• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Arlo

Ultra namų apsaugos sistema

Arlo Ultra namų apsaugos sistema

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Arlo

Ultra namų apsaugos sistema

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Arlo

Ultra namų apsaugos sistema: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

 • Sistemą sudaro „Ultra Smart Hub“ bazinė stotelė ir viena „Arlo Ultra“ kamera.
 • „4K Ultra HD“ raiška spalvotą vaizdą fiksuojanti ir perduodanti kamera.
 • Belaidė, Wi-Fi ryšį palaikanti kamera.
 • Kamerą galima naudoti ir viduje, ir lauke.
 • Ypač platus 180° matymo kampas, užtikrinantis panoraminį, neiškreiptą vaizdą.
 • Naktinio matymo funkcija. LED pašvietimas leidžia matyti aiškų ir spalvotą vaizdą.
 • Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas. Aplinkos triukšmo slopinimo sistema.
 • Automatinis vaizdo priartinimas ir sekimas.
 • 3-6 mėn. laikanti kraunama baterija.
 • „Arlo“ programėlė: paprastas sistemos valdymas, įrašų peržiūra, pranešimai į Jūsų išmanųjį įrenginį.
 • Paprasta prijungti papildomas kameras ir pagerinti saugumo lygį.
 • 12 mėn nemokamas Arlo Smart planas, kuris suteikia daug papildomų funkcijų.
 
Su viena inovatyviausių ir pažangiausių rinkoje „Arlo Ultra“ namų apsaugos sistema jausitės ramūs dėl namų ir namiškių saugumo. Ši sistema aprūpinta visomis funkcijomis ir galimybėmis, kad visada žinotumėte, kas vyksta jos saugomoje teritorijoje ir, esant reikalui, imtumėtės priemonių saugumui užtikrinti.
 
Belaidę ir kompaktišką „Arlo Ultra“ kamerą lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą – ten, kur, Jūsų manymu, jos labiausiai tuo metu reikia. Jokio vargo dėl susiraizgiusių ar per trumpų laidų! Jus nustebins „Arlo Ultra“ kameros vaizdo kokybė: „4K Ultra HD“ raiška, tikroviškas, neiškreiptas (be vadinamojo „žuvies akies“ efekto) vaizdas, galimybė jį priartinti.

Naudodamiesi specialiai „Arlo“ namų apsaugos sistemoms pritaikyta išmaniąja programėle, savo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane ne tik matysite kameros perduodamą vaizdą, bet ir girdėsite bei galėsite kalbėti per „Arlo Ultra“ kameroje integruotą mikrofoną. Kamerai užfiksavus galimą įsibrovimą, gausite pranešimą tiesiai į savo telefoną. Sutemus automatiškai įsijungiantis naktinio matymo režimas užtikrina kokybišką spalvoto vaizdo perdavimą net nakties metu.

„Arlo Ultra“ kamera ne tik išmani, bet ir ištverminga: ji turi apsaugą nuo dulkių ir vandens (kamerai suteiktas IP65 sertifikatas). Tad ją drąsiai galima naudoti ir namie, ir lauke.
 
Visada žinokite, kas vyksta. Savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane galėsite bet kada stebėti, kas vyksta teritorijoje, kurią stebi „Arlo Ultra“ sistema. Nemokama programėlė „Arlo“ veikia įrenginiuose su operacinėmis sistemomis „iOS“, „Android“, ji taip pat pritaikyta interneto naršyklėms. Be to, užfiksavusi bet kokį netikėtą judėjimą ar garsą, sistema apie tai tučtuojau informuos Jus išsiųsdama elektroninį laišką ar pranešimą į mobilųjį telefoną.
 
Ypač kokybiškas vaizdas. Jus nustebins „Arlo Ultra“ kameros vaizdo kokybė: „4K Ultra HD“ raiška, tikroviškas, neiškreiptas, be vadinamojo „žuvies akies“ efekto vaizdas, galimybė jį priartinti. Dėka šių savybių galėsite įžvelgti net menkiausias detales ir užfiksuoti įsibrovėlio veido bruožus ar automobilio numerius. Užfiksavusi netikėtą judesį ar garsą, kamera automatiškai priartina ir seka vaizdą.

Išplėskite sistemos galimybes. „Arlo Ultra“ namų apsaugos sistemai sukurta daugybė priedų, kurie leidžia dar geriau pasirūpinti artimųjų ir namų saugumu. Pavyzdžiui, galite įsigyti dar vieną ar kelias papildomas kameras ir stebėti dar didesnį namų ar kiemo plotą. O naudodami kitus įvairius priedus, pvz., saulės bateriją, laikiklius ar dangtelius, galėsite nesirūpinti įrenginio baterijos krovimu, įtaisyti kameras net pačiose nestandartiškiausiose vietose ar padaryti jas praktiškai nepastebimomis.
 
Tinka naudoti namuose ir lauke. „Arlo Ultra“ kamera atspari vandeniui ir dulkėms (turi IP65 sertifikatą), gali veikti esant įvairiai aplinkos temperatūrai (kamerą gamintojas rekomenduoja naudoti nuo -20 °C iki 60 °C temperatūroje), todėl ją galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir kieme. Be to, kamerą galėsite įkurdinti geriausiai tam tinkančioje vietoje, nes ji gali veikti ir be laidų. O esant poreikiui, ją lengvai perkelsite į kitą vietą.
 
Fiksuoja ir įrašo. Identifikavusi netikėtą judesį ar garsą, „Arlo Ultra“ sistema įrašo ir išsaugo šį įvykį internetinėje duomenų saugykloje, tol kol naudojate Arlo Smart servis1. Todėl visi šios belaidės kameros išsaugoti vaizdo įrašai neužims Jūsų telefono vidinės atminties.
 
Paprastas valdymas. Naudodamiesi išmaniąja programėle, namų apsaugos sistemą „Arlo Ultra“ nesunkiai pritaikysite savo poreikiams: galėsite nustatyti, į kokius judesius ar garsus ji reaguos, kuriomis valandomis kamera veiks ar kaip Jus informuos apie pastebėtą galimą įsibrovėlį. Prireikus sistemą lengvai papildysite nauja kamera ar keliomis – jas tiesiog susiesite per programėlę.
 
* „Arlo Ultra“ namų apsaugos sistema nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint ja naudotis, reikia turėti maršrutizatorių su LAN jungtimi bei išmanųjį įrenginį su operacine sistema „Android“ arba „iOS“.

Arlo

Ultra namų apsaugos sistema: Parametrai

Bendra informacija

Kameros matmenys89 mm x 52 mm x 78,4mm
Kameros svoris331
Matymo kampas180 laipsnių
Kameros savybės12x skaitmeninis priartinimas
Naktinis matymasTaip
Judesių aptikimasDu judesio detektoriai, 150 laipsnių horizontalus aptikimas
Rezoliucija3840 x 2160

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.2
Wi-Fi802.11 b/g/n/ac

Baterija

Aktyvus veikimas, iki3 - 6 mėnesiai

Arlo Ultra namų apsaugos sistema: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: