Backgroun Image
Dar daugiau stočių

5G – greičiausias ir stabiliausias BITĖS namų internetas

Geriausia, ką turime, jau veikia

 
+

Plečiame horizontus

Nuolat plečiame tinklą, todėl greitu bei stabiliu 5G ryšiu galėsite naudotis įvairiose Lietuvos vietose.

+

Investuojame į 5G tinklą

Rekordines investicijas skyrėme naujojo 5G tinklo statybai bei ryšio kokybės ir aprėpties plėtrai.

+

Saugome gamtą

5G ryšio įvedimas ir plėtra leis sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, taupyti gamtinius išteklius.

Užtikrintas greitis ir stabilumas namuose

Naujoji 5G ryšio technologija leis mėgautis iki šiol greičiausiu ir stabiliausiu BITĖS namų internetu, lyginant su kitais BITĖS namų interneto planais, veikiančiais 4G ar kitose mobilaus ryšio technologijose.

5G užtikrins patikimiausią ir ypač spartų ryšį bendraujant su draugais ir kolegomis, žaidžiant internetinius žaidimus, o kino mylėtojai įvertins galimybę filmą HD raiška atsisiųsti greičiau nei per minutę. Ypač greitas ir stabilus internetas leis vienu metu sklandžiai naudoti dar daugiau ir dar galingesnių įrenginių namuose.

Greitas namuose, greitas biure

5G namų interneto planai

5G namų interneto planai

Sutarties laikotarpis*

Sutarties laikotarpis

Interneto planai*

5G namų internetas

Nuo 14,90 € / mėn.

5G namų internetas

Nuo 22,00 € / mėn.

Interneto planai

Pasirinkite neribotų GB interneto planą *

Papildomos paslaugos (Neprivaloma)

Pasirinkus šį planą, 5G ryšys užtikrins, jog nevaržomai mėgautumėtės filmais, serialais ir žaidimais internete, sklandžiai dalyvautumėte aukščiausios kokybės vaizdo skambučiuose ir kt. Šis planas rekomenduojamas 3-4 vartotojams, 5-9 įrenginiams. 
  • 5G modemas
  • Go3|BITĖ televizija namams
  • 60 dienų tinkamumo garantija
  • Interneto apsauga 3 mėn.


60 dienų tinkamumo garantija

Su 5G namų interneto planais galite pasinaudoti paslauga „60 dienų tinkamumo garantija“. Rinkitės lengvai ir drąsiai, nes turite galimybę per 60 kalendorinių dienų nuo sutarties sudarymo įsitikinti, ar pasirinkta 5G namų interneto paslauga atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius.  

Interneto apsauga

Internete naršykite saugiau. Praleisdami vis daugiau laiko prie savo išmaniųjų įrenginių, patikime jiems vis daugiau jautrios informacijos, kurios saugumu privalome rūpintis. Ši paslauga, kurią suteikiame su 4G interneto planais, nuolat tikrina ir sustabdo jūsų įrenginiui ir duomenims grėsmę keliantį interneto srautą – mėginimus patekti į užkrėstus tinklalapius ar atsisiųsti virusais užkrėstus failus.

Daugiau apie paslaugą čia.

Pasitikrinkite, kur jau veikia ir greitai veiks 5G namų ir biuro internetas

5G stiprus
5G vidutinis
5G pakankamas
5G jau greitai
4G stiprus
4G vidutinis
4G pakankamas
2G/3G
Visas BITĖS tinklas yra 4G ir jis jau dengia maždaug 99 % Lietuvos teritorijos. Ryšio padengimo teritorijos gali koreguotis vykstant tinklo įdiegimo darbams.
Greitas namuose, greitas biure

Išvystyta drauge su Ericsson

5G ryšį Lietuvoje diegiame bendradarbiaudami su pasaulyje pirmaujančiu ryšio įrangos tiekėju „Ericsson“, šioje srityje turinčiu ilgesnę nei 145 metų patirtį.

„Ericsson“ teikiamos paslaugos užtikrina pažangią tinklo plėtrą ir teigiamą klientų patirtį bei atitinka pačius įvairiausius jų poreikius.

Ilgametė ir reikšminga „Ericsson“ patirtis tinklo, skaitmeninių paslaugų, 5G ir daiktų interneto (angl. IoT) platformų srityse padės efektyvinti klientų verslo procesus, atrasti pažangiausius sprendimus viešųjų paslaugų, pramogų pramonės bei kitose srityse.

Apie 5G kalba BITĖS Profai

Profai Image

5G ryšys ‒ ateitis. Kaip jis gali pakeisti mūsų gyvenimus?

„Bitės“ 5G ryšys jau prieinamas klientams. Dėl šios priežasties savo namuose galime turėti mažos delsos internetą, kurio greitis sieks iki 1000 Mbps ar net dar daugiau. Ir tai tik pradžia. „Bitės Profai“ pristato, kokias galimybes ateityje 5G ryšys atvers žemės ūkio, žaidimų, statybų, medicinos, transporto ir kitose srityse.

 
Profai Image

Kas yra 5G? Viskas, ką reikia žinoti.

5G ‒ naujos, t. y. penktos, kartos mobilaus ryšio technologija. Dėl itin mažos delsos ir dar daug didesnio interneto greičio, ši technologija atveria naujas galimybes. Kad būtų lengviau suprasti naujos kartos technologiją, „Bitės Profai“ pristato visą svarbiausią informaciją apie 5G ryšį.

 
Profai Image

5G internetas namuose: kaip sklandžiai juo naudotis?

Lietuvoje jau veikia „Bitės“ 5G ryšys, kuris tikrai kilstels naudojimosi internetu patirtį į kitą lygį. Tam, kad išnaudotumėte visus penktosios kartos ryšio privalumus, reikės pasirūpinti 5G ryšį palaikančiais maršrutizatoriais. „Bitės Profai“ dalijasi patarimais, kaip sklandžiai pradėti naudotis naujos kartos ryšiu namuose.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

5G – tai penktos kartos bevielio ryšio technologija, kuri leis didelius duomenų srautus perduoti greičiau ir lengviau nei iki šiol. Lyginant su 4G tinklu, 5G duomenų perdavimo greitis gali būti iki 100 kartų didesnis. Ši technologija leis klientams pastebimai pagerinti ryšio kokybę ir aprėptį Lietuvoje bei paskatins daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą ir platesnes jo panaudojimo galimybes.
Lyginant su 4G, 5G vidutinis greitis yra net 10 kartų spartesnis. 5G tinklas geba palaikyti daugiau vartotojų. Tad net vienoje vietoje esant dideliam žmonių kiekiui, visi jie gali naudotis ypač greitu ir stabiliu internetu bei vienu metu naudoti didelius duomenų kiekius. 5G namų ir biuro internetas savo sparta ir stabilumu nenusileidžia ir šviesolaidžio interneto greičiui. Lyginant su kitomis technologijomis (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internetas esant padengimo zonoje gali būti greitesnis, stabilesnis ir leidžia klientams pajungti didesnį kiekį įrenginių vienu metu (naudotis televizija, žaisti internetinius žaidimus, dirbti ir mokytis nuotoliu, valdyti kitus namų įrenginius). Tam, kad pradėtumėte naudotis 5G namų ir biuro interneto paslaugomis, nereikia vesti laidų ar kviesti meistro. Užsisakius paslaugą, užtenka įjungti 5G palaikantį maršrutizatorių.
Naujasis 5G tinklas atveria daug naujų galimybių tiek gyventojams, tiek verslui ir yra itin pravartus tiems, kurie iki šiol neturėjo prieigos prie kokybiško interneto. 5G ryšio technologija užtikrins, kad jūsų jau pamėgtos pramogos džiugintų dar labiau – leis nevaržomai mėgautis aukščiausios kokybės filmais ir serialais, džiaugtis ryšio galingumu ir stabilumu žaidžiant pažangiausius žaidimus internete, dar lanksčiau planuoti nuotolinį darbą ar mokslus. Pasitikdami 5G, pasitinkame ir daiktų interneto (angl. IoT) paslaugų plėtrą įvairiose srityse: medicinos, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitose. 5G neišvengiamai paspartins ir kasdienybę lengvinančius išmaniuosius miestų sprendimus, tokius kaip išmanusis vandentiekis ir išmanioji elektros apskaita. Plačiau apie 5G ryšio technologijos pritaikymą ateityje skaitykite čia. Diegdami 5G ryšio technologiją, modernizuojame ir esamus tinklus, bazinių stočių tinklą tankindami net 35 proc. Klientams tai reiškia dar didesnį interneto greitį, ryšio stabilumą ir veikimą dar platesnėje teritorijoje.
5G ryšys veiks ir internetas bus prieinamas klientams, pasirinkusiems 5G interneto paslaugų planą ir turintiems ar įsigysiantiems 5G technologiją palaikančią įrangą (maršrutizatorių) bei esant 5G padengimo zonoje. 5G palaikančius maršrutizatorius galite peržiūrėti ir įsigyti čia.
„Bitės“ 5G internetas jau veikia Vilniaus, Kauno, Klaipėdos rajonuose - „Bitės“ 5G interneto paslaugomis jau dabar gali naudotis Garliavos, Lentvario, Slengių, Trušelių, Grigiškių, Jonavos bei dalies Palangos miesto gyventojai. Artimiausią pusmetį naujos 5G ryšio zonos „Bitės“ tinkle visoje Lietuvoje bus pajungiamos reguliariai, statant naujas ar modernizuojant jau turimas bazines stotis. Planuojama, kad jau kitų metų pavasarį „Bitės“ 5G ryšys pasieks 60 proc. Lietuvos gyventojų.
„Bitės“ 5G ryšys į mobiliuosius telefonus atkeliaus jau pačioje 2023 metų pradžioje.
Tai – ryšio stiprintuvas, kuris padidina Wifi padengimo plotą ir užtikrina stipresnį interneto ryšį. Prietaisą rekomenduojama naudoti didesniuose butuose, namuose ar mažo biuro patalpose (virš 50 kv.m.). Ypač didelėse gyvenamosiose patalpose, pvz. skirtinguose namo ar buto aukštuose, gali prireikti ir kelių ryšio stiprintuvų.
Nuo šiol su 5G namų interneto planais galite pasinaudoti paslauga „60 dienų tinkamumo garantija“. Pasirašydami bet kurio pasirinkto 5G namų interneto plano ir / ar 5G įrangos (maršrutizatoriaus) sutartį, 60 kalendorinių dienų bėgyje jūs galite įsitikinti, ar jūsų pasirinktas 5G namų interneto planas atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius. Jei pasirinktas planas neatitinka jūsų poreikių, jūs galite atsisakyti sutarties per 60 kalendorinių dienų nuo jos sudarymo bei grąžinti su šia sutartimi įsigytą įrangą. Tokiu atveju, neprašysime jūsų atlyginti tiesioginių nuostolių, t. y. grąžinti Jums suteiktų nuolaidų paslaugoms ir / ar įrangai bei sumokėti likusių įmokų už įrenginį. Prašysime tik sumokėti už naudojimąsi paslaugomis iki sutarties nutraukimo dienos. Atkreipkite dėmesį, jog tinkamumo garantija nėra tapati paslaugų ar prekės kokybės garantijai pagal galiojančius teisės aktus. Jei turite nusiskundimų dėl paslaugos kokybės ar jos prieinamumo, arba prekė yra brokuota, Jūsų skundus nagrinėsime įprasta tvarka kaip numatyta teisės aktuose bei mūsų Bendrosiose paslaugų teikimo sąlygose. 60 dienų tinkamumo garantija taikoma tik tais atvejais, kai paslaugos ar prekės yra kokybiškos, tačiau neatitinka Jūsų poreikių ar nepateisina lūkesčių.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: