• Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės

Apple AirPods Pro belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Ergonomiškos ir prisitaikančios prie Jūsų ausinės. Dėl keičiamų antgalių ir dėmesio ausies formai, jos ne tik tvirtai laikysis, bet ir atkurs itin kokybišką garsą.
 • Jokių pašalinių garsų. Su „Active Noise Cancellation“ užtikrinama, kad girdėtumėte tik tai, ką norite.
 • Valdomos spustelėjimu. Daugelį garso parametrų galite valdyti spausdami jautrią ausinių „kojelę“, tad nereikės kiekvieną kartą traukti telefono.
 • Prie ausies prisitaikantis garsas. Jums nereikės ieškoti tinkamų garso nustatymų ir skirtingų dažnių dermės – visa tai atliks pati ausinė, atsižvelgdama į Jūsų ausies formą.
 • Paprasta susieti su įrenginiu – ištraukite „AirPods Pro“ iš dėklo, ir jos pačios ras Jūsų „Apple“ įrenginį.
 • Pamirškite krovimo laidus. Dėkle esančios energijos užtenka parai, o įkrautų ausinių – daugiau negu keturioms valandoms klausymo. Ir jokių laidų – kraukite ausines belaidžiu būdu.
 • Pasirinkite patogiausią valdymo būdą. „Hey, Siri“ – burtažodis, kuriuo perjungsite dainą ar paskambinsite draugui.
 • Galimybė dalintis muzika ir garsais. Pamirškite dalijimąsi vienu ausinių komplektu – žiūrėdami filmą ar klausydami muzikos, prijunkite du ausinių komplektus.
 • Nebaisios jokios aplinkos sąlygos. Drėgmei atsparios ausinės nebijo nei stiprios liūties, nei sporto salėje išlieto prakaito, o speciali mikrofono technologija neleis vėjui sugadinti Jūsų skambučio kokybės.

„AirPods Pro“ – naujas žingsnis į priekį unikalaus dizaino „Apple“ ausinių istorijoje. Ankstesnio modelio „AirPods“ atsisakė judesius varžančių laidų ir suteikė neeilinę belaidžio klausymo patirtį, o naujosios ausinės turi patogius, prie ausies formos prisitaikančius silikono antgalius. Jeigu anksčiau „Apple“ ausinės ne visada tvirtai laikėsi Jūsų ausyje, nuo šiol dėl to galite būti ramūs.
 
Nors atrodo kaip dizaino sprendimas, šie keičiami antgaliai pirmiausia padeda garso kokybei. Pagrindiniu kriterijumi naujosiose „AirPods Pro“ tapo žmogaus ausis bei jos forma – būtent pagal ją ausinių procesorius „H1“ parenka tinkamus garso nustatymus. Be to, jis užtikrina virtualaus asistento „Siri“ veikimą ir optimizuoja ausinių veiklą, taupydamas baterijos resursus.
 
Kiekvienas melomanas įvertins pažangiąją sistemą „Active Noise Cancellation“. Tiek ausinių išorėje, tiek viduje veikia vos pastebimi mikrofonai. Išorinis 200 kartų per sekundę neutralizuoja iš aplinkos ateinančius garsus, o vidinis girdi muziką taip, kaip ir Jūs. Pagal tai išmanus algoritmas keičia garso nustatymus. Išmanieji sprendimai padeda sukurti tylą ir joje atskleidžia gražiausią Jūsų klausomo garso pusę.
 
  Naujosios „AirPods Pro“ – sudedamoji „Apple“ ekosistemos dalis. Jos akimirksniu atpažįsta šalia esantį jūsų „iPhone“ ar „Apple Watch“ ir prie jų prisijungia be ilgo naršymo nustatymuose. Ausinių dėklas ne tik apsaugo, bet ir krauna jas – jame sukauptos energijos užteks 24 valandų muzikos klausimosi krovimui, o su iki galo įkrautomis ausinėmis muzikos galėsite klausyti 4,5 valandos.
 
Apple Airpods pro | BITĖ


Jokių pašalinių garsų

Šios unikalaus dizaino ausinės ne tik patogiai laikosi ausyje – jų technologiniai sprendimai leidžia atsiriboti nuo nepageidaujamų aplinkos garsų. Pažangioji sistema „Active Noise Cancellation“ (liet. aktyvus triukšmo pašalinimas) reaguoja į Jus supantį triukšmą ir jį neutralizuoja, todėl girdėsite kiekvieną savo mėgstamos muzikos natą, nuo aukščiausios iki žemiausios.
 

Ergonomiškos ir prisitaikančios prie jūsų

Naujųjų „AirPods Pro“ įkvėpimo šaltinis ir pagrindinis modelis – žmogaus ausis. Galite būti tikri – įsidėję šias lengvas ausines, jų nejusite, bet galėsite mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Kintamo dydžio antgaliai leis Jums nesunkiai pritaikyti ausines sau, jos taps nepakeičiamu jūsų kasdieniu palydovu.
 
Apple Airpods pro | BITĖ
Apple Airpods pro | BITĖ

Pamirškite krovimo laidus

Belaidės ausinės – tai laisvė nuo judesius varžančių laidų. Šis principas galioja ne tik joms, bet ir jų dėklui, palaikančiam belaidžio krovimo galimybę. Galėsite nesibaiminti, kad ausinės išsikraus pačiu netinkamiausiu metu – dėklo energijos užtenka 24 valandų krovimui, vieno ausinių krovimo pakaks 4,5 val. klausymui. O norint vieną valandą klausyti muzikos ar tinklalaidės, užteks krauti ausines vos penkias minutes.
 

Valdomos spustelėjimu

Nors ant „AirPods Pro“ korpuso nerasite nė vieno valdymo mygtuko, po kiekviena ausine įrengtas spaudimo jutiklis. Stipriau palietę ausinės „kojelę“, galėsite atsiliepti į skambučius ir valdyti klausomą muziką, netraukdami iš kišenės telefono. Be to, spustelėjus galima aktyvuoti „Transparency“ (liet. skaidrumo) režimą, kuris išjungia triukšmo filtravimą – patogiai galėsite šnektelėti su draugu ar girdėti, kas vyksta gatvėje.
 
Apple Airpods pro | BITĖ
Apple Airpods pro | BITĖ

Pasirinkite patogiausią valdymo būdą

Norint perjungti kitą dainą ar pagarsinti klausomą muziką, nebūtina iš kišenės traukti telefono. Šiuos veiksmus nesunkiai atliksite spusteldami ausinę arba kreipdamiesi į „Siri“ asistentą. Ištarkite „Hey, Siri“ ir įjunkite grojaraštį ar paskambinkite draugui. Tiesa, kol kas „Siri“ lietuviškai nemoka, tad teks į jį kreiptis viena iš palaikomų kalbų.
 

Paprasta susieti su įrenginiu

„AirPods Pro“ – neatsiejama „Apple“ pasaulio dalis, tad vos ištrauktos iš dėklo ir įjungtos, ausinės išsyk atpažįsta šalia esantį Jūsų „iPhone“ telefoną ar „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį ir prie jų prisijungia. Jums nereikės ilgai naršyti nustatymuose ir ieškoti būdo prijungti ausines – apie viską jau pagalvojo „Apple“.
 
Apple Airpods pro | BITĖ
Apple Airpods pro | BITĖ

Prie ausies prisitaikantis garsas

Iki šiol skirtingo dažnio garsus reguliuodavome stumdydami „ekvalaizerio“ slankiklius, tačiau „AirPods Pro“ keičia žaidimo taisykles. Pagrindiniu gero garso kriterijumi tampa jūsų ausis – išmani ausinė ir sistema „Adaptive EQ“ skirtingo dažnio garsų harmoniją kuria pagal Jūsų ausies formą.
 

Galimybė dalintis muzika ir garsais

Užsiimti mėgstama veikla kur kas smagiau su draugu. Klausydami mėgstamos muzikos ar tinklalaidės, žiūrėdami vaizdo įrašą ar filmą galėsite prie įrenginio prijungti dvi „AirPods“ ausinių poras. Pamirškite būtinybę dalintis po vieną ausinę ir girdėti nepilnavertį garsą – dabar abu galėsite mėgautis aukščiausia jo kokybe.
 
Apple Airpods pro | BITĖ
Apple Airpods pro | BITĖ

Nebaisios jokios aplinkos sąlygos

Naudojimosi naujosiomis „AirPods Pro“ ausinėmis neapribos net ekstremaliausios oro sąlygos. Drėgmei atsparios ausinės tikrai neišsigąs užklupusio lietaus, o sporto salėje galėsite nesibaimindami lieti prakaitą – ausinės atsparios ir jam, be to, tvirtai laikosi ausyse. Ausinių mikrofonas sukurtas taip, kad net vėjuotą dieną jūsų skambučių kokybė nenukentėtų.
 

Bene išmaniausia ausinė

„AirPods Pro“ – tai kur kas daugiau negu baterija, garsiakalbis ir „Bluetooth“ modulis. Kaip ir ankstesnėse „AirPods“ belaidėse ausinėse, jose veikia specialiai joms sukurtas H1 procesorius. Jis realiu laiku kuria nepriekaištingą garso kokybę, taupo baterijos resursus ir leidžia patogiai naudotis virtualiu asistentu „Siri“.
 
Apple Airpods pro | BITĖ

Apple

AirPods Pro belaidės ausinės: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAusyje
MatmenysAusinė: 30,9 mm x 21,8 mm x 24,0 mm; Dėklas: 45,2 mm x 60,6 mm x 21,7 mm
Svoris (g)Ausinė: 5,4 g; Dėklas: 45,6 g
ModelisMWP22ZM/A
Atsparumas vandeniuiAtsparios prakaitui ir vandeniui (IPX4)

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)24

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Kita

Pakuotės turinysAusinės, belaidis įkrovimo dėklas, silikoniniai ausinių antgaliai (trijų dydžių), laidas iš „Lightning“ į USB‑C, dokumentacija
Jutikliai Du kryptingi mikrofonai
JutikliaiĮ vidų nukreiptas mikrofonas
JutikliaiDu optiniai jutikliai
JutikliaiJudesį aptinkantis akcelometras
JutikliaiBalsą aptinkantis akcelometras
JutikliaiJėgos jutiklis

Apple AirPods Pro belaidės ausinės: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: