Meniu

JBL TUNE 500BT belaidės ausinės

JBL TUNE 500BT belaidės ausinės

Tik internetu
Akcija
 • JBL TUNE 500BT belaidės ausinės
 • JBL TUNE 500BT belaidės ausinės
 • JBL TUNE 500BT belaidės ausinės
1 / 2

JBL TUNE 500BT belaidės ausinės

Klausykitės muzikos kur tik norite kartu su „JBL TUNE 500BT“ belaidėmis ausinėmis. Perkant internetu pristatymas - greitas ir patogus.

SpalvaBlue

PVM

 • Mokant iš karto

  29,00 €

  49,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas ?

BITĖS Profo apžvalga

 • „Pure Bass Sound“ technologija užtikrina puikią garso kokybę.
 • Belaidės ir lengvos – patogu dėvėti net ilgą laiką.
 • Įrašai valdomi tiesiai iš ausinių – persukite, atsukite ar sustabdykite dainą spausdami ant ausinės esančius mygtukus.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga. Atsiliepkite į skambučius netraukdami telefono iš kišenės.
 • Integruotas virtualaus asistento „Siri“ ir „Google Now“ funkcionalumas.
 • Iki 16 valandų laikanti baterija.
 • Sulankstomos, todėl neužima daug vietos rankinėje ar kuprinėje.
 JBL TUNE 500BT belaidės ausinės | BITĖ

Lengvos, patogios ir kompaktiškos belaidės ausinės „JBL TUNE 500BT“ yra puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui. Kad ir kur būtumėte – namie, darbe ar kelionėje – vos užsidėję šias panirsite į užburiantį garsų pasaulį. Originali „Pure Bass Sound“ technologija ir 3,2 mm garsiakalbiai leidžia mėgautis net žemiausių dažnių garsais. Belaidės ausinės „JBL TUNE 500BT“ ypač tinka nemėgstantiems suvaržymų: jokių laidų – muzika jūsų ausis pasieks įjungus „Bluetooth“ ryšį.
 
Ausinės lengvai persijungia nuo vieno „Bluetooth“ ryšį palaikančio įrenginio prie kito bei veikia kaip laisvų rankų įranga. Net jei klausotės muzikos ar žiūrite filmą per, tarkime, planšetinį kompiuterį, suskambus telefonui ausinės akimirksniu prisijungs prie Jūsų išmaniojo, kad galėtumėte atsakyti į skambutį. Ant ausinės esančiais mygtukais paprastai valdysite įrašus bei garsą. Na, o jei esate pratę naudotis virtualaus asistento „Siri“ ar „Google Now“ funkcionalumu savo išmaniajame, nekeiskite įpročio ir dėvėdami ausines – spustelėkite tam skirtą mygtuką ir naudokitės virtualiu asistentu netraukdami telefono iš kišenės ar rankinės.
 
 JBL TUNE 500BT belaidės ausinės | BITĖ
Panirkite į užburiantį garsų pasaulį. Kelis dešimtmečius tobulinęs koncertų salėms bei įrašų studijoms skirtas garso sistemų technologijas, JBL jas pritaikė ir savo gaminamoms ausinėms. Su „JBL Pure Bass Sound“ technologija per belaides ausines „JBL TUNE 500BT“ mėgausitės profesionaliai atkuriamais aukštų ir žemų dažnių garsais.
 
Muziką ir skambučius valdykite tiesiog nuo ausinių. Ant ausinės esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės čiupti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką ir atsiliepkite į skambutį.
 
Lengvai keiskite įrenginį. Belaides ausines „JBL TUNE 500BT“ galite susieti su bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu, kuriame yra jūsų muzika. Svarbu, kad jis palaikytų „Bluetooth“ belaidį ryšį. Prireikus ausinės akimirksniu persijungs nuo vieno įrenginio prie kito.
 
Klauskite virtualaus asistento. Jei savo išmaniajame telefone naudojatės virtualaus asistento „Siri“ ar „Google Now“ funkcionalumu, lygiai taip pat juo galite naudotis ir per belaides ausines „JBL TUNE 500BT“. Reikia tik spustelėti tam skirtą ausinių mygtuką.
 
Lengvos ir patogios. Belaidės ausinės „JBL TUNE 500BT“ pasižymi ergonomišku dizainu. Galvą švelniai apgaubiantis paminkštintas lankelis ir iš švelnios medžiagos pagamintos pagalvėlės neleidžia suteikia komforto ausines dėvint net ir ilgesnį laiką. Ausines galima sulankstyti, todėl kai nenaudojate jas patogu neštis rankinėje.
 
Iki 16 valandų veikianti baterija. Visiškai įkrovus bateriją, ausines be pertraukos galėsite naudoti iki 16 valandų. Jei baterija išsikrovė, tačiau neturite daug laiko ausinėms įkrauti, lukterkite bent 5 minutes – per tiek laiko jos įsikraus tiek, kad galėtų groti dar visą valandą. Visiškai baterija įsikrauna per 2 valandas.
 
* Belaidės ausinės „JBL TUNE 500BT" nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų
Svoris (g)155

Baterija

Baterijos talpa (mAh)300
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)16
Greitas krovimasNe

Garsas

Varža32
Atkuriami dažniai20 Hz - 20 kHz
Jautrumas1kHz - 24dBV/Pa
MikrofonasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.1
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: