5G spartus, patikimas ir saugus biuro internetas

5G spartus, patikimas ir saugus biuro internetas

5G – geriausia, ką turime
1 000 000
Tokiam skaičiui vartotojų JAU pasiekiamas BITĖS 5G namų internetas.
+

Plečiame horizontus

Nuolat plečiame tinklą, todėl greitu bei stabiliu 5G ryšiu galėsite naudotis įvairiose Lietuvos vietose.

+

Investuojame į 5G tinklą

Rekordines investicijas skyrėme naujojo 5G tinklo statybai bei ryšio kokybės ir aprėpties plėtrai.

+

Saugome gamtą

5G ryšio įvedimas ir plėtra leis sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, taupyti gamtinius išteklius.

Užtikrintas greitis ir
stabilumas biure

Naujos kartos 5G internetas užtikrins spartų, patikimą ir saugų ryšį biurui, o ilgainiui leis plėtoti daiktų interneto paslaugas įvairiose srityse: medicinos, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitose. 5G paspartins ir išmanių miestų sprendimų plėtrą Lietuvoje.

Ypač greitas ir stabilus internetas leis vienu metu sklandžiai naudoti dar daugiau įrenginių ir keistis dar didesniais kiekiais duomenų.

Išvystyta drauge
su „Ericsson“

5G ryšį Lietuvoje diegiame bendradarbiaudami su pasaulyje pirmaujančiu ryšio įrangos tiekėju „Ericsson“, šioje srityje turinčiu ilgesnę nei 145 metų patirtį.

„Ericsson“ teikiamos paslaugos užtikrina pažangią tinklo plėtrą ir teigiamą klientų patirtį bei atitinka pačius įvairiausius jų poreikius.

Ilgametė ir reikšminga „Ericsson“ patirtis tinklo, skaitmeninių paslaugų, 5G ir daiktų interneto (angl. IoT) platformų srityse padės efektyvinti klientų verslo procesus, atrasti pažangiausius sprendimus viešųjų paslaugų, pramogų pramonės bei kitose srityse.

Pasitikrinkite, kur jau veikia ir kur jau greitai veiks 5G biuro internetas

5G stiprus
5G vidutinis
5G pakankamas
5G jau greitai
4G stiprus
4G vidutinis
4G pakankamas
2G/3G
Visas BITĖS tinklas yra 4G ir jis jau dengia maždaug 99 % Lietuvos teritorijos. Ryšio padengimo teritorijos gali koreguotis vykstant tinklo įdiegimo darbams.

 

 

5G spartus, patikimas ir saugus biuro internetas

Išsirinkite iš 5G interneto planų

5G spartus, patikimas ir saugus biuro internetas

Išsirinkite iš 5G interneto planų

Sutarties laikotarpis*

Sutarties laikotarpis

Interneto planai*

5G biuro internetas

Nuo 14,90 € / mėn.

5G biuro internetas

Nuo 22,00 € / mėn.

Interneto planai

Pasirinkite neribotų GB interneto planą *

Papildomos paslaugos (Neprivaloma)

Šis planas tinkamiausias namų biurui. Jis užtikrins spartų, stabilų ir saugų naršymą internete, aukščiausios kokybės vaizdo skambučius bei atlieps kitus mažo biuro poreikius. Šis planas rekomenduojamas 3-4 vartotojams, 5-9 įrenginiams. 
  • 5G modemas
  • 5G modemas
  • Interneto apsauga+ 3 mėn.


Kodėl verta rinktis BITĖS 5G biuro interneto planą?

5G ne tik užtikrins patikimiausią ir ypač spartų ryšį, bet kartu suteiks papildomas naudas

+

Galingas 5G
maršrutizatorius su nuolaida

Gaukite nuolaidą galingam maršrutizatoriui, įsigydami jį
kartu su 5G biuro interneto
planu. Užtikrinę gerą belaidį ryšį biure, galėsite mėgautis visais 5G privalumais.

+

Interneto
apsauga

Naršykite saugiau – pasirūpinsime, kad grėsmę keliantys duomenys nepasiektų jūsų jautrios informacijos. Interneto apsaugos paslaugą teikiame užsisakius interneto planus. Daugiau sužinokite čia.

+

Greitas
pristatymas

Įranga kartu su SIM kortele pas jus atkeliaus itin greitai.
Paslaugą ar įrangą darbo
dienomis užsisakius iki 13 val., užsakymą pristatysime jau kitą
darbo dieną.

BITĖS Profai pataria apie 5G

Kaip pradėti naudotis BITĖS 5G biuro internetu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi?

 

Kurį maršrutizatorių rinktis?

Norint naudotis visais 5G ryšio privalumais, reikalingas ne tik 5G ryšio padengimas, bet ir galinga 5G įranga, kuri užtikrintų sklandų belaidžio interneto veikimą biure.

Table Header VisualTable Header Visual
ZTE
MC888
Nokia
5G14-B
Mobiliojo ryšio technologija
Veikia su 4G mobiliojo ryšio technologija++
Veikia su 5G mobiliojo ryšio technologija++
Veikimas atitinkamai 5G ryšiui
Veikia esant stipriam ir vidutiniam 5G ryšiui++
Veikia esant silpnam 5G ryšiui-+
Naudojamas viduje / išorėje
Naudojamas viduje++
Montuojamas ant pastato fasado ar lango-+
Komplektacija
Į komplektaciją įeina biuro viduje naudojamas belaidis maršrutizatorius++
Į komplektaciją įeina ant pastato fasado ar lango montuojamas išorinis modemas -+
Veikimas su 5G planais
Veikia su visais 5G interneto planais++

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra 5G?
\/

5G – tai penktos kartos bevielio ryšio technologija, kuri leis didelius duomenų srautus perduoti greičiau ir lengviau nei iki šiol. Lyginant su 4G tinklu, 5G duomenų perdavimo greitis gali būti iki 10 kartų didesnis. Ši technologija leis klientams pastebimai pagerinti ryšio kokybę ir aprėptį Lietuvoje bei paskatins daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą ir platesnes jo panaudojimo galimybes.

Kuo 5G technologija yra pranašesnė už kitas namų ar biuro interneto technologijas?
\/

Lyginant su 4G, 5G vidutinis greitis yra net 10 kartų spartesnis. 5G tinklas geba palaikyti daugiau vartotojų. Tad net vienoje vietoje esant dideliam žmonių kiekiui, visi jie gali naudotis ypač greitu ir stabiliu internetu bei vienu metu naudoti didelius duomenų kiekius. 5G namų ir biuro internetas savo sparta ir stabilumu nenusileidžia ir šviesolaidžio interneto greičiui. Lyginant su kitomis technologijomis (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internetas esant padengimo zonoje gali būti greitesnis, stabilesnis ir leidžia klientams pajungti didesnį kiekį įrenginių vienu metu (naudotis televizija, žaisti internetinius žaidimus, dirbti ir mokytis nuotoliu, valdyti kitus namų įrenginius). Tam, kad pradėtumėte naudotis 5G namų ir biuro interneto paslaugomis, nereikia vesti laidų ar kviesti meistro. Užsisakius paslaugą, užtenka įjungti 5G palaikantį maršrutizatorių.

Kodėl verta naudotis šia ryšio technologija?
\/

Naujasis 5G tinklas atveria daug naujų galimybių tiek gyventojams, tiek verslui ir yra itin pravartus tiems, kurie iki šiol neturėjo prieigos prie kokybiško interneto. 5G ryšio technologija užtikrins, kad jūsų jau pamėgtos pramogos džiugintų dar labiau – leis nevaržomai mėgautis aukščiausios kokybės filmais ir serialais, džiaugtis ryšio galingumu ir stabilumu žaidžiant pažangiausius žaidimus internete, dar lanksčiau planuoti nuotolinį darbą ar mokslus. Pasitikdami 5G, pasitinkame ir daiktų interneto (angl. IoT) paslaugų plėtrą įvairiose srityse: medicinos, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitose. 5G neišvengiamai paspartins ir kasdienybę lengvinančius išmaniuosius miestų sprendimus, tokius kaip išmanusis vandentiekis ir išmanioji elektros apskaita. Plačiau apie 5G ryšio technologijos pritaikymą ateityje skaitykite čia. Diegdami 5G ryšio technologiją, modernizuojame ir esamus tinklus, bazinių stočių tinklą tankindami net 35 proc. Klientams tai reiškia dar didesnį interneto greitį, ryšio stabilumą ir veikimą dar platesnėje teritorijoje.

Ko reikia, norint naudotis 5G internetu?
\/

5G ryšys veiks ir internetas bus prieinamas klientams, pasirinkusiems 5G interneto paslaugų planą ir turintiems ar įsigysiantiems 5G technologiją palaikančią įrangą (maršrutizatorių) bei esant 5G padengimo zonoje. 5G palaikančius maršrutizatorius galite peržiūrėti ir įsigyti čia.

Kada reikalingas išorinis ryšio imtuvas, o kada užtenka tik vidinio maršrutizatoriaus?
\/

Išorinis 5G ryšio imtuvas naudojamas tada, kai 5G ryšio signalas yra silpnas. Tokiu atveju ant lango ar namo fasado montuojamas išorinis ryšio imtuvas sustiprina ryšio signalą ir, perdavęs jį į namuose esantį belaidį maršrutizatorių, užtikrina kokybišką internetą namuose. Esant stipriam ir vidutiniam padengimui, užtenka ir vidinio 5G maršrutizatoriaus. Pasitikrinti, koks ryšio padengimas yra jūsų adresu, galite padengimo žemėlapyje.

Kas yra „mesh“ ir kodėl tai svarbu, įsigyjant namų ar biuro interneto paslaugas?
\/

Tai – ryšio stiprintuvas, kuris padidina belaidžio ryšio padengimo plotą ir užtikrina stipresnį interneto ryšį. Prietaisą rekomenduojama naudoti didesniuose butuose, namuose ar mažo biuro patalpose (virš 50 kv. m.). Ypač didelėse gyvenamosiose patalpose, pvz., skirtinguose namo ar buto aukštuose, gali prireikti ir kelių ryšio stiprintuvų.

„60 dienų tinkamumo garantija“ – kas tai?
\/

Nuo šiol su 5G namų interneto planais galite pasinaudoti paslauga „60 dienų tinkamumo garantija“. Pasirašydami bet kurio pasirinkto 5G namų interneto plano ir / ar 5G įrangos (maršrutizatoriaus) sutartį, 60 kalendorinių dienų bėgyje jūs galite įsitikinti, ar jūsų pasirinktas 5G namų interneto planas atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius. Jei pasirinktas planas neatitinka jūsų poreikių, jūs galite atsisakyti sutarties per 60 kalendorinių dienų nuo jos sudarymo bei grąžinti su šia sutartimi įsigytą įrangą. Tokiu atveju, neprašysime jūsų atlyginti tiesioginių nuostolių, t. y. grąžinti Jums suteiktų nuolaidų paslaugoms ir / ar įrangai bei sumokėti likusių įmokų už įrenginį. Prašysime tik sumokėti už naudojimąsi paslaugomis iki sutarties nutraukimo dienos. Atkreipkite dėmesį, jog tinkamumo garantija nėra tapati paslaugų ar prekės kokybės garantijai pagal galiojančius teisės aktus. Jei turite nusiskundimų dėl paslaugos kokybės ar jos prieinamumo, arba prekė yra brokuota, Jūsų skundus nagrinėsime įprasta tvarka kaip numatyta teisės aktuose bei mūsų Bendrosiose paslaugų teikimo sąlygose. 60 dienų tinkamumo garantija taikoma tik tais atvejais, kai paslaugos ar prekės yra kokybiškos, tačiau neatitinka Jūsų poreikių ar nepateisina lūkesčių.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: