• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Arlo

Ultra papildoma kamera

Arlo Ultra papildoma kamera

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Arlo

Ultra papildoma kamera

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Arlo

Ultra papildoma kamera: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

 • „4K Ultra HD“ raiška spalvotą vaizdą fiksuojanti ir perduodanti kamera.
 • Kamerą galima naudoti ir viduje, ir lauke.
 • Belaidė – naudokite ten, kur reikia, o ne kur siekia laidai.
 • Integruota ypač garsi sirena.
 • Ypač platus, iki 180° matymo kampas, užtikrinantis panoraminį, neiškreiptą vaizdą.
 • Naktinio matymo funkcija.
 • Automatinis vaizdo priartinimas ir sekimas.
 • Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas. Aplinkos triukšmo slopinimo sistema.
 • 3-6 mėn. laikanti kraunama baterija.
 • „Arlo“ programėle paprastai valdysite kameros nustatymus, nustatysite saugumo zonas, peržiūrėsite įrašus, gausite pranešimus tiesiai į išmanųjį įrenginį.
 • Suderinama su „Arlo Smart Hub“ namų apsaugos sistemos bazine stotele.
 
„Arlo Ultra“ papildoma kamera yra viena pažangiausių apsaugos kamerų rinkoje, pasižyminti itin naudingomis išmaniosiomis funkcijomis.
 
Jus nustebins „Arlo Ultra“ kameros vaizdo kokybė: „4K Ultra HD“ raiška, tikroviškas, neiškreiptas (be vadinamojo „žuvies akies“ efekto) vaizdas, galimybė jį priartinti.
 
Belaidę ir kompaktišką „Arlo Ultra“ kamerą lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą – ten, kur, Jūsų manymu, jos labiausiai tuo metu reikia. Jokio vargo dėl susiraizgiusių ar per trumpų laidų!
 
Naudodamiesi specialiai „Arlo“ namų apsaugos sistemoms pritaikyta išmaniąja programėle, savo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane ne tik matysite kameros perduodamą vaizdą, bet ir girdėsite bei galėsite kalbėti per „Arlo Ultra“ kameroje integruotą mikrofoną. Kamerai užfiksavus galimą įsibrovimą, gausite pranešimą tiesiai į savo telefoną. Sutemus automatiškai įsijungiantis naktinio matymo režimas užtikrina kokybišką spalvoto vaizdo perdavimą net nakties metu.
 
„Arlo Ultra“ kamera ne tik išmani, bet ir ištverminga: ji turi apsaugą nuo dulkių ir vandens (kamerai suteiktas IP65 sertifikatas). Tad ją drąsiai galima naudoti ir namie, ir lauke.
 
Ypač kokybiškas vaizdas. Jus nustebins „Arlo Ultra“ kameros vaizdo kokybė: „4K Ultra HD“ raiška, tikroviškas, neiškreiptas, be vadinamojo „žuvies akies“ efekto vaizdas, galimybė jį priartinti ir sekti. Dėka šių savybių galėsite įžvelgti net menkiausias detales ir užfiksuoti įsibrovėlio veido bruožus ar automobilio numerius. Užfiksavusi netikėtą judesį ar garsą, kamera automatiškai priartina iki 12 kartų ir seka vaizdą. Beje, jei Jums nebūtina „Ultra HD“ vaizdo kokybė, galite pasirinkti žemesnę.
 
Tinka naudoti namuose ir lauke. „Arlo Ultra“ kamera atspari vandeniui ir dulkėms (turi IP65 sertifikatą), gali veikti esant įvairiai aplinkos temperatūrai (kamerą gamintojas rekomenduoja naudoti nuo -20 °C iki 60 °C temperatūroje), todėl ją galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir kieme. Be to, kamerą galėsite įkurdinti geriausiai tam tinkančioje vietoje, nes ji gali veikti ir be laidų. O esant poreikiui, ją lengvai perkelsite į kitą vietą.
 
Išplėskite sistemos galimybes. „Arlo Ultra“ namų apsaugos sistemai sukurta daugybė priedų, kurie leidžia dar geriau pasirūpinti artimųjų ir namų saugumu. Pavyzdžiui, galite įsigyti dar vieną ar kelias papildomas kameras ir stebėti dar didesnį namų ar kiemo plotą. O naudodami kitus įvairius priedus, pvz., saulės bateriją, laikiklius ar dangtelius, galėsite nesirūpinti įrenginio baterijos krovimu, įtaisyti kameras net pačiose nestandartiškiausiose vietose ar padaryti jas praktiškai nepastebimomis.
 
Užkirskite kelią nusikaltimui. Papildoma kamera „Arlo Ultra“ gali kaip reikiant išgąsdinti ir nubaidyti įsibrovėlius, nes ji turi integruotą sireną. Galite nustatyti, kad ji įsijungtų automatiškai kamerai užfiksavus judesį ar triukšmą, arba įjungti sireną mobiliojoje programėlėje rankiniu būdu.
 
3-6 mėn. laikanti baterija. Papildoma kamera „Arlo Ultra“ pasižymi ilgu baterijos tarnavimo laiku. Priklausomai nuo naudojamų funkcijų, pasirinktos raiškos ir kitų parametrų, įrenginio baterija neišsikraus 3-6 mėnesius.
 
* „Arlo Ultra“ kamera nėra savarankiškai veikiantis įrenginys, norint juo naudotis, namie būtina turėti interneto ryšį, taip pat – išmanųjį įrenginį. Norint išnaudoti visas kameros savybes, ją reikia susieti su „Arlo Smart Hub“ bazine stotele.

Arlo

Ultra papildoma kamera: Parametrai

Bendra informacija

Kameros matmenys89 mm x 52 mm x 78,4mm
Kameros svoris331
Matymo kampas180 laipsnių
Kameros savybės12x skaitmeninis priartinimas
Naktinis matymasTaip
Judesių aptikimasDu judesio detektoriai, 150 laipsnių horizontalus aptikimas
Rezoliucija3840 x 2160

Duomenų perdavimas

Wi-Fi802.11 b/g/n/ac

Baterija

Aktyvus veikimas, iki3 - 6 mėnesiai

Arlo Ultra papildoma kamera: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: