Televizorius dovanų!

Užsisakant „5G namų internetą iki 300 Mb/s“ už 21,90 €/mėn.

Iki pasiūlymo pabaigos liko:

00

D.

00

Val.

00

Min.

00

Sek.

Užsakyti
Užsakyti

BITĖS PROFO apžvalga

Privalumai
 • „Pur Color“ technologija
 • „Crystal Processor 4K“ procesorius
 • „ALLM“ funkcija įjungia žaidimų režimą konsolėms
 • Palaiko „Go3“ be papildomo priedėlio
Įeikite į įtraukiančių pramogų pasaulį su „Samsung UE43CU7092UXXH“ išmaniuoju televizoriumi. Įrenginys, pasižymintis elegantišku plonu dizainu ir ryškiu 43 colių ekranu, yra aprūpintas „Crystal Processor 4K“ procesoriumi, suteikiančiu stulbinančius vaizdus su tikroviškomis detalėmis. Su pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip „Mega Contrast“ ir „Motion Xcelerator“, žaidimai bus nukelti į kitą lygį. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio, tad pramogos bus ne tik įtraukiančios, bet ir be papildomų laidų!
 
Samsung Smart TV priekis


TECHNOLOGINIS GROŽIS

Patirkite šiuolaikišką eleganciją su plonu išmaniojo televizoriaus „Samsung UE43CU7092UXXH“ dizainu. Šiame kompaktiškame 43 colių ekrane sklandžiai susijungia grožis ir našumas. Plonas profilis bet kokiam kambariui suteikia rafinuotumo, o minimalistinis dizainas pagerina bendrą gyvenamosios erdvės atmosferą.
 


OPTIMIZUOTAS VAIZDO TURINYS

„Crystal Processor 4K“ procesorius, integruotas išmaniajame „Samsung UE43CU7092UXXH“ televizoriuje, yra sukurtas suteikti geriausią įmanomą žiūrėjimo patirtį! Dėl galingos 4K raiškos patirsite kiekvieną spalvų niuansą taip, kaip numatė turinio kūrėjai. Su „Mega Contrast“, „UHD Dimming“ ir „Pur Color“ kiekviena scena atgyja išskirtiniu judėjimo aiškumu. Be to, naudodami „Motion Xcelerator“ judesio stabilizavimą ir filmų kūrėjo režimą, galite mėgautis turiniu su optimizuotais vaizdo nustatymais.
 
Samsung Smart TV dešinė
Samsung Smart TV kairė


GARSAS, KURIS PRISITAIKO

„Samsung“ kūrėjai pasirūpino ne tik kokybišku vaizdu, bet ir neapsakomai įtraukia garso kokybe tik tam, kad pasijustumėte it kino salėje. Žemų dažnių garsiakalbis ir „Q-Symphony“ funkcija veikia lygiagrečiai, todėl garsų visuma sukuria puikų balansą ausims ir žiūrimo bei klausomo turinio patirtis tampa ypač maloni! Negana to, integruotas „Object Tracking Sound Lite“ sukuria virtualų garsą, kuris seka veiksmą!
 


KAD ŽAIDIMAI TAPTŲ DAR SMAGESNI

Patobulinkite savo žaidimų patirtį naudodami „Samsung UE43CU7092UXXH“. Niekad nepasimeskite net įnirtingiausių kovų metu su tokiomis funkcijomis kaip ALLM, nes įrenginys užtikrina minimalią įvesties delsą. Naudodami „HGiG“ optimizavimą žaidimams, pasiruoškite dėl stabilaus ir detalaus vaizdo pakelti savo žaidimų patirtį į naujas aukštumas.
 
Samsung Smart TV kampas

Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. paslaugų sutartį. Plano mėnesio mokestis pateiktas su nuolaida nuo standartinės plano kainos be terminuotos paslaugų sutarties (28,88 Eur/mėn.) ir taikomas naudojantis paslaugomis Lietuvoje. Atsisakius paslaugų anksčiau laiko, prašysime grąžinti paslaugoms ir įrangai suteiktas nuolaidas. Dovanos vertė: 320,40 Eur.


 
 • Standartinė plano „5G namų internetas iki 300Mbps“ kaina be terminuotos sutarties 28,88 Eur/mėn. 
 • Planas suteikia neribotą duomenų kiekį Lietuvoje. 
 • Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite savitarnos svetainėje mano.bite.lt
 • Skambučiai ir SMS tarifai Lietuvoje ir keliaujant ES / EEE šalyse – 0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS. 
 • Kainos pateiktos su PVM. 
 • Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse. 
 • Skambučių ir SMS iš Lietuvos į užsienį tarifai
 • Kiti į planą neįskaičiuoti paslaugų tarifai ir sąlygos
 • Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja BITĖS sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse.
 • Papildomai suteikiama paslauga nemokamam 3 mėn. laikotarpiui - „Interneto apsauga+“. Standartinė paslaugos kaina pasibaigus nemokamam laikotarpiui: 1,99 Eur/mėn.

 

 

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: