Meniu

Nokia 8110 4G

Nokia 8110 4G

1 / 2

Nokia 8110 4G

Pirkite „Nokia 8110 4G“ internetu, o pateikus užsakymą iki 15val. pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas visoje Lietuvoje - nemokamas.

Vidinė atmintis

Spalva

PVM

  • Mokant iš karto

    73,55 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 1,01 €

BITĖS Profo komentaras

Privalumai
  • Unikalus dizainas, primenantis senąją „Nokia 8110“
  • Palaiko 4G ir „Wi-Fi“ ryšį
  • Turi pagrindinių programėlių, tokių kaip „Gmail“ palaikymą
  • Ypač ilgai laikanti baterija
Trūkumai
  • Mažokai vidinės atminties, kad būtų patogiau, rekomenduojame įsigyti atminties kortelę
  • Kadangi nėra visiškai išmanus, kiek mažiau galima priderinti prie savo poreikių
 
Atgimė dar vienas klasikinis „Nokia“ telefonas! „Nokia 8110“ išgarsino kultinis filmas „Matrica“, būtent tokiu telefonu naudojosi pagrindinis herojus. O naujasis telefonas daug kuo pranašesnis už pirmtaką. Jis palaiko 4G ryšį, todėl galėsite mėgautis greitu internetu. Be to, turi funkciją „Hotspot“, kuri leidžia pasidalinti internetu su kitais. Įdiegta operacinė sistema „KaiOS“ palaiko ir pagrindines programėles, tokias kaip „Gmail“ ar „Outlook“. Taigi iš pirmo žvilgsnio klasikinis telefonas leis Jums naudotis daugybe šių dienų funkcionalumų. Kaip ir senieji „Nokia“ telefonai, taip ir šis gali pasigirti itin ilgu baterijos laikymu. Budėjimo režimu išmanusis gali išlaikyti net iki 25 dienų.
nokia8110_4g_4g

4G ryšio palaikymas ir funkcija „Hotspot“

Nors tai ir klasikinis telefonas, tačiau turi daugybę šių dienų funkcionalumų. Vienas iš jų ypač naudingas – palaiko 4G ryšį. Todėl su „Nokia 8110 4G“ galite mėgautis greitu internetu. O dar smagiau, kad šiuo internetu galite pasidalinti su draugais pasitelkdami funkciją „Hotspot“.

Išskirtinis dizainas

Sugrįžta dar vienas legendinis „Nokia“ telefonas! „Nokia 8110“ išgarsėjo po filmo „Matrica“ – pagrindinis herojus Neo kaip tik naudojosi tokiu unikaliu telefonu. Naujasis „Nokia 8110 4G“, kaip ir senasis įrenginys, turi lenktą korpusą bei atslenkamą dangtelį, kuris pridengia skaičių klaviatūrą nuo netyčinio paspaudimo. Todėl su tokiu telefonu tikrai išsiskirsite iš minios ir visada atrodysite originaliai.
nokia8110_4g_dizainas
nokia8110_4g_blykste

Fotografuokite

Su šiuo telefonu smagiausios akimirkos neprabėgs neįamžintos. 2 Mpix kamera turi LED blykstę, todėl galėsite fotografuoti ir prastesniame apšvietime. O visas nuotraukas galėsite iškart peržiūrėti spalvotame 2,4 colių įstrižainės ekrane.

Baterija ne vienai dienai

Kaip ir naudojantis senaisiais „Nokia“ telefonais, tapus šio įrenginio savininku, nereikės į keliones kartu imti kroviklio – jis turi itin ilgai laikančią bateriją. Pavyzdžiui, budėjimo režimu „Nokia 8110 4G“gali išlaikyti net iki 25 dienų.
nokia8110_4g_baterija
nokia8110_4g_programeles

Programėlės

4G ryšio palaikymas ne vienintelė šių dienų inovacija, kurią gamintojas įdiegė į šį įrenginį. Jis turi unikalią operacinę sistemą „KaiOS“, kurios valdymas toks pat paprastas kaip senųjų „Nokia“ įrenginių. Tačiau ji turi galimybę palaikyti pagrindines programėles. Pavyzdžiui, „Gmail“ ar „Outlook“.

Mėgaukitės legendiniu žaidimu „Snake“

Šis telefonas turi ne vieną žaidimą, kuris padės praskaidrinti dieną. Tačiau pats įdomiausias yra atnaujintas legendinis „Snake“. Gal dar prisimenate, kiek surinkdavote taškų senajame žaidime? Naujoji žaidimo versija suteiks dar daugiau gerų akimirkų. Laikas sumušti senuosius rekordus!
nokia8110_4g_snake
Matmenys133.5 mm x 49.3 mm x 14.9 mm
Wi-fi802.11 b/g/n
Svoris (g)117
Dvi SIM kortelės (dual SIM)Viena sim
SIM tipasMicro
Meniu lietuvių k.Taip
Ekrano tipasTFT
Ekrano raiška (pikseliais)240 x 320
Ekrano įstrižainė (coliais)2.4
ProcesoriusSnapdragon 205
Procesoriaus modelis2 x 1.1 GHz
Darbinė atmintis (RAM)512 MB
Vidinė atmintis4 GB
Atminties kortelėmicroSD (iki 64 GB, perkama atskirai)
Baterijos talpa (mAh)1500
Integruota baterijaNe
Kamera (MP)2 MP
BlykstėTaip
Filmavimas+
3,5 mm audio jungtisTaip
FM radijasTaip
2GTaip
3GTaip
4GTaip
4G+Ne
Bluetooth4.1 (su A2DP, LE)
USB jungtismicroUSB 2.0
GPSTaip