Samsung Galaxy Watch Active 2 apžvalga

Vis daugiau žmonių renkasi išmaniuosius laikrodžius, derinančius klasikinio laikrodžio savybės bei patrauklias išmaniąsias technologijas. O vienas iš dažnų pasirinkimų Lietuvoje – „Samsung Galaxy Watch Active 2“. Visas įdomiausias šio išvaizdaus ir naudingo aksesuaro savybes vaizdo apžvalgoje jums pristato BITĖS Profai.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Galimybė pasirinkti dviejų skirtingų dydžių modelius, lengvai keisti dirželius ir individualizuoti ciferblato dizainą
  • Šį išmanųjį laikrodį galite susieti su „Apple“ įrenginiais, turinčiais iOS 9 operacinės sistemos versiją
  • „Samsung Galaxy Watch Active 2“ galite valdyti braukdami per įrenginio ekraną arba per lietumui jautrų rėmelį, o pats laikrodis atsparus vandeniui
  • Funkcionalus sporto sekimas – „Samsung Galaxy Watch Active 2“ automatiniu ir pasirenkamuoju būdu seka skirtingų sporto šakų pažangą, žingsnius, sudegintas kalorijas ir aktyvumo laiką

„Samsung Galaxy Watch Active 2“ – tikrai funkcionalus išmanusis laikrodis. Jis pasižymi didelėmis dizaino suasmeninimo galimybėmis, plačiu sporto pažangos sekimo funkcijų pasirinkimu, ilgai laikančia baterija bei papildomomis, kasdieną lengvinančiomis funkcijomis. O turint eSIM funkciją palaikantį „Samsung Galaxy Watch Active 2“, turėtume išties funkcionalų ir naudingą įrenginį, net kai telefonas išsikrovęs ar jo nėra šalia“, – sako „Bitės Profas“ Linas.

Ilgai laikanti baterija, estetiškas ir klasikinis dizainas, funkcijos, padedančios rūpintis savo sveikata – visa tai ir dar daugiau vartotojams suteikia gamintojo „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch 3“. „Bitės Profai“ pasakoja, kokios šio įrenginio funkcijos palengvins jūsų kasdienybę.

Tuo tarpu išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, kuris lėmė didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. „Bitės Profai“ nurodo, kuo išsiskiria ir kuo naudingi šie išmanieji „Samsung“ išmanieji laikrodžiai.

„Samsung „Galaxy Watch“ išmanieji laikrodžiai – kasdieniai pagalbininkai dabar galintys jūsų sveikata pasirūpinti dar geriau. Plačiau apie sveikatai naudingas EKG ir spaudimo matavimų funkcijos, pasakoja „Bitės Profai“.

„Samsung“ gamintojas prisitaiko prie savo gerbėjų ir siūlo įvairius įrenginius, kurie galėtų palengvinti jų kasdienybę. „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“, kuris padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus.

Taip pat belaidės ausinės „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Tad jei ieškote patogių ir kokybiškų ausinių, apie jas plačiau sužinokite „Galaxy Buds Pro“ „Bitės Profo“ Mantvydo paruoštoje vaizdo apžvalgoje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: