• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

65" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED65C31LA išmanusis televizorius

LG 65" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED65C31LA išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
 • 7 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

65" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED65C31LA išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

65" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED65C31LA išmanusis televizorius Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Žaidimų optimizacijos meniu „Game Dashboard“;
 • 4K raiška ir 120 Hz atnaujinimo dažnis;
 • Palaiko „Go3“ be priedėlio;
 • „Brightness Booster“ technologija suteikia didesnį šviesumą.
Trūkumai
 • OLED ekranas rodydami statinį vaizdo turinį gali „išdegti“.
 
Patirkite vaizdo tobulumą su 65 colių įstrižainės išmaniojo televizoriaus „LG 65" OLED65C31LA“ ekranu, kur atskiri pikseliai puikiai šviečia be foninio apšvietimo, o kartu su garso sistema panardina į gyvybingą kino pasaulį. „Filmmaker Mode“ išsaugo režisieriaus viziją apie autentišką kino patirtį. „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius pagerina žaidimus su greitu 0,1 ms atsako laiku, o naudojant žaidimų optimizavimo priemonę ir žaidimų prietaisų skydelio funkciją žaidiminė patirtis tampa sklandi ir dar labiau įtraukianti. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 65" OLED65C31LA | BITĖ


RYTOJAUS STILIUS ATITINKA ŠIANDIENOS TVARUMĄ

Išmaniųjų televizorių dizaino ateitis atėjo kartu su „LG 65" OLED65C31LA“. Beveik nematomi rėmeliai sukuria užburiantį ekraną be apvado ir leidžia pasinerti į nuostabių vaizdų pasaulį. Be elegantiškos formos, LG įsipareigojimas ekologiškam dizainui užtikrina, kad kiekviena akimirka, praleista su šiuo televizoriumi, būtų ne tik vizualinis malonumas, bet ir tvarus pasirinkimas planetai.
 


BILIETAS Į KINEMATOGRAFINĮ AUTENTIŠKUMĄ

Vaizdo tobulumo srityje „LG 65" OLED65C31LA“ 65 colių įstrižainės ekranas atskleidžia savo spindesį su atskirais pikseliais, kurie spinduliuoja ryškumą be foninio apšvietimo. Pasinerkite į kino magiją, nes „Dolby Vision“ įkvepia gyvybės kiekvienai scenai, prisotindama ją itin ryškiomis spalvomis ir papildydama erdvine „Dolby Atmos“ garso simfonija. Tiems, kurie brangina režisieriaus vizijos autentiškumą, „Filmmaker Mode“ režimas išsaugo filmo žavesį ir užtikrina neprilygstamą ir tikrovišką kino patirtį.
 
LG 65" OLED65C31LA | BITĖ
LG 65" OLED65C31LA | BITĖ


METAS NE TIK KLAUSYTIS, BET IR IŠGIRSTI

Išrankiam audiofilui „LG 65" OLED65C31LA“ televizorius ir „LG Soundbar“ sujungia savo garsinį meistriškumą, kuris namus paverčia trimate koncertų sale. Šis dinamiškas duetas atskleidžia neprilygstamą garso patirtį, kuri peržengia įprastų garso sistemų ribas. Dėl sklandaus integravimo be jokio vargo atsiranda trys nauji garso nustatymai, pakeliantys garso kelionę į naujas aukštumas, atskleidžiantys niuansus, kurių dar negirdėjote.
 


KUR KOKYBĖ SUSITINKA SU NUOTYKIAIS

Ženkite į α-realizmą – sferą, ištobulintą per dešimtmetį inovacijų. „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius suteikia tobulą žaidimų, filmų žiūrėjimo ir muzikos klausymo patirtį puikiu vaizdu ir įtraukiančiu garsu. Žaibiškas 0,1 ms atsako laikas, „NVIDIA G-Sync“, „AMD FreeSync“ ir VRR palaikymas užtikrina, kad žaidimų nuotykiai būtų kupini aiškaus ir sklandaus veiksmo. Tiksliai tinkinkite nustatymus naudodami žaidimų optimizavimo priemonę ir visapusiškai naudokite žaidimų prietaisų skydelio funkciją, leidžiančią patikslinti savo patirtį neišėjus iš žaidimo. Su „α9 Gen 6 AI 4K“ procesoriumi žaidimai tampa jaudinančia tikslumo ir našumo kelione.
 
LG 65" OLED65C31LA | BITĖ
LG 65" OLED65C31LA | BITĖ


PRIVALUMAI

Visiškai nauja „WebOS 23“ operacinė sistema suteikia turinio visatos šerdį, pritaikydama žiūrėjimo patirtį pagal pageidavimus. Mėgaukitės suasmenintomis filmų rekomendacijomis, sporto naujiniais realiuoju laiku ir tik jums skirtais pranešimais – visa tai patogiai sujungta vienoje vietoje. Negana to, dirbtinio intelekto algoritmai, atsižvelgdami į vartotojo balsą ir paieškos istoriją, stiprina rekomendacijų atitikimą poreikiams. Pasinerkite į neprilygstamas pramogas, kai pasieksite daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.
 

LG

65" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED65C31LA išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1600 mm x 950 mm x 200 mm
Matmenys be stovo (mm)1441 mm x 826 mm x 45,1 mm
Matmenys su stovu (mm)1441 mm x 880 mm x 230 mm
Svoris be stovo (kg)16,6
Svoris su stovu (kg)18,5
ModelisOLED65C31LA
SerijaC3
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz
Vaizdo gerinimo sistemaDolby Vision

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas40 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysCl jungtis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaFILMMAKER MODE™, AI Picture Pro, HGIG režimas, ALLM, Žaidimų Optimizacijos meniu, Apple Airplay2, Pilnavertė naršyklė
KitaThinQ, Galerijos režimas, Sporto pranešimai, Šeimos nustatymai, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Dynamic Tone Mapping
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 65" OLED 4K UHD evo C3 2023 OLED65C31LA išmanusis televizorius Black: atsiliepimai