• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
  • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
    pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Netatmo

Healthy Home Coach namų klimato kontrolės stotelė

Netatmo Healthy Home Coach namų klimato kontrolės stotelė

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Netatmo

Healthy Home Coach namų klimato kontrolės stotelė

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Netatmo

Healthy Home Coach namų klimato kontrolės stotelė: Apžvalga

 

BITĖS Profo apžvalga

  • Elegantiškas, minimalistinis dizainas. Stotelė derės bet kokio stiliaus interjere.
  • 4 jutikliai, matuojantys temperatūrą, oro drėgmę, anglies dvideginio ir triukšmo lygį patalpoje.
  • Trys veikimo režimai: „Whole Family“, „Baby“ ir „Person with Asthma“. Sukurkite tinkamas sąlygas net jautriausiai į aplinkos veiksnius reaguojantiems šeimos nariams.
  • Seka namų klimato kokybės rodiklius ir pataria, kaip juos pagerinti.
  • Speciali programėlė, skirta stotelei valdyti bei pateikianti detalią informaciją apie vienos ar kelių stotelių sekamus rodiklius.
 
Netatmo Healthy Home Coach namų klimato kontrolės stotelė | BITĖ
2011 m. Prancūzijoje įkurta kompanija „Netatmo“ jau spėjo išgarsėti ypač inovatyviais ir išmaniais elektronikos sprendimais, skirtais kurti saugesnę, patogesnę ir sveikesnę namų aplinką.

Netinkama patalpos temperatūra, pernelyg daug triukšmo ar rekomenduojamo lygio neatitinkantis drėgmės bei anglies dvideginio kiekis ore neretai lemia mūsų prastą savijautą, negebėjimą sutelkti dėmesio ar irzlumą. Ką jau kalbėti apie sveikos aplinkos svarbą kūdikiams ar lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis sergantiems žmonėms. Namų klimato kontrolės stotelė „Netatmo Healthy Home Coach“ ne tik matuoja pagrindinius aplinkos kokybę nusakančius rodiklius, bet ir identifikuoja potencialias problemas bei pataria, ką turėtumėte daryti, kad jų išvengtumėte. Neabejokite ¬– „Netatmo Healthy Home Coach“ padės Jums sukurti sveikesnius namus savo šeimai.
 
Stiliaus ir praktiškumo derinys. Minimalistinių ir aptakių formų namų klimato kontrolės stotelė „Netatmo Healthy Home Coach“ ne tik nesugadins Jūsų namų interjero, bet ir pati taps stilingu akcentu. Vos žvilgtelėję į įrenginio korpuse šviečiančios LED juostelės spalvą, suprasite, kokia oro kokybė patalpose. Žydra reiškia, kad viskas gerai, o oranžinė ar raudona signalizuoja apie tai, jog kažkuris iš rodiklių neatitinka normos.
 
Išsami informacija ir patarimai – Jūsų išmaniajame. Parsisiuntę programėlę „Healthy Home Coach“, savo išmaniajame įrenginyje bet kada galėsite matyti namų klimato kontrolės stotelės „Netatmo Healthy Home Coach“ sekamus rodiklius: oro temperatūrą, drėgmę, anglies dvideginio ir triukšmo lygį patalpoje. Čia taip pat peržiūrėsite rodiklių statistiką, pokytį dienos metu, o jei kuris iš rodiklių pernelyg nukrypo nuo rekomenduojamo lygio – programėlė pateiks patarimų, kaip ištaisyti padėtį. Jei namuose turite kelias namų klimato kontrolės stoteles „Netatmo Healthy Home Coach“, programėlėje matysite visų jų informaciją.
 
Kada jungti oro drėkintuvą? Ar žinote, kad nevėdintose patalpose dėl išaugusio anglies dvideginio kiekio ore ypač sunku susikaupti. Jei Jūsų vaikas skundžiasi, jog nesiseka sutelkti dėmesio į namų darbus, užmeskite akį į klimato kontrolės stotelės „Netatmo Healthy Home Coach“ informaciją apie CO2 lygį kambaryje. Galbūt metas atverti langus?
 
Sumažinkite garsą. Vos keli papildomi decibelai gali lemti prastą miegą, sudirgimą. Klimato kontrolės stotelės „Netatmo Healthy Home Coach“ matuojamas aplinkos triukšmo rodiklis padės suprasti, koks garso lygis priimtiniausias ir Jums, ir greta Jūsų gyvenantiems žmonėms.
 
Nustatykite optimalią temperatūrą. Oro temperatūra yra vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių, ar namuose jaučiamės gerai. Su klimato kontrolės stotelės „Netatmo Healthy Home Coach“ pagalba nustatykite oro temperatūrą, geriausiai tinkančią visai šeimai.
 
Rūpinkitės pačiais brangiausiais. Mobiliojoje programėlėje galite pasirinkti vieną iš trijų klimato kontrolės stotelės „Netatmo Healthy Home Coach“ veikimo režimų: bendrąjį, skirtą turintiems alergijų ar sergantiems astma arba skirtą kūdikiams. Taip sukursite dar tinkamesnes sąlygas ypač jautriai į aplinkos veiksnių pokyčius reaguojantiems šeimos nariams.
 
* Išmanioji apsaugos kamera „Netatmo Welcome“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint ja naudotis, namuose turi veikti belaidis Wi-Fi interneto ryšys, taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, veikiantis su „Android 4.2“, „iOS 9.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis.

Netatmo Healthy Home Coach namų klimato kontrolės stotelė: atsiliepimai