„15min prenumerata“ turinys

Su atnaujintais BITĖS planais 1 mėn. nemokamai

Lengva susekti naujienas

Su atsinaujinusiais BITĖS planais galite užsisakyti ir vieno skaitomiausio naujienų portalo turinio prenumeratą. Pirmą mėnesį – nemokamai!

Kaip atlikti registraciją portale?

Norėdami mėgautis „15min“ turinio prenumerata 1 mėn. nemokamai, atnaujinkite arba užsisakykite pokalbių ar interneto planą su turinio prenumerata. Tai galite padaryti apsilankę artimiausiame BITĖS salone arba susisiekę su mumis tel. 1874. Aktyvavus atnaujintus BITĖS planus, nepamirškite atlikti registracijos per 30 dienų nuo sutarties sudarymo dienos.

  • Spustelėkite BITĖS klientams skirtą nuorodą: https://www.15min.lt/bite. Arba junkitės į https://www.15min.lt/ naujienų portalą, dešiniajame viršutiniame kampe pasirinkite „Prenumerata“ ir naujame lange matydami BITĖS logotipą, pasirinkite jį.
  • Būsite nukreipti į prisijungimo puslapį. Jeigu jau turite „15min” paskyrą, prisijunkite prie vesdami savo prisijungimo duomenis. Jeigu paskyros neturite, galite jungtis vienu iš nurodytų būdų (Facebook, Google, Apple ID) arba rinktis „Registruotis“ variantą.
  • Prisijungę prie „15min” paskyros būsite paprašyti „Įveskite BITĖS telefono numerį, kuriam galioja „15min“ pasiūlymas”. Čia veskite telefono numerį, kuriam yra priskirtas prenumeratos pasiūlymas (jūsų naujos sutarties ar keičiamo jau turimo plano numerį).
  • Suvedus teisingą telefono numerį, į jį arba į savo kontaktinį numerį gausite SMS žinutę su patvirtinimo kodu. Suveskite gautą kodą ir BITĖS pasiūlymas jau aktyvuotas.

 

Lengvo skaitymo!

Neužsiregistravus „15min“ portale per 30 dienų nuo sutarties sudarymo dienos, nemokamo laikotarpio pasiūlymas nebegalios.

Kiek kainuoja prenumerata po 1 mėn. nemokamo laikotarpio?

Po BITĖS suteikto pirmo nemokamo mėnesio „15min“ turinio prenumeratos, vėliau ji bus apmokestinama 2,49 Eur/mėn. be PVM.

Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kada.

Išskirtinis turinys

Skaitykite išskirtinį „15min“ turinį ir mėgaukitės kokybiškomis pramogomis. Be skandalingų antraščių ar nereikalingų intrigų, skaitykite, kas svarbiausia ir nepasimeskite naujienų chaose. Naujienas skaitykite ne priebėgomis, o sąmoningai – skiriant laiko ir dėmesio, kad galėtumėte ne tik žinoti, bet ir įsigilinti. Ne be reikalo sakome „Kai rūpi, laikas 15min“.

Autoriai, kurių nerasite kitur

Skaitykite išskirtinį turinį, kurį parengia gerai žinomi įvairių sričių specialistai, pramogų atstovai, tokie kaip Arūnas Valinskas, Giedrius Petkevičius, Ramūnas Vilpišauskas, Linas Kleiza, Austėja Landsbergienė ir kt. Išskirtinai „15min“ portalui parengti straipsniai, temų analizės ir įžvalgos, kurių nerasite niekur kitur.

Sporto entuziastams

Kiekvieną savaitę žiūrėkite naują „Pikenrolo klubo“ epizodą.

„The New York Times“ straipsniai lietuviškai

Skaitykite vienos įtakingiausių ir didžiausių JAV žiniasklaidos kompanijų, pripažintos patikimos informacijos šaltiniu pasaulyje „The New York Times“ straipsnius lietuvių kalba.

Protą lavinantys testai tik prenumeratoriams

Iškirtinai jums, prenumeratoriams, ruošiami ir pramoginio turinio, protą lavinantys testai.

BNS Sprintas naujienlaiškis

Kartu su „15min“ prenumerata gaukite ir kasdienį „BNS Sprintas“ naujienlaiškį. Tai svarbiausių dienos įvykių Lietuvoje ir pasaulyje trumpa, koncentruota apžvalga, rengiama profesionalių žurnalistų. Galima skaityti arba perklausyti.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: