• Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

LIVE 400BT belaidės ausinės

JBL LIVE 400BT belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

JBL

LIVE 400BT belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

LIVE 400BT belaidės ausinės Red: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • „JBL Signature Sound” technologija užtikrina įspūdingą garso kokybę.
 • Muzika valdoma tiesiai iš ausinių – persukite, atsukite ar sustabdykite dainą spausdami ant ausinės esančius mygtukus.
 • Virtualaus asistento „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ funkcionalumas.
 • „Ambient Aware“ režimas ir „TalkThru” technologija: mėgaukitės muzika ir tuo pačiu girdėkite, kas vyksta aplink Jus.
 • 24 valandas laikanti baterija.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius netraukdami telefono iš kišenės.
 • Veikia su dauguma „Bluetooth“ ryšį palaikančių išmaniųjų įrenginių, lengvai persijungia nuo vieno įrenginio prie kito.
 • Unikali „Personi-Fi” programėlė – pritaikykite ausines savo individualiems muzikos klausymosi poreikiams.
 • Galima naudoti ir su laidu – mėgaukitės muzika net ausinėms išsikrovus.
 • Patogios, ergonomiško dizaino.
jbl_live_400bt belaidės ausinės BITĖ
JBL prekės ženklas jau ilgą laiką tapatinamas su kokybišku, ypač įspūdingu garsu. Tai visiškai nestebina, nes šis gamintojas, ne vieną dešimtmetį nuolat tobulinęs koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudojamas garso technologijas, galiausiai jas pritaikė ir kasdieniame gyvenime naudojamiems įrenginiams – ausinėms. Tad galite neabejoti - „JBL LIVE 400BT“ belaidės ausinės užtikrina nepriekaištingą garso kokybę. „JBL Signature Sound” technologija ir net 40 mm garsiakalbiais aprūpintos ausinės privers Jus mėgautis kiekvienu garsu, ypač sodriais bosais.
 
Maža to, šios ausinės atitinka šiuolaikinio vartotojo lūkesčius: yra paprastai valdomos, susiejamos su daugeliu išmaniųjų įrenginių, turi virtualaus asistento funkciją, leidžiančią būti mažiau priklausomiems nuo išmaniojo telefono. Ir tai dar ne viskas. Jums patiks gamintojo požiūris į patogumą: „JBL LIVE 400BT“ belaidės ausinės ne tik lengvos ir ergonomiškos, bet ir veikia kaip laisvų rankų įranga, nustačius „Ambient Aware“ ar „TalkThru“ režimą klausydamiesi muzikos girdėsite ir aplinkos garsus ar susišnekėsite su draugais nenusiėmę ausinių.
 
jbl_live_400bt belaidės ausinės BITĖ
„JBL LIVE 400BT“ belaidės ausinės pasižymi patogiu valdymu: dainą paleisite, prasuksite ar sustabdysite tiesiog ant ausinės esančiais mygtukais, o pačių ausinių nustatymus galėsite keisti ir pritaikyti savo poreikiams naudodamiesi specialia nemokama programėle „Personi-Fi”, atsisiuntę ją į savo išmanųjį įrenginį.
 
Pajuskite visus muzikos atspalvius. Daugiau nei 6 dešimtmečius tobulinta ir iki šiol tik koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudota garso sistema jau pritaikyta JBL ausinėms. Su belaidėmis ausinėmis „JBL LIVE 400BT“ pajuskite garso galią ir sodrumą, kurį užtikrina unikali „JBL Signature Sound“ technologija ir net 40 mm garsiakalbiai.
 
Girdėkite aplinką. Kartais dėl įvairių priežasčių – pavyzdžiui, mindami dviratį judria gatve ar dirbdami – turime girdėti tai, kas vyksta aplink. Galų gale, patogu vos spustelėjus mygtuką prislopinti garsą tiek, kad galėtume susikalbėti su žmonėmis nenusiėmę ausinių. Belaidėse ausinėse „JBL LIVE 400BT” integruotos net dvi technologijos - „Ambient Aware“ ir „TalkThru“, suteikiančios galimybę mėgautis muzika ir tuo pačiu neprarasti aplinkos pojūčio.
 
Klauskite virtualaus asistento. Paleiskite savo mėgstamiausią grojaraštį, pasitikrinkite orų prognozę ir atlikite daugybę kitokių užklausų ausinėse aktyvavę virtualaus asistento funkcionalumą. Tą galima padaryti specialioje „My JBL Headphones“ programėlėje.
 
24 valandas laikanti baterija. Belaidės ausinės „JBL LIVE 400BT”, jas visiškai įkrovus, be pertraukos gali veikti net iki 24 valandų (su įjungtu „Bluetooth“ ryšiu). Jei ir to negana, vos per 15 min. ausinių baterija įsikraus tiek, kad jos pajėgumų užtektų dar 2 valandoms.
 
Valdykite ir muziką, ir skambučius. Ant ausinės esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės griebti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką, atsiliepkite ir kalbėkitės. Ausinėje integruotas aidą ir aplinkos triukšmą slopinantis mikrofonas leis susikalbėti be trukdžių.
 
Pritaikykite savo poreikiams. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę programėlę „My JBL Headphones“ galėsite valdyti belaidžių ausinių „JBL LIVE 400BT” nustatymus. O naujas unikalus sprendimas „Personi-Fi“ leidžia ausines adaptuoti pagal savo muzikos klausymosi įpročius. Pavyzdžiui, nustatyti aplinkos triukšmo slopinimo lygį, žemo ir aukšto dažnio garsų balansą ir kt.
 
Patogios dėvėti ilgą laiką.Belaidės ausinės „JBL LIVE 400BT” pasižymi ergonomišku dizainu. Ausinių lankelis švelniai apgaubia galvą ir neleidžia ausinėms pernelyg spausti ausų. Ausinių pagalvėlės pagamintos iš minkštos, prie ausų formos prisitaikančios medžiagos, todėl net ilgą laiką dėvėdami šias ausines jausitės komfortiškai.
 
Klausykitės muzikos nevaržomi laidų.Per belaides ausines „JBL LIVE 400BT” muzika jūsų ausis pasieks įjungus „Bluetooth“ ryšį. Tad dėvėdami šias ausines galėsite laisvai judėti ir nuveikti įprastus kasdienius darbus nevaržomi jokių laidų. Tiesa, pakuotėje rasite ir laidą su mikrofonu bei valdymo mygtuku – tam atvejui, jei ausinės išsikrautų.
 
* „JBL LIVE 400BT“ belaidės ausinės nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0”, „iOS 9.0“ ir naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

JBL

LIVE 400BT belaidės ausinės Red: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų
Laido ilgis133,4
Modelis400 BT

Baterija

Baterijos talpa (mAh)700
Aktyvus veikimas, iki24

Garsas

Varža32
Atkuriami dažniai20Hz – 20kHz
Jautrumas106dB SPL@1kHz/Pa
MikrofonasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.2

JBL LIVE 400BT belaidės ausinės Red: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: