• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Tik internetu
Razer

Kraken Kitty ausinės

Razer Kraken Kitty ausinės

 • 1 img.
 • 2 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Razer

Kraken Kitty ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Razer

Kraken Kitty ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Kitty” ausys ir ausinės su „Razer Chroma” apšvietimu
 • Triukšmą slopinantis mikrofonas;
 • THX erdvinis garsas;
 • Aušinimo gelio ausų pagalvėlės. 
Ne paslaptis, kad dauguma vaikų labai mėgsta leisti laiką naudodamiesi kompiuteriu ar planšete, nes būtent šie įrenginiai suteikia galimybę ypač įvairiai pramogauti – žaisti kompiuterinius ar edukacinius žaidimus, klausytis muzikos, žiūrėti filmus ir t.t. Belieka tik pridurti, kad visos šio pramogos bus dar smagesnės ir kokybiškesnės tuo atveju, jei bus naudojamos ausinės. Na, o, jei ieškote ausinių savo vaikams, kurios turėtų labai daug privalumų, tai galite būti tikri – būtent šios ausinės nustebins jus ypač patraukliomis savo savybėmis.
Razer Kraken Kitty | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Kaip žinia, visiems tėveliams yra labai svarbu, kad jų mažieji jaustųsi visada komfortiškai, o tai pat – kad pramogaudami nepakenktų savo sveikatai. Būtent tai ir galima pasakyti apie šias ausines – visų pirma, verta akcentuoti, kad šios ausinės garsus atkuria itin kokybiškai, todėl tikrai nebus pakenkta klausai, o antra – jūsų mažieji tikrai jausis ypač patogiai, kadangi kuriant šias ausines, buvo įgyvendinta daug sprendimų, jog būtų užtikrintas komfortas. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad ausinių pagalvėlės yra ypač patogios formos, tad itin maloniai apgaubia ausis, be to, taip užtikrina itin puikią klausymosi patirtį. Tačiau ir tai – dar ne viskas: ausinių galvos juosta yra ypač optimalaus pločio, todėl mažieji jausis patogiai ir net po ilgų naudojimosi valandų jūsų vaikai nejus nuovargio ar diskomforto.
 


Integruotas mikrofonas

Ne paslaptis, ir tai, kad vaikai ypač dažnai nori pramogauti ne vieni, o savo įspūdžiais dalintis su draugais. Belieka tik pridurti, kad šios ausinės tikrai suteiks tokią galimybę, kadangi jose yra integruotas aukštos kokybės mikrofonas. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad šis mikrofonas geba slopinti triukšmą, tad tai reiškia, kad jūsų mažieji bendrauti galės ypač kokybiškai, negirdėdami pašalinių garsų.
 
Razer Kraken Kitty | BITĖ
Razer Kraken Kitty | BITĖ


Į transliaciją reaguojantis apšvietimas

Ne paslaptis, kad vaikams yra patinka apšvietimo sprendimai. Belieka tik pasidžiaugti, kad šios ausinės tikrai turės kuo sužavėti – jose yra įdiegtas į transliaciją reaguojantis apšvietimas, kuris ne tik suteikia papildomos estetikos ir žavesio bet ir taip pat labai patiks mažiesiems.
 


Privalumai

Yra daugybė priežasčių kodėl verta pirkti šias ausines savo vaikams. Be jau išvardintų, verta paminėti ir itin patrauklų, būtent vaikams skirtą dizainą, o taip pat ir tai, kad šios ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų.
 
Razer Kraken Kitty | BITĖ

Razer

Kraken Kitty ausinės: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų
Laido ilgis1,3 m

Garsas

Atkuriami dažniai20 - 20000 Hz
Varža32
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

USB jungtisUSB Type-A

Kita

KitaKitty ausys ir ausinės su Razer Chroma, srautu reaguojantis apšvietimas, aktyvus triukšmą slopinantis mikrofonas
KitaTHX erdvinis garsas, aušinimo gelio ausų pagalvėlės

Razer Kraken Kitty ausinės: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: