• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

50" 4K UHD QNED Mini LED 75 2023 50QNED753RA išmanusis televizorius

LG 50" 4K UHD QNED Mini LED 75 2023 50QNED753RA išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

50" 4K UHD QNED Mini LED 75 2023 50QNED753RA išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

50" 4K UHD QNED Mini LED 75 2023 50QNED753RA išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Šeštos kartos „α7 AI 4K“ procesorius;
 • „Mini LED“ foninis apšvietimas;
 • „Go3“ veikia be papildomo priedėlio;
 • „Filmmaker Mode“ režimas.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos atrodo ne tokios ryškios.
 
Patirkite pramogų įkūnijimą su „LG 50QNED753RA“ televizoriaus ekranu, kuris yra 50 colių įstrižainės ir turi „Quantum dot“, „NanoCell“ bei „Precision Dimming Pro“ technologijas, užtikrinančias kontrastingą vaizdą. „α7 Gen 6 AI 4K“ procesorius leidžia patirti išskirtinę kokybę, o su „AMD FreeSync Premium“ ir kintamu atnaujinimo dažniu suteikiamos neribotos žaidimų galimybės. Naudojant „LG Soundbar“, krištolo skaidrumo garsas sklandžiai susilieja su nuostabiais vaizdais ir sukuria įtraukiantį namų kino teatrą.
LG 50QNED753RA | BITĖ


ATSAKINGAS DIZAINO SPRENDIMAS

„LG 50QNED753RA“ išmanusis televizorius turi aukštos klasės reputaciją, kuri pasižymi plonu, stilingu dizainu, lengvai derinamu su pažangiausiomis technologijomis. Plonas ir grakštus profilis puikiai tinka bet kokio kambario estetiniam patrauklumui didinti. Be įspūdingo dizaino, LG padarė didelių žingsnių tvarumo link, keisdami pakavimo praktiką jie pasirinko ekologišką požiūrį, pereidami prie vienspalvio spaudinio ir naudodami perdirbamas medžiagas, dar labiau pabrėždami savo atsidavimą nekenksmingai praktikai ir mažindami savo pėdsaką aplinkai.


VIZUALINĖ KELIONĖ

Pasinerkite į neprilygstamo vaizdo ryškumo karalystę su „LG 50QNED753RA“ televizoriaus 50 colių įstrižainės ekranu, kuriame suderintos „Quantum dot“ ir „NanoCell“ su „Mini LED“ technologija. Stebėkite su nuostaba, kaip tūkstančiai mažų foninio apšvietimo lempučių kruopščiai apšviečia jūsų turinį, kurdami vaizdus, kurie yra kvapą gniaužiantys ir ryškūs, papuošti nepaprastomis detalėmis. Dėl „Precision Dimming“ ir „Ultra Contrast“ funkcijų, kurias skatina gilaus mokymosi algoritmai, šis ekranas įkvepia gyvybingumo rodomam turiniui, padidina kontrasto santykį, ryškumą ir atskleidžia milijoną dinaminių gradacijų, todėl vaizdai pranoksta lūkesčius.
LG 50QNED753RA | BITĖ
LG 50QNED753RA | BITĖ


AUKŠTOS KOKYBĖS NAŠUMAS

Leiskitės į revoliucinę našumo ir tikslumo kelionę su „LG 50QNED753RA“ televizoriuje integruotu pažangiu „α7 Gen 6 AI 4K“ procesoriumi – meistru, kuris prisiima visišką atsakomybę už tai, kad jūsų žiūrėjimo patirtis išliktų nepaprasta. Sklandžiai patobulinti žaidimai su „AMD FreeSync Premium“ ir kintamu atnaujinimo dažniu dinamiškai prisitaiko prie poreikių ir sudaro vientisą įtraukiančių pramogų viziją. Be to, mėgaukitės begalinių žaidimų galimybių karalyste su neįtikėtina „GeForce NOW“ galia, kurią palaiko šio nuostabaus procesoriaus genialumas.


AUDIOVIZUALINĖ KINO PATIRTIS

Padidinkite garso įtraukimą naudodami „LG Soundbar“, kruopščiai sukurtą, kad papildytų „LG 50" 50QNED753RA“ 50 colių televizoriaus patirtį. Ši sistema ir televizoriaus susiejimas garantuoja harmoningą perėjimą prie „Soundbar“ garso, norint užtikrinti harmoningą patirtį.
LG 50QNED753RA | BITĖ
LG 50QNED753RA | BITĖ


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Funkcija „All New Home“ siūlo intuityvią ir greitą sąsają, leidžiančią lengvai prisijungti prie mėgstamo turinio. Naudodami „AI Concierge“ atrasite populiarius raktinius žodžius, pagrįstus balso atpažinimo paieškos istorija, pagerindami turinio atradimą, o „AI Picture Wizard“ pakels jūsų žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, analizuodama daugybę nustatymų tobulam nuotraukų rodymo ir asmeninių spalvų koregavimui. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, pasiekę daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.

LG

50" 4K UHD QNED Mini LED 75 2023 50QNED753RA išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)1120 mm x 653 mm x 49 mm
Matmenys su stovu (mm)1120 mm x 718 mm x 257 mm
Svoris be stovo (kg)14
Svoris su stovu (kg)14,4
Modelis50QNED753RA
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaQNED
Ekrano įstrižainė (coliais)50
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis60Hz

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysOptinė garso išvestis

Kita

Energijos efektyvumo klasėE
KitaHDR10, AI SOUND PRO, DOLBY DIGITAL, HLG
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 50" 4K UHD QNED Mini LED 75 2023 50QNED753RA išmanusis televizorius Black: atsiliepimai