eSIM paslauga laikrodžiams

Skambinkite ir priimkite skambučius, gaukite ir siųskite SMS žinutes ir palaikykite įvairias mobiliąsias programėles internetu net jei jūsų išmanusis telefonas yra toli nuo laikrodžio.

Beribės galimybės

eSIM (virtuali SIM kortelė) – tai naujausias išmanus sprendimas, kuris suteikia galimybę tokiems mažiems išmaniesiems įrenginiams kaip laikrodis tapti savarankiškais įrenginiais su mobiliuoju ryšiu, be išmaniojo telefono.​

 

Laikrodžiai su eSIM technologija

Išsirinkite savo išmanųjį eSIM laikrodį ir mėgaukitės išmaniosiomis eSIM paslaugos teikiamais privalumais.

Peržiūrėti

Mėgaukitės išmaniosios eSIM paslaugos privalumais

Vienas numeris
Su išskirtine BITĖS paslauga „Vienas numeris“ jūsų išmanusis laikrodis, net ir turėdamas atskirą neribotą BITĖS planą, turės tą patį jūsų pagrindinio telefono numerį. Tad naudotis eSIM laikrodžiu be telefono bus patogiau ir lengviau.
Laikrodis su mobiliuoju ryšiu
eSIM laikrodis veikia kaip savarankiškas mobilusis įrenginys su BITĖS mobiliuoju ryšiu ir planu „Neribotas laikrodžiams“. Tad atsiliepkite į skambučius, gaukite svarbiausius pranešimus ar klausykitės muzikos iš laikrodžio, be telefono.
Laikrodžiui telefonas nebereikalingas
Išmanusis eSIM laikrodis veiks visur, kur tik yra mobilusis ryšys. Tad drąsiai palikite telefoną namuose ir gaukite viską kas svarbu tiesiai į laikrodį.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: