Labas Video Poster
 

5G jūsų namuose ir biure – jau spalį.
Laukti liko nebedaug.

 
+

Plečiame horizontus

Nuolat plečiame tinklą, todėl greitu bei stabiliu 5G ryšiu galėsite naudotis įvairiose Lietuvos vietose.

+

Investuojame į 5G tinklą

Rekordines investicijas skyrėme naujojo 5G tinklo statybai bei ryšio kokybės ir aprėpties plėtrai.

+

Saugome gamtą

5G ryšio įvedimas ir plėtra leis sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, taupyti gamtinius išteklius.

Greitas namuose,
greitas biure

Naujoji 5G ryšio technologija leis mėgautis dar stabilesniu ir greitesniu interneto ryšiu bendraujant su draugais ar kolegomis.

5G užtikrins patikimiausią ir ypač spartų ryšį žaidžiant internetinius žaidimus, o kino mylėtojai įvertins galimybę filmą HD raiška atsisiųsti greičiau nei per minutę.

Verslo klientams 5G technologija leis plėtoti daiktų interneto (angl. IoT) paslaugas. 5G paspartins ir išmanių miestų sprendimų plėtrą Lietuvoje.

Greitas namuose, greitas biure
Norite pirmieji sužinoti apie 5G namų ir biuro interneto startą BITĖJE?

Pasitikrinkite, kur jau spalio mėnesį veiks 5G namų ir biuro internetas

5G stiprus
5G vidutinis
5G pakankamas
5G jau greitai
4G stiprus
4G vidutinis
4G pakankamas
2G/3G
Visas BITĖS tinklas yra 4G ir jis jau dengia maždaug 99 % Lietuvos teritorijos
Greitas namuose, greitas biure

Išvystyta drauge su Ericsson

5G ryšį Lietuvoje diegiame bendradarbiaudami su pasaulyje pirmaujančiu ryšio įrangos tiekėju „Ericsson“, šioje srityje turinčiu ilgesnę nei 145 metų patirtį.

„Ericsson“ teikiamos paslaugos užtikrina pažangią tinklo plėtrą ir teigiamą klientų patirtį bei atitinka pačius įvairiausius jų poreikius.

Ilgametė ir reikšminga „Ericsson“ patirtis tinklo, skaitmeninių paslaugų, 5G ir daiktų interneto (angl. IoT) platformų srityse padės efektyvinti klientų verslo procesus, atrasti pažangiausius sprendimus viešųjų paslaugų, pramogų pramonės bei kitose srityse.

Apie 5G kalba BITĖS Profai

Profai Image

Kas yra 5G? Viskas, ką reikia žinoti.

5G ‒ naujos, t. y. penktos, kartos mobilaus ryšio technologija. Dėl itin mažos delsos ir dar daug didesnio interneto greičio, ši technologija atveria naujas galimybes. Sparčiai vystomas „Bitės“ 5G tinklas jau netrukus bus prieinamas visiems klientams. Kad būtų lengviau suprasti naujos kartos technologiją, „Bitės Profai“ pristato visą svarbiausią informaciją apie 5G ryšį.

 
Profai Image

5G internetas namuose: kaip sklandžiai juo naudotis?

Jau netrukus Lietuvoje pradės veikti „Bitės“ 5G ryšys, kuris tikrai kilstels naudojimosi internetu patirtį į kitą lygį. Tam, kad išnaudotumėte visus penktosios kartos ryšio privalumus, reikės pasirūpinti 5G ryšį palaikančiais maršrutizatoriais ir atlikti keletą veiksmų. „Bitės Profai“ dalijasi patarimais, kaip sklandžiai pradėti naudotis naujos kartos ryšiu namuose.

 

Atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus

Kas yra 5G?
\/

5G – tai penktos kartos bevielio ryšio technologija, kuri leis didelius duomenų srautus perduoti greičiau ir lengviau nei iki šiol. Lyginant su 4G tinklu, 5G duomenų perdavimo greitis bus iki 100 kartų didesnis. Ši technologija leis klientams pastebimai pagerinti ryšio kokybę ir aprėptį Lietuvoje bei paskatins daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą ir platesnes jo panaudojimo galimybes.

Kodėl verta naudotis šia ryšio technologija?
\/

Naujasis 5G tinklas atvers daug naujų galimybių tiek gyventojams, tiek verslui ir bus itin pravartus tiems, kurie iki šiol neturėjo prieigos prie kokybiško interneto.

5G ryšio technologija užtikrins, kad jūsų jau pamėgtos pramogos džiugintų dar labiau – leis nevaržomai mėgautis aukščiausios kokybės filmais ir serialais, džiaugtis ryšio galingumu ir stabilumu žaidžiant pažangiausius žaidimus internete, dar lanksčiau planuoti nuotolinį darbą ar mokslus. Pasitikdami 5G, pasitinkame ir daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą bei kasdienybę lengvinančius išmaniuosius miestų sprendimus, tokius kaip išmanusis vandentiekis ar išmanioji elektros apskaita.

Diegdami 5G ryšio technologiją, modernizuojame ir esamus tinklus, bazinių stočių tinklą tankindami net 35 proc. Klientams tai reiškia dar didesnį interneto greitį, ryšio stabilumą ir veikimą dar platesnėje teritorijoje.

Kada „Bitės“ klientai pradės naudotis 5G?
\/

Planuojame, kad mūsų klientai 5G ryšiu Lietuvos teritorijoje pradės naudotis dar šiemet.

Ko reikia, norint naudotis 5G internetu?
\/

5G internetas prieinamas klientams, pasirinkusiems su 5G suderinamą paslaugų planą ir įrangą bei esant 5G padengimo zonoje.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: