• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

LIVE 500BT belaidės ausinės

JBL LIVE 500BT belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

JBL

LIVE 500BT belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

LIVE 500BT belaidės ausinės Blue: Apžvalga

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Įspūdinga garso kokybė.
 • Virtualaus asistento „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ funkcionalumas.
 • „Ambient Aware“ režimas ir „TalkThru” technologija: mėgaukitės muzika ir tuo pačiu girdėkite, kas vyksta aplink.
 • Net 30 valandų laikanti baterija.
 • Muzika valdoma tiesiai iš ausinių – persukite, atsukite ar sustabdykite dainą spausdami ant ausinės esančius mygtukus.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius netraukdami telefono iš kišenės.
 • „Personi-Fi” programėlė – pritaikykite ausines savo individualiems muzikos klausymosi poreikiams.
 • Lengvai persijungia nuo vieno išmaniojo įrenginio prie kito.
 • Galima prijungti laidą – mėgaukitės muzika net ausinėms išsikrovus.
 • Patogios, ergonomiško dizaino – pritaikytos dėvėti ilgą laiką.

Tarp JBL prekės ženklo ir puikios garso kokybės drąsiai galima rašyti lygybės ženklą. Gamintojas, ne vieną dešimtmetį nuolat tobulinęs koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudojamas garso technologijas, jas pritaikė ir kasdieniame gyvenime naudojamiems įrenginiams – ausinėms.

Legendine „JBL Signature Sound” technologija ir net 50 mm garsiakalbiais aprūpintos „JBL LIVE 500BT“ belaidės ausinės užtikrina nepriekaištingą garso kokybę – kiekvienas įrašą iš Jūsų mėgstamiausiųjų sąrašo skambės įspūdingai.

Šios belaidės ausinės atitinka reiklaus šiuolaikinio vartotojo lūkesčius: yra paprastai valdomos, susiejamos su daugeliu išmaniųjų įrenginių, turi virtualaus asistento funkciją, leidžiančią būti mažiau priklausomiems nuo išmaniojo telefono. Jums nereikės rūpintis dažnu ausinių įkrovimu – visiškai įkrovus, baterija laiko net iki 30 valandų.

Jums patiks ir gamintojo požiūris į patogumą: „JBL LIVE 500BT“ belaidės ausinės ne tik lengvos ir ergonomiškos, bet ir veikia kaip laisvų rankų įranga. O „Ambient Aware“ ir „TalkThru“ režimai leidžia klausantis muzikos girdėti ir aplinkos garsus ar susišnekėti su draugais nenusiėmus ausinių.

Beje, pačių ausinių nustatymus galėsite keisti ir pritaikyti savo poreikiams naudodamiesi specialia nemokama programėle „Personi-Fi”, atsisiuntę ją į savo išmanųjį įrenginį.
 
 
JBL live 500 BT | BITĖ

Pajuskite visus muzikos atspalvius

JBL ausinėms pritaikyta daugiau nei 6 dešimtmečius tobulinta ir iki šiol tik koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudota garso sistema. Unikali „JBL Signature Sound“ technologija ir net 50 mm garsiakalbiai garantuoja ypač galingą ir sodrų garsą.
 

Valdykite ir muziką, ir skambučius

Ant ausinės esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės griebti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką, atsiliepkite ir kalbėkitės. Ausinėje integruotas aidą ir aplinkos triukšmą slopinantis mikrofonas leis susikalbėti be trukdžių. Belaidės ausinės „JBL LIVE 500BT” itin sklandžiai persijungia nuo vieno „Bluetooth“ ryšį palaikančio įrenginio prie kito, tad skambučio nepraleisite net tuomet, jei muzikos klausysite ne iš telefono, o tarkime, planšetės ar nešiojamojo kompiuterio.
 
JBL live 500 BT | BITĖ
JBL live 500 BT | BITĖ

Jūsų paslaugoms – virtualus asistentas

Paleiskite savo mėgstamiausią grojaraštį, padiktuokite žinutę, pasitikrinkite orų prognozę ir atlikite daugybę kitokių užklausų ausinėse aktyvavę virtualųjį asistentą „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“. Tą galima padaryti specialioje „My JBL Headphones“ programėlėje.
 

Pritaikykite savo poreikiams

Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę programėlę „My JBL Headphones“ galėsite valdyti belaidžių ausinių „JBL LIVE 500BT” nustatymus. O naujas unikalus sprendimas „Personi-Fi“ leidžia ausines adaptuoti pagal individualius muzikos klausymosi įpročius ir susikurti „muzikinį profilį“ atsižvelgiant į Jūsų amžių, lytį, mėgstamą muziką ir kt.
 
JBL live 500 BT | BITĖ
JBL live 500 BT | BITĖ

Girdėkite aplinką

Esate įpratę nuolat būti muzikos garsų apsuptyje? Tačiau tam tikrose situacijose, pavyzdžiui, mindami dviratį judria gatve ar dirbdami, turite girdėti tai, kas vyksta aplink. Galų gale, patogu vos spustelėjus mygtuką prislopinti garsą tiek, kad galėtume susikalbėti su žmonėmis nenusiėmę ausinių. Belaidėse ausinėse „JBL LIVE 500BT” integruotos net dvi technologijos - „Ambient Aware“ ir „TalkThru“, suteikiančios galimybę mėgautis muzika ir tuo pačiu neprarasti aplinkos pojūčio.
 

Net 30 valandų laikanti baterija

Belaidės ausinės „JBL LIVE 500BT”, jas visiškai įkrovus, be pertraukos gali veikti net iki 30 valandų (su įjungtu „Bluetooth“ ryšiu). Jei ir to negana, vos per 15 min. ausinių baterija įsikraus tiek, kad jos pajėgumų užtektų dar 2 valandoms. Tiesa, pakuotėje rasite ir laidą su mikrofonu bei valdymo mygtuku – tam atvejui, jei ausinės išsikrautų ir neturėtumėte galimybių jas įkrauti.
 
JBL live 500 BT | BITĖ
JBL live 500 BT | BITĖ

Patogios dėvėti ilgą laiką

Belaidės ausinės „JBL LIVE 500BT” pasižymi ergonomišku dizainu. Ausinių lankelis švelniai apgaubia galvą ir neleidžia ausinėms pernelyg spausti ausų. Ausinių pagalvėlės pagamintos iš minkštos, prie ausų formos prisitaikančios medžiagos, todėl net ilgą laiką dėvėdami šias ausines jausitės komfortiškai.
 
* „JBL LIVE 500BT“ belaidės ausinės nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis ir išnaudoti visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android” ar „iOS“ operacine sistema bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

JBL

LIVE 500BT belaidės ausinės Blue: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (g)231,6
Ausinių tipasAnt ausų
ModelisLive 500BT
Laido ilgis133,4 cm

Baterija

Baterijos talpa (mAh)700
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)33

Garsas

Jautrumas108dB SPL@1kHz/Pa
Atkuriami dažniai18Hz - 20Hz
Varža32 ohms

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.2

JBL LIVE 500BT belaidės ausinės Blue: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: