Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

Galaxy Watch Active2 LTE Stainless 40mm

Samsung Galaxy Watch Active2 LTE Stainless 40mm

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Samsung

Galaxy Watch Active2 LTE Stainless 40mm

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

Galaxy Watch Active2 LTE Stainless 40mm Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

 • Ryškus jutiklinis 1,2 colio (30 mm) „Super AMOLED“ ekranas.
 • Automatiškai atpažįsta 7 sporto veiklas.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą.
 • Seka fizinio aktyvumo rodiklius, sudegintas kalorijas bei miego kokybę.
 • Padeda suvaldyti streso lygį kvėpavimo pratimais.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint laikrodį galima plaukioti.
 • 1-2 paras laikanti baterija. Patogu įkrauti belaidžiu magnetiniu krovikliu.
 • Tvirtas, atsparus dulkėms.
 • Integruotas GPS imtuvas. Seka ne tik atstumą ir greitį, bet ir judėjimo maršrutą.
 • Galima įsidiegti programėles – išnaudokite dar geriau laikrodžio galimybes.
 • Pranešimai apie gautas žinutes, el. laiškus ir skambučius – tiesiai laikrodžio ekrane.

Kaskart pristatydamas naują savo išmanųjį įrenginį „Samsung“ moka nustebinti. Šis gamintojas, regis, jau pasiekęs preciziškumo ir technologinio inovatyvumo viršūnę, nesiliauja įrodinėti, jog tobulumui ribų nėra. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2” yra puikus to pavyzdys. Gamintojo pastangos ir dėmesys detalėms garantuoja, kad šis įrenginys bus patikimu išmaniuoju Jūsų palydovu dirbant, ilsintis ir sportuojant.
 
Kalbant apie išvaizdą, išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2“ puikiai papildys Jūsų asmeninį stilių. Šio įrenginio pirmtakai pasižymėjo išskirtinėmis galimybėmis pritaikyti jų išvaizdą pagal Jūsų aprangos kodą ar net nuotaiką keičiant ciferblatus ar dirželius. „Galaxy Watch Active 2“ gali dar daugiau: telefonu nufotografavę savo rūbus ir naudodamiesi „My Style“ funkcionalumu, galėsite sukurti Jūsų aprangos spalvas ar raštą atitinkantį ciferblatą.
 
Atsižvelgęs į vartotojų nuomonę ir komentarus, „Galaxy Watch Active 2“ modeliui „Samsung“ grąžino populiarųjį sukiojamą rėmelį. Tiesa, čia jis ne fizinis, o liečiamasis. Tačiau savo funkciją – ypač patogų įrenginio valdymą – atlieka puikiai.
 
Be abejo, inovatyvūs patobulinimai susiję ne tik su išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ išvaizda. Palyginti su savo pirmtaku, šis įrenginys turi dvigubai daugiau (net 8) fotodiodus, padedančius dar tiksliau matuoti širdies ritmą.
 
Išmaniajame laikrodyje „Samsung Galaxy Watch Active 2“ rasite daugelį įprastų fizinį aktyvumą sekančių funkcionalumų ir sprendimų, darančių Jūsų kasdienį gyvenimą dar patogesnį ir kokybiškesnį. Laikrodis automatiškai atpažįsta 7 sporto veiklas, dar daugiau jų galima rasti veiklų sąraše ir nustatyti rankiniu būdu. Integruotas GPS imtuvas taps nepamainomas bėgimo treniruočių metu ar važiuojant dviračiu, nes suteikia galimybę fiksuoti ne tik atstumą, greitį, bet ir trajektoriją. O atsparumas vandeniui iki 50 m gylyje leis mėgautis maudynėmis nenusisegus laikrodžio. Beje, išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2“ atitinka JAV karinės paskirties priemonių standartą, tad segėdami jį galėsite leistis į visus gyvenimo nuotykius.
 
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ

Daugiau erdvės svarbiausiai informacijai

Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ ekrane skirta dar daugiau ploto atvaizduoti Jums aktualią informaciją. Visus duomenis matysite ypač ryškiai ir aiškiai spalvotame „Super AMOLED“ ekrane.

Išreikškite savo individualumą

Dėmesio nepagailėta ne tik šio laikrodžio išmanumui bei patogumui, bet ir dizainui. Laikrodžio korpusas yra aptakios formos, todėl puikiai dera prie bet kokio aprangos stiliaus. Keisdami ciferblato išvaizdą bei spalvotus dirželius laikrodį pritaikysite bet kokiai progai ir prie bet kurio rūbo. Maža to, telefonu nufotografavę savo rūbus ir naudodamiesi „My Style“ funkcionalumu, galėsite sukurti Jūsų aprangos spalvas ar raštą atitinkantį ciferblatą.
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ

Susitelkite į treniruotę – ne į rezultatų matavimą

Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2“ pasižymi įspūdingu fizinių veiklų ir pratimų sąrašu, tarp kurių tikrai rasite savuosius. Laikrodis automatiškai atpažįsta 7 veiklas: ėjimą, bėgimą, dviratį, irklavimo ir elipsinį treniruoklius, plaukimą, dinaminę treniruotę. Tiesiog pradėkite sportuoti, o Jūsų „Samsung Galaxy Watch Active 2“ pasirūpins rezultatų fiksavimu ir vėliau pateiks išsamią ataskaitą.

Dar tikslesnis širdies ritmo matavimas

Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ širdies ritmo jutiklis aprūpintas net 8 fotodiodais – dvigubai daugiau nei turi šio laikrodžio pirmtakas. Tai reiškia, kad visiškai priglusdamas prie Jūsų riešo, „Samsung Galaxy Watch Active 2“ dar tiksliau matuoja širdies ritmą.
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ

Mažiau streso – daugiau gyvenimo spalvų

Puikią savijautą lemia ne tik fizinis aktyvumas, bet ir vidinė ramybė. Todėl išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2“ pasirūpins, kad Jūsų širdies ritmas nenukryptų nuo normos. Pulsui pernelyg padažnėjus, įrenginys pasiūlys sulėtinti tempą arba numalšinti stresą atlikus kelis kvėpavimo pratimus.

Stebėkite miego kokybę

Tai, kaip jaučiatės visą dieną, nemaža dalimi priklauso nuo Jūsų miego kokybės. Nenusisekite išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ naktį ir ji fiksuos miego fazes bei jų trukmę. Išanalizavę duomenis, jei reikia, galėsite imtis veiksmų miego kokybei gerinti.
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ

Svarbiausi pranešimai – tiesiog ant riešo

Nepraleiskite nė vieno svarbaus skambučio ar žinutės. Sujunkite savo telefoną ir išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch Active 2“ „Bluetooth“ ryšiu ir pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius bei naujausius įvykius socialiniuose tinkluose matysite tiesiog laikrodžio ekrane.

Daugiau programėlių – daugiau galimybių

Daugelį programėlių, kuriomis esate pratę naudotis savo išmaniuosiuose telefonuose, galite parsisiųsti ir į išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch Active 2“. „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių programėlių, pritaikytų Jūsų išmaniajam laikrodžiui, todėl nesunkiai jį pritaikysite savo poreikiams bei dar geriau išnaudosite laikrodžio galimybes. Į „Samsung Galaxy Watch Active 2“ taip pat galėsite parsisiųsti daugelį populiariausių trečiųjų šalių programėlių: „Spotify“, „Strava“, „Endomondo“ ir kt.
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ

Baterijos pakaks visai dienai

Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2“ pasirengęs Jus lydėti ir Jums asistuoti visą parą. Priklausomai nuo naudojamų fukcijų, įrenginio baterija laiko 1-2 paras. Laikrodį patogiai įkrausite tiesiog padėję jį ant specialaus magnetinio įkroviklio.

Tvirtas ir atsparus vandeniui

Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch Active 2“ pasirengęs ir rimtesniems išbandymams. Jis atsparus vandeniui iki 50 m gylio, tad jį segėdami galite ne tik praustis po dušu, bet ir plaukioti. Išskirtinį jo tvirtumą ir atsparumą aplinkos veiksniams patvirtina atitikimas IP68 standartui ir JAV karinės paskirties priemonių standartui MIL-STD-810G.
Samsung Galaxy Watch Active 2 | BITĖ
* Kad išnaudotumėte visas išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys su „Android 5.0“, „iOS 9.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei ne mažiau nei 1,5 GB darbinės atminties.

Samsung

Galaxy Watch Active2 LTE Stainless 40mm Black: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys40,0 mm x 40,0 mm x 10,9 mm
Svoris (g)37
Ciferblato dydis40 mm
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano tipasSuper AMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1,2
Ekrano raiška (pikseliais)360 x 360

Jutikliai ir funkcijos

Jutiklis: akselerometrasTaip
Jutiklis: barometrasTaip
Jutiklis: giroskopasTaip
Jutiklis: šviesos jutiklisTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasGPS, Glonass, Beidou, Galileo
NFCTaip
BluetoothBluetooth v5.0 (A2DP, AVRCP, HFP, HSP)

Procesorius ir atmintis

Procesorius1.15 GHz Dviejų branduolių
Vidinė atmintis4 GB

Baterija

Baterijos talpa (mAh)240
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Virš 43val.
Naudojimosi laikas naudojant nedaugIki 95val.
Integruota baterijaTaip

Samsung Galaxy Watch Active2 LTE Stainless 40mm Black: atsiliepimai