Kaip naudotis navigacija išmaniajame laikrodyje?

Išmanusis „Samsung“ laikrodis gali ne tik matuoti jūsų sportinę pažangą, sekti sveikatą, padėti tvarkyti skambučius ir el. laiškus, bet ir rodyti kelią. Atsisiųskite specialiai išmaniesiems laikrodžiams skirtą navigacijos programėlę „HERE WeGo“, ir daugiau nebepasiklyskite išėję pabėgioti ar pasivažinėti dviračiais. Viskas, ką reikia žinoti apie šią navigaciją, trumpame „Bitės Profų“ gide.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Navigacijos programėlę „HERE WeGo“ nemokamai atsisiųskite iš programėlių parduotuvės „Galaxy Store“, o tuomet patvirtinkite visus programėlės prašomus leidimus
  • Adresą į išmanųjį laikrodį suveskite rankiniu būdu arba įvardinkite balsu – įrenginyje galėsite matyti į kurią pusę ir už kiek metrų ar kilometrų reikės pasukti
  • eSIM funkcija išmaniajame laikrodyje suteikia galimybę programėle naudotis net palikus telefoną namuose
  • Programėle naudotis gali visi naujesnių „Samsung Galaxy“ išmaniųjų laikrodžių savininkai
 

„Samsung“ gamintojo išmaniųjų laikrodžių funkcijos taip pat suteikia galimybę įrenginį lengvai priderinti prie turimos aprangos. „Bitės Profai“ paruošė gidą, kaip priderinti išmaniojo laikrodžio ciferblatą prie drabužių.

Tam, kad išsirinkti įrenginį labiausiai atitinkantį jūsų poreikius būtų lengviau, „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius laikrodžius ir išrinko penkis geriausius. Tačiau jeigu vis tiek susiduriate su sunkumais renkantis pagalbininką, peržvelkite „Samsung Galaxy Watch Active 2“ apžvalgą arba „Samsung Galaxy Watch 3“ apžvalgą.

Išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, lėmęs didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. Šio laikrodžio išskirtinumas – jame veikia populiariausia navigacija „Google Maps“. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai ir kodėl gali pretenduoti į geriausių šiuo metu rinkoje esančių išmaniųjų laikrodžių vardą, pasakoja „Bitės Profai“.

„Google Maps“ turi ir daugiau gudrių funkcijų. Kaip efektyviai išnaudoti „Google“ žemėlapių galimybes, pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: