• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

Mi Robot Vacuum Mop Pro išmanusis dulkių siurblys

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro išmanusis dulkių siurblys

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Xiaomi

Mi Robot Vacuum Mop Pro išmanusis dulkių siurblys

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Xiaomi

Mi Robot Vacuum Mop Pro išmanusis dulkių siurblys Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Išmanus ir tikslus valdymas išmaniuoju;
 • Galingas siurbimas ir valymo funkcija;
Dėl švarių namų nereikės nė piršto pajudinti, jei po juos važinėjasi „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ – na nebent pakeisti vandenį šio siurblio bakelyje ar išmesti susiurbtas dulkes. Visa kita šis siurblys atliks savarankiškai. Pirmiausia, reikėtų pakalbėti apie valymo parametrus – įrenginys nešvarumus siurbia 2100 Pa galia, o vandens rezervuaras leidžia jam išplauti išsiurbtas grindis. Šis įrenginys aprūpintas 12 skirtingų jutiklių, todėl itin tiksliai orientuojasi erdvėje ir atpažįsta jūsų namų planą. Išmaniojoje programėlėje galėsite nustatyti skirtingus valymo parametrus kiekvienai namų zonai ar patalpai ir apriboti siurblio veiklą kuriose nors iš jų. Susipažinęs su jūsų namais, „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ parinks optimaliausią valymo maršrutą ir režimą, tačiau kartu saugos vertingus daiktus ir nežengs ten, kur bus užginta. Roboto baterijos įkrovos užtenka 110 min. – per tiek laiko jis spėja išplauti 180 kv. m plotą, tad puikiai tinka net didžiausiems namams.
Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro | BITĖ


Ir siurbia, ir plauna

Skirtingoms grindims reikalinga skirtinga priežiūra, todėl „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ pasiruošęs pasiūlyti net tris skirtingus valymo režimus. 550 ml talpos dulkių konteineris leis išsiurbti visus namus, analogiškos talpos vandens rezervuaras – išplauti net ir didžiausią plotą. Jei norite maksimalios švaros, abu šiuos valymo būdus galėsite sujungti į vieną – siurblys pašalins net menkiausias dulkes, o plovimas susidoros su likusiais nešvarumais.
 

Ras savo kelią

Susigaudyti erdvėje „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ padeda net 12 skirtingų jutiklių. Tiksliai skaitydamas erdvę, siurblys išvengia baldų, laiptų ir kitokių kliūčių, o savo plovimo maršrutą planuoja itin apgalvotai. LDS navigacijos sistema 6 kartus per sekundę skenuoja vaizdą 360 laipsnių kampu ir mato 8 m aplink, todėl siurblys visada tiksliai žino, kur judėti toliau.
 
Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro | BITĖ
Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro | BITĖ

Daugiau kontrolės

Nors „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ visus namų ruošos darbus atlieka savarankiškai, jų ritmą kontroliuojate jūs – tam užteks parsisiųsti „MiJia“ programėlę. Joje galėsite matyti savo būsto planą, suskirstyti jį zonomis, pažymėti vietas, į kurias siurblys nekiš nė šluotelės, ir sukurti virtualias sieneles. Kiekvienoje zonoje nustatykite valymo režimą ir grafiką, o siurblio veiklą galėsite stebėti realiu laiku.
 

Apskaičiuoja viską

Išmanus neatsitiktinai – „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ viduje sukasi „Cortex-A7“ keturių branduolių procesorius, suteikiantis siurbliui didžiulę skaičiavimo galią. Lustas diriguoja visiems įrenginio jutikliams, padeda orientuotis erdvėje ir apskaičiuoja optimaliausią valymo režimą. Jis pats aptinka nešvarias vietas ir gali pagal grindų paviršių nustatyti parankiausią valymo metodą.
 
Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro | BITĖ
Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro | BITĖ

Nepamirškime galios

Kad ir koks bebūtų išmanus, pagrindinė „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ užduotis – švarios ir nepriekaištingai prižiūrėtos jūsų grindys. Todėl siurblys turi itin galingą japonišką motorą, kuris dulkes ir kitus nešvarumus surenka 2100 Pa galia. Vandens bakelis valdomas elektra, todėl gali parinkti tris skirtingus lygius pagal grindų tipą – naudokite vandenį taupiai ir nesibaiminkite nuotėkio.
 

Jokių kliūčių!

Slenksčiai, kilimai ir kitos 2 cm neviršijančios kliūtys „Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro“ nebaisios – jo važiuoklė pritaikyta nesunkiai jas įveikti ir tęsti valymo darbus. Kadangi „Xiaomi“ inžinieriai apgalvojo kiekvieną šio siurblio dizaino elementą, pažangius technologinius sprendimus talpinantis įrenginys elegantiškai atrodys bet kuriuose namuose. Talpi ir jo baterija, kurios įkrovos užteks 110 minučių veikimo ir 180 kv. m paviršiaus.
 
Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro | BITĖ

Xiaomi

Mi Robot Vacuum Mop Pro išmanusis dulkių siurblys Black: Parametrai

Bendra informacija

Dulkių rinktuvo talpa0,3 l
Siurbimo galia2100 Pa
Su plovimo funkcijaTaip

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Baterija

Baterijos talpa (mAh)3200

Kita

KitaMobilioji aplikacija

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro išmanusis dulkių siurblys Black: atsiliepimai