• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Netatmo

Welcome išmanioji namų apsaugos kamera

Netatmo Welcome išmanioji namų apsaugos kamera

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Netatmo

Welcome išmanioji namų apsaugos kamera

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Netatmo

Welcome išmanioji namų apsaugos kamera: Apžvalga

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Minimalistinis dizainas – kamerą pritaikysite bet kokio stiliaus interjere.
 • Platus 130 laipsnių matymo kampas.
 • Veidų atpažinimo funkcija. Žinosite, kada namo grįžo šeimos nariai, atėjo svečių, o kada – į jūsų turto saugumą kėsinasi įsibrovėliai.
 • Itin paprasta pradėti naudotis.
 • Siunčia pranešimus apie galimą įsibrovimą, atpažįsta aliarmo signalus ir apie juos informuoja.
 • Speciali nemokama programėlė leidžia valdyti kamerą, stebėti vaizdą realiu laiku ar peržiūrėti įrašus bet kuriuo metu tiesiog išmaniojo įrenginio ekrane.
 • „Full HD“ raiškos vaizdas – aiškiai matysite net smulkiausias detales.
 • Naktinio matymo funkcija.
 • Įrašai saugomi kameroje esančioje mikroSD kortelėje arba internetinėje saugykloje.
 
Netatmo Welcome išmanioji namų apsaugos kamera | BITĖ
2011 m. Prancūzijoje įkurta kompanija „Netatmo“ jau spėjo išgarsėti ypač inovatyviais ir išmaniais elektronikos sprendimais, skirtais kurti saugesnę, patogesnę ir sveikesnę namų aplinką.
 
Išmanioji namų apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ tapo pirmąja tokio tipo kamera, turinčia veido atpažinimo funkciją. Šis pažangus sprendimas gerokai išplėtė įrenginio galimybes: skirtingai nei kitos namų apsaugos kameros, informuojančios apie kiekvieną neįprastą veiksmą, išmanioji namų apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ užfiksuos ir praneš, kas tiksliai ir kada įėjo į namus. Žinoma, jei jūs to norėsite. Gausus nustatymų pasirinkimas leidžia konfigūruoti kamerą taip, kaip reikia jums. Tarkime, galite pasirinkti, kad kamera neinformuotų apie namo grįžusius šeimos narius, tačiau siųstų pranešimą tuo atveju, jei jie atsiveda svečių. Taip pat galite nustatyti, kad kamera ignoruotų naminių gyvūnų judėjimą ir pan. Nepaisant to, kad išmanioji namų apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ aprūpinta itin pažangiomis technologijomis, ja itin paprasta naudotis. Galimybė padidinti namų ir artimųjų saugumą be didelių pastangų – štai už ką šią kamerą pamėgo daugybė vartotojų.
 
Viskas lyg ant delno. Išmanioji namų apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ žinute ne tik informuos apie neįprastą veiksmą ar nepažįstamą žmogų, bet kartu atsiųs ir nuotrauką bei vaizdo įrašą. Tad jums nereikės gaišti laiko peržiūrint kameros įrašytą medžiagą ir ieškant reikiamo momento. Ši kamera taip pat atpažįsta aliarmo garsą. Jei namuose suveikia dūmų, anglies monoksido (smalkių) ar kita signalizacija, išmanioji namų apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ informuos jus ir apie tai.
 
Atpažįsta namiškius. Išmanioji namų apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ yra pirmoji, turinti veido atpažinimo funkciją. Kamera automatiškai identifikuos jūsų šeimos narius, kai jie pateks į stebėjimo lauką. Taigi visada žinosite, ar jūsų vaikai iš mokyklos parėjo laiku, ar sėkmingai grįžo senyvo amžiaus tėvai.
 
Viena programėlė – daug galimybių. Parsisiuntę programėlę „Netatmo Security“ galėsite stebėti kameros perduodamą vaizdą realiu laiku, paprastai konfigūruosite vaizdo įrašymo bei kitus nustatymus tiesiog savo išmaniojo įrenginio ekrane. Programėlė pritaikyta įrenginiams, veikiantiems su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema. Pasirinkę reikiamus nustatymus pritaikysite kameros veikimo režimą pagal savo poreikius ir gausite tik išties svarbius pranešimus apie savo namų saugumą.
 
Paprasta įrengti. Išmaniąją namų apsaugos kamerą „Netatmo Welcome“ darbui parengsite vos per kelias minutes. Tiesiog pastatykite kamerą į pageidaujamą vietą, įjunkite į elektros tinklą ir susiekite kamerą su savo išmaniuoju įrenginiu per Wi-Fi ryšį, parsisiuntę programėlę „Netatmo Security“.
 
Peržiūrėkite įrašus. Išmaniosios namų apsaugos kameros „Netatmo Welcome“ įrašyti vaizdai saugomi pačioje kameroje esančioje SD kortelėje bei internetinėje saugykloje, todėl prireikus bet kada galėsite peržiūrėti jus dominančius įrašus.
 
* Išmanioji apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint ja naudotis, namuose turi veikti belaidis Wi-Fi interneto ryšys, taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, veikiantis su „Android 4.3“, „iOS 9“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis.
 

Netatmo Welcome išmanioji namų apsaugos kamera: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: