų „Samsung“ pasitelkė kompaniją AKG, kuri jau daugiau nei 70 metų gamina profesionalią garso techniką. AKG technologijos per ausines klausomai muzikai suteikia nuostabų akustikos pojūtį.
 
100 % patogumo. Belaidės ausinės „Samsung Galaxy Buds“ yra ypač lengvos, kompaktiškos ir ergonomiškos. Jos švelniai priglunda ir tvirtai laikosi ausyse net aktyviai judant. Pakuotėje rasite trijų papildomų antgalių, todėl nesunkiai pritaikysite ausines savo ausims.
 
Paprasta susieti ir valdyti. Per „Bluetooth“ ryšį belaides ausines „Samsung Galaxy Buds“ labai lengvai susiesite su savo išmaniuoju įrenginiu arba iškart su keliais iš jų. Tai ypač patogu, kai, tarkime, klausotės muzikos leidžiamos iš planšetės, o suskambus telefonui, turite atsiliepti. Ausinės tuoj pat persijungia nuo vieno įrenginio prie kito. Ausinių valdymas taip pat nesudarys sunkumų. Bakstelėkite vieną ar kelis kartus per ausinę ir paleisite ar sustabdysite dainą, atsiliepsite į skambutį ar aktyvinsite virtualų asistentą.
 
Jokio triukšmo. Kai klausomės muzikos ar kalbame telefonu, triukšmas tikrai nėra pageidaujamas. Pažangi dviejų mikrofonų sistema efektyviai slopina aplinkos triukšmą, taigi per belaides ausines „Samsung Galaxy Buds“ ne tik Jūs puikiai girdėsite savo pašnekovus, bet ir jie – Jus.
 
Girdėkite tai, kas būtina. Belaides ausines dažniausiai naudojame už namų ribų: važiuodami dviračiu judriomis gatvėmis, bėgiodami ir pan. Tokiomis aplinkybėmis būtina girdėti ne tik muziką, bet ir supančios aplinkos garsus – vien tam, kad būtume saugūs. Pasirinkę specialų „Ambient Sound“ režimą, girdėsite ir muziką, ir aplinkos garsus.
 
Stilingas dėklas ir įkrauna, ir apsaugo. Palyginti su to paties lygio kitų gamintojų belaidėmis ausinėmis, „Samsung Galaxy Buds“ baterijos yra vienos ištvermingiausių: visiškai įkrautos be pertraukų gali veikti iki 6 valandų. Šios ausinės mėgiamos ir dėl pažangaus įkrovimo būdo. Vos tik įdedate ausines į specialų dėklą, jos pradeda krautis. Patį dėklą įkrausite įprastu būdu per USB jungtį arba be laidų, uždėję jį ant belaidę įkrovimo technologiją „Wireless PowerShare“ palaikančio išmaniojo telefono. Beje, dėklas ne tik įkraus, bet ir apsaugos ausines nuo pažeidimų, jos nepasimes rankinėje ar kuprinėje.
 
* Belaidės ausinės „Samsung Galaxy Buds“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, reikia turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“ ar naujesne šios operacinės sistemos versija, turintį bent 1,5 GB operatyviosios atminties (RAM) bei palaikantį belaidį ryšį „Bluetooth“.

Samsung

Galaxy Buds belaidės ausinės Black: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasĮ ausį
MatmenysAusinė: 17,5 mm x 19,4 mm x 22,3 mm; Dėkliukas: 38,8 mm x 70,0 mm x 26,3 mm
Svoris (g)Ausinė: 5,6g; Dėklas: 39,6g
ModelisR170NZKA
Atsparumas vandeniuiIPX2 (Splash resistant)

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)6

Garsas

GarsasStereo BT

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Samsung Galaxy Buds belaidės ausinės Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: