Meniu

Deeper Pro+ echolotas

Deeper Pro+ echolotas

Akcija
1 / 2

Deeper Pro+ echolotas

Echalotas „Deeper PRO+“ internetu. Užsakius prekę iki 15val. pristatysime per 1 - 2 darbo dienas. Pristatymas Lietuvoje – nemokamas.

SpalvaBlack

PVM

 • Išsimokėtinai

  10,35 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  248,40 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.

Įsigyjant su interneto planu „Mobilusis Neriboti GB“ (24 mėn.). Pasiūlymo sąlygos 

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Bevielis Wi-Fi ryšys leidžia veikti iki 100 m atstumu.
 • Tikslus GPS imtuvas leidžia sukurti batimetrinį žemėlapį.
 • Fiksuoja net mažiausius povandeninius objektus.
 • Tobulai veikia tiek gėlame, tiek sūriame vandenyje.
 • Gali matyti žuvį 80 m gylyje ir 100 m plote.
 • Baterija veikia 5,30 valandas.
 
 Deeper Pro+ echolotas | BITĖ
Žvejyba dar niekada nebuvo tokia išmani – su „Deeper Pro+“ echolotu galėsite stebėti viską, kas vyksta po vandeniu. Taigi kiekvieną kartą galėsite ne tik atrasti geriausią vietą masalui išmesti, bet ir pasirinkti tinkamiausią taktiką žvejybai. „Deeper Pro+“ padės Jums stebėti visus po vandeniu esančius judančius objektus – itin jautrūs jutikliai aptiks net ir mažiausias žuvis.
 
Pakanka šį įrenginį per belaidį Wi-Fi ryšį prijungti prie savo išmaniojo telefono, įmesti „Deeper Pro+“ į vandenį ir galite pradėti vandenų analizę bei žvejybą! Su šiuo įrenginiu galite matyti viską, kas dedasi 100 m aplink ir 80 m gylyje! Įrenginys skanuoja vandens struktūrą, telkinio gylį, temperatūrą, dugno reljefą bei kitą naudingą informaciją, kurią sekundžių tikslumu perduoda tiesiai į Jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.
 
Pamatykite net ir toli ar giliai esančias žuvis. „Deeper Pro+“ gali pastebėti net ir smulkiausias žuvis, esančias 100 metrų atstumu nuo įrenginio arba 80 metrų po juo, o bevielis Wi-Fi ryšys užtikrins greitą ir stabilų signalą, net jeigu „Pro+“ plaukios 100 metrų atstumu nuo Jūsų.
 
Žvejokite, kur norite ir kiek norite. „Deeper Pro+“ baterija laikys net 5 su puse valandas, taigi įrenginį galėsite drąsiai naudoti visą žvejybą. Be to, visiškai nesvarbu, ar žvejojate sūriame, ar gėlame vandenyje, „Deeper Pro+“ nebijo nieko!
 
*„Deeper Pro+“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android 4.0“, „iOS 8“ ar su naujesnėmis šių OS versijomis.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: