Meniu

AKG Y500 belaidės ausinės

AKG Y500 belaidės ausinės

1 / 2

AKG Y500 belaidės ausinės

Mėgaukitės muzika su „AKG Y500“ belaidėmis ausinėmis. Užsisakius prekę internetu iki 15 val. pristatysime kitą darbo dieną jums patogiu adresu nemokamai.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  99,00 €

  149,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Sodrus ir kokybiškas garsas.
 • Palaiko „Bluetooth“ ryšį – klausykitės muzikos nevaržomi laidų.
 • Ergonomiškas dizainas – jauskitės patogiai dėvėdami ausines net ilgą laiką.
 • Garso lygis valdomas ant ausinės esančiu mygtuku.
 • Ausines nusiėmus, muzika automatiškai nustoja groti.
 • 33 valandas laikanti baterija, greitojo įkrovimo funkcija.
 • „Ambient Aware“ režimas: mėgaukitės muzika ir tuo pačiu girdėkite, kas vyksta aplink Jus.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius ir kalbėkite spustelėję ausinių mygtuką.
 
AKG Y500 ausinės | BITĖ
Kai renkamės ausines, pirmiausia vertiname iš jų sklindančio garso kokybę. Su šia užduotimi belaidės ausinės „AKG Y500“ susitvarko nepriekaištingai. Jų skleidžiamas garsas suteikia galimybę mėgautis kiekvienu muzikos niuansu. Belaidės ausinės „AKG Y500“ nepamainomos, jei muzikos norite klausytis net ten, kur būtina girdėti, kas vyksta aplink. Kad ir tuomet, kai laukiate oro uoste laukiate pranešimo apie savo skrydį. Tiesiog aktyvuokite „Ambient Aware“ režimą ir tuo pačiu metu galėsite ir klausytis muzikos, ir girdėsite aplinkos garsus.
 
Net ilgą laiką dėvėdami belaides ausines „AKG Y500“ jausitės ypač komfortiškai. Lankstus lankelis bei minkštos ausinės prie ausų priglus būtent tiek, kiek reikia, todėl muzikos patogiai klausykitės kad ir 33 valandas be pertraukos – net tiek laiko ausinių baterija. Patogumo suteikia ir tai, kad garso stiprumą reguliuojantis mygtukas yra ant pačios ausinės. O prieš ausines nusiimant nereikės ieškoti jokio mygtuko, kad sustabdytumėte muziką – tai padarys pačios ausinės, kai tik jas nusiimsite.
 
Išgirskite visus muzikos atspalvius. Daugiau nei 6 dešimtmečius garso sistemas kurianti ir tobulinanti AKG ypač vertinama už kokybę. Maloniai nustebsite savo pamėgtus muzikos kūrinius klausydami per belaides ausines „AKG Y500“ – mėgaudamiesi sodriu ir aiškiu garsu muziką atrasite iš naujo.
 
Girdėkite aplinką. Kartais dėl įvairių priežasčių – pavyzdžiui, mindami dviratį judria gatve ar dirbdami – turime girdėti tai, kas vyksta aplink. Belaidės ausinės „AKG Y500“, o tiksliau, originali „Ambient Aware“ technologija, suteikia galimybę mėgautis muzika ir tuo pačiu neprarasti aplinkos pojūčio.
 
Automatiškai sustabdo ir paleidžia muziką. Jei prireikė nusiimti ausines, nevarkite ieškodami mygtuko, sustabdančio muziką. Jo visiškai nereikia. Belaidės ausinės „AKG Y500“ automatiškai nustos groti, kai tik jas nusiimsite. O kai vėl jas užsidėsite, automatiškai paleis muziką.
 
Reguliuokite garsą nenusiimdami ausinių. Kad pagarsintumėte ar patildytumėte muziką nebereikia išmaniojo įrenginio, iš kurio ji leidžiama. Tiesiog spustelėkite ant vienos iš ausinių esantį mygtuką!
 
100 % komforto. Lankstus lankelis bei minkštos ausinės prie ausų priglus būtent tiek, kiek reikia. Tad net ilgą laiką dėvėdami belaides ausines „AKG Y500“ jausitės ypač komfortiškai.
 
Net 33 valandas laikanti baterija. Visiškai įkrovus ausines, jomis be pertraukos galėsite naudotis net iki 33 valandų. O greitojo įkrovimo funkcija leidžia vos per 5 minutes ausinių bateriją įkrauti tiek, kad jos užtektų dar 1 valandą klausytis muzikos.
 
Ne tik klausykitės, bet ir kalbėkite. Prireikus belaidės ausinės „AKG Y500“ akimirksniu virsta laisvų rankų įranga. Spustelėkite ausinių mygtuką ir atsiliepsite į skambutį telefono net nepaėmę į ranką. Be to, šias ausines per „Bluetooth“ ryšį galima susieti su iškart 2 įrenginiais.
 
* Belaidės ausinės „AKG Y500“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį „Bluetooth“ ryšį.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: