• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės

Apple AirPods Pro belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės: Apžvalga

Privalumai

 • Ergonomiškos ir prisitaikančios prie Jūsų ausinės.
 • „Active Noise Cancellation“ panaikina pašalinius garsus
 • Valdomos spustelėjimais.
 • Lengvas susiejimas su „iOS“ įrenginiais.

Trūkumai

 • Sujungus su ne „iOS“ įrenginiu, sudėtingiau valdyti
„AirPods Pro“ – naujas žingsnis į priekį unikalaus dizaino „Apple“ ausinių istorijoje.

Kiekvienas melomanas įvertins pažangiąją „Active Noise Cancellation“ garso slopinimo funkciją. Tiek ausinių išorėje, tiek viduje veikia vos pastebimi mikrofonai kurie 200 kartų per sekundę neutralizuoja iš aplinkos ateinančius garsus. Išmanieji sprendimai padeda sukurti tylą ir joje atskleidžia gražiausią Jūsų klausomo garso pusę.
Apple Airpods Pro | BITĖ


Jokių pašalinių garsų

Šios unikalaus dizaino ausinės ne tik patogiai laikosi ausyje – jų technologiniai sprendimai leidžia atsiriboti nuo nepageidaujamų aplinkos garsų. Pažangioji sistema „Active Noise Cancellation“ (liet. aktyvus triukšmo pašalinimas) reaguoja į Jus supantį triukšmą ir jį neutralizuoja, todėl girdėsite kiekvieną savo mėgstamos muzikos natą, nuo aukščiausios iki žemiausios.
 

Ergonomiškos ir prisitaikančios prie jūsų

Naujųjų „AirPods Pro“ įkvėpimo šaltinis ir pagrindinis modelis – žmogaus ausis. Galite būti tikri – įsidėję šias lengvas ausines, jų nejusite, bet galėsite mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Kintamo dydžio antgaliai leis Jums nesunkiai pritaikyti ausines sau, jos taps nepakeičiamu jūsų kasdieniu palydovu.
 
Apple Airpods Pro | BITĖ
Apple Airpods Pro | BITĖ

Pamirškite krovimo laidus

Belaidės ausinės – tai laisvė nuo judesius varžančių laidų. Šis principas galioja ne tik joms, bet ir jų dėklui, palaikančiam belaidžio krovimo galimybę. Galėsite nesibaiminti, kad ausinės išsikraus pačiu netinkamiausiu metu – dėklo energijos užtenka 24 valandų krovimui, vieno ausinių krovimo pakaks 4,5 val. klausymui. O norint vieną valandą klausyti muzikos ar tinklalaidės, užteks krauti ausines vos penkias minutes.
 

Valdomos spustelėjimu

Nors ant „AirPods Pro“ korpuso nerasite nė vieno valdymo mygtuko, po kiekviena ausine įrengtas spaudimo jutiklis. Stipriau palietę ausinės „kojelę“, galėsite atsiliepti į skambučius ir valdyti klausomą muziką, netraukdami iš kišenės telefono. Be to, spustelėjus galima aktyvuoti „Transparency“ (liet. skaidrumo) režimą, kuris išjungia triukšmo filtravimą – patogiai galėsite šnektelėti su draugu ar girdėti, kas vyksta gatvėje.
 
Apple Airpods Pro | BITĖ
Apple Airpods Pro | BITĖ

Pasirinkite patogiausią valdymo būdą

Norint perjungti kitą dainą ar pagarsinti klausomą muziką, nebūtina iš kišenės traukti telefono. Šiuos veiksmus nesunkiai atliksite spusteldami ausinę arba kreipdamiesi į „Siri“ asistentą. Ištarkite „Hey, Siri“ ir įjunkite grojaraštį ar paskambinkite draugui. Tiesa, kol kas „Siri“ lietuviškai nemoka, tad teks į jį kreiptis viena iš palaikomų kalbų.
 

Paprasta susieti su įrenginiu

„AirPods Pro“ – neatsiejama „Apple“ pasaulio dalis, tad vos ištrauktos iš dėklo ir įjungtos, ausinės išsyk atpažįsta šalia esantį Jūsų „iPhone“ telefoną ar „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį ir prie jų prisijungia. Jums nereikės ilgai naršyti nustatymuose ir ieškoti būdo prijungti ausines – apie viską jau pagalvojo „Apple“.
 
Apple Airpods Pro | BITĖ
Apple Airpods Pro | BITĖ

Prie ausies prisitaikantis garsas

Iki šiol skirtingo dažnio garsus reguliuodavome stumdydami „ekvalaizerio“ slankiklius, tačiau „AirPods Pro“ keičia žaidimo taisykles. Pagrindiniu gero garso kriterijumi tampa jūsų ausis – išmani ausinė ir sistema „Adaptive EQ“ skirtingo dažnio garsų harmoniją kuria pagal Jūsų ausies formą.
 

Galimybė dalintis muzika ir garsais

Užsiimti mėgstama veikla kur kas smagiau su draugu. Klausydami mėgstamos muzikos ar tinklalaidės, žiūrėdami vaizdo įrašą ar filmą galėsite prie įrenginio prijungti dvi „AirPods“ ausinių poras. Pamirškite būtinybę dalintis po vieną ausinę ir girdėti nepilnavertį garsą – dabar abu galėsite mėgautis aukščiausia jo kokybe.
 
Apple Airpods Pro | BITĖ
Apple Airpods Pro | BITĖ

Nebaisios jokios aplinkos sąlygos

Naudojimosi naujosiomis „AirPods Pro“ ausinėmis neapribos net ekstremaliausios oro sąlygos. Drėgmei atsparios ausinės tikrai neišsigąs užklupusio lietaus, o sporto salėje galėsite nesibaimindami lieti prakaitą – ausinės atsparios ir jam, be to, tvirtai laikosi ausyse. Ausinių mikrofonas sukurtas taip, kad net vėjuotą dieną jūsų skambučių kokybė nenukentėtų.
 

Bene išmaniausia ausinė

„AirPods Pro“ – tai kur kas daugiau negu baterija, garsiakalbis ir „Bluetooth“ modulis. Kaip ir ankstesnėse „AirPods“ belaidėse ausinėse, jose veikia specialiai joms sukurtas H1 procesorius. Jis realiu laiku kuria nepriekaištingą garso kokybę, taupo baterijos resursus ir leidžia patogiai naudotis virtualiu asistentu „Siri“.
 
Apple Airpods Pro | BITĖ

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės: Parametrai

Bendra informacija

MatmenysAusinė: 30,9 mm x 21,8 mm x 24,0 mm; Dėklas: 45,2 mm x 60,6 mm x 21,7 mm
Svoris (g)Ausinė: 5,4 g; Dėklas: 45,6 g
Ausinių tipasĮ ausį
Atsparumas vandeniuiAtsparios prakaitui ir vandeniui (IPX4)

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)24

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Kita

JutikliaiDu kryptingi mikrofonai
JutikliaiĮ vidų nukreiptas mikrofonas
JutikliaiDu optiniai jutikliai
JutikliaiJudesį aptinkantis akselerometras
JutikliaiBalsą aptinkantis akselerometras
JutikliaiJėgos jutiklis
Pakuotės turinysAusinės, belaidis įkrovimo dėklas, silikoniniai ausinių antgaliai (trijų dydžių), laidas iš „Lightning“ į USB‑C, dokumentacija

Apple AirPods Pro belaidės ausinės: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: