• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Cecotec

Conga 2690 išmanusis dulkių siurblys

Cecotec Conga 2690 išmanusis dulkių siurblys

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Cecotec

Conga 2690 išmanusis dulkių siurblys

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Cecotec

Conga 2690 išmanusis dulkių siurblys: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Keturi valymo režimai ir galimybė valyti skirtingas dangas;
  • Išmanūs algoritmai ir navigacija;
  • Valdomas išmaniuoju telefonu.
Trūkumai
  • Nėra galimybės atskirti valymo zonų telefonu;
  • Neturi lazeriu grįstos navigacijos.
 
Vienas robotas – net keturi namų valymo režimai. „Conga 2690“ pasirūpins jūsų grindimis, nepriklausomai nuo jų dangos: išmanusis įrenginys gali siurbti, valyti ir plauti jas vienu metu. Ypatingam „Capillo Jalisco“ šepečiui nebaisus joks purvas, o silikoninis šepetys surinks ir gyvūnų plaukus – įrenginys patikimai pasirūpins jūsų namų plytelėmis, parketu, laminatu bei kilimais. Išmanūs algoritmai padeda siurbliui pažinti jūsų namus ir sukurti optimalų valymo maršrutą. Pritrūkęs energijos, siurblys grįš į įkrovimo stotelę, ir įkrautas tęs darbus ten, kur juos buvo užbaigęs. „Conga 2690“ sukurtą namų žemėlapį galėsite matyti išmaniajame telefone, o siurblio-roboto programėlėje galėsite planuoti jo dienotvarkę – nustatykite valymo grafiką bei pobūdį ir bet kuriuo metu sekite jo veiklą. Išmani „360 iTech“ kamera padeda įrenginiui tiksliai orientuotis erdvėje, o 2700 Pa siekiančios siurbimo galios tikrai užteks palaikyti tvarką namuose.
Cecotec Conga 2690 | BITĖ

Keturguba siurbimo galia

Viename siurblyje telpa visa jūsų būsto švara: Conga 2690 siurbia, šluoja, šveičia ir plauna jūsų grindis. Išmanusis įrenginys puikiai orientuojasi jūsų namuose, o unikalūs šepetėliai nepalieka jokių šansų purvui. Silikoninis šepetys pasirūpins gyvūnų plaukais, o „Cepillo Jalisco“ – net didžiausiais nešvarumais.
 

Išmani švara

Kontroliuokite Conga 2690 maršrutą išmaniai. Savo telefone galėsite pasirinkti vieną iš dešimties valymo programų ir reguliuoti visus svarbiausius parametrus. Nurodykite robotui siurbti konkrečią vietą ar patalpą, o jei namie turite išmanųjį Google ar Amazon asistentą, supažindinkite siurblį ir su juo. Visi įrenginiai bendraus jūsų namų Wi-Fi ryšiu, todėl nereikės jokių laidų!
 
Cecotec Conga 2690 | BITĖ
Cecotec Conga 2690 | BITĖ

Kaip (savo) namuose

Užteks vos vieno plovimo, kad Conga 2690 susipažintų su jūsų namų planu ir lengvai atpažintų kiekvieną kertelę. Aplinką fiksuoja iTech 360 laipsnių kamera, o išmanūs algoritmai apdoroja duomenis ir padeda siurbliui rasti optimalų kelią švarių grindų link.
 

Žingsnis po žingsnio

Riedėdamas jūsų namuose, Conga 2690 įdėmiai fiksuoja aplinką ir siunčia sudarytą žemėlapį į jūsų išmanųjį telefoną. Programėlėje galėsite matyti būsto planą, o su magnetinėmis juostelėmis atribosite patalpas, kurių plauti nereikia. Siurblio galia siekia 2700 Pa, todėl „Turbo Clean Carpet“ sistema pasirūpins ir jūsų kilimais – tereikės vos kelių spustelėjimų programėlėje.
 
Cecotec Conga 2690 | BITĖ

Cecotec

Conga 2690 išmanusis dulkių siurblys: Parametrai

Bendra informacija

Siurbimo galia2700 Pa

Baterija

Baterijos talpa (mAh)3200

Kita

KitaDulkių rezervuaras - 350ml
KitaTriukšmingumas - 64dB
JutikliaiiTech Camera 360
Valdymas per mobilią programėlęYra

Cecotec Conga 2690 išmanusis dulkių siurblys: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: