INTERNETAS VISADA YRA SU JUMIS!

Nepalikite interneto namuose ar darbe, pasiimkite jį su savimi, kad ir kur eitumėte. Kas ketvirtas klientas renkasi galingą „Bite“ internetą. Pasirinkite ir jus!

Išsirinkite planą
Su sutartimi (su 24 mėn. paslaugų sutartimi)

Visada saugu

INTERNETO APSAUGA

Praleisdami vis daugiau laiko su savo išmaniaisiais įrenginiais, patikime jiems vis daugiau jautrios informacijos, kurios saugumu privalome rūpintis. „Interneto apsauga“ – tai paslauga, kurią įgyvendinome bendradarbiaudami su pasauliniu IT saugumo lyderiu „Fortinet“, siekdami užtikrinti didesnį jūsų įrenginių ir juose esančių duomenų saugumą.

Daugiau apie paslaugą čia.

Skilo naujojo planšetinio ekranas?

EKRANŲ DRAUDIMAS

BITĖS klientams BITĖJE įsigyjantiems naują mobilųjį telefoną, išmanųjį telefoną arba planšetę dovanojame naujojo įrenginio ekrano draudimą iki 3 mėnesių laikotarpiui.

Daugiau apie paslaugą čia.

Pristatysime į namus

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

Greitas 4G interneto pasiekimas yra lengvesnis nei lengvas! Jums net nereikia keltis nuo sofos - prisijunkite prie „Bite Mājas“ interneto mūsų svetainėje ir mes ją nemokamai pristatysime kartu su maršrutizatoriumi bet kurioje Latvijos vietoje. Taip, tiek miesto centre, tiek name ramiame miške.

Internetas visuomet šalia

SPARTUS 4G INTERNETAS

4G internetas pagreitina rimtą darbą ir įdomias pramogas. „Bite“ 4G interneto tinklas gali teikti kokybišką internetą net ir sparčiai didėjant interneto vartojimui. Mėgaukitės interneto galia telefone, planšetiniame kompiuteryje, kompiuteryje arba paverskite jį „Wi-Fi“ internetu visam namui su maršrutizatoriumi

upĮ pradžią
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: