Išrinktas „Lietuvos Metų CTO“: trofėjus susišlavė „Nord Security“ technologijų vadovas Tomas Smalakys

Lietuvos Metų CTO | BITĖ

Trečius metus iš eilės vykstančių „Lietuvos Metų CTO“ rinkimų komisija spalio 12 d. vykusios konferencijos CTO Summit metu paskelbė geriausią Lietuvos technologijų vadovą. Šiemet juo tapo kibernetinio saugumo sprendimo bendrovės „Nord Security“ technologijų vadovas Tomas Smalakys.

„Tomo Smalakio pasiekimai tiek Lietuvos, tiek pasauliniame kontekste įtikino komisiją, kad jo profesiniai ir lyderystės įgūdžiai verti geriausio Lietuvos technologijų vadovo vardo. Nugalėtojo pasiekimai dar kartą parodė, kad turime sričių, kuriose Lietuva yra gerokai išaugusi tiek savo, tiek regiono marškinėlius. Ypatingai džiugu, kad technologinė pažanga ir technologijų vadovų profesionalumas yra viena tų sričių“, – pranešime žiniasklaidai sako Mindaugas Rauba, „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius ir „Lietuvos Metų CTO“ komisijos pirmininkas.

„Šis laimėjimas įrodo, kad tiek su įmone, tiek komanda einame teisingu keliu. Tikiu, jog turėti stiprią komandą labai svarbu, todėl noriu pasidžiaugti ir padėkoti savajai, su kuria dirbame ne vienerius metus ir kuria nuoširdžiai pasitikiu. Nemeluosiu, tapti „Lietuvos Metų CTO“ ir man asmeniškai pakelia kartelę toliau mokytis, kurti inovacijas, bet kartu iškelia ją aukštai ir ateities kartoms ar net kitų metų dalyviams“, – įspūdžiais dalijasi „Lietuvos Metų CTO“ nugalėtojas T. Smalakys.

'

„Nord Security“ technologijų vadovas nugalėtoju tapo už kartu su komanda sukurtą vieną pirmųjų slaptažodžių tvarkyklių „NordPass“. T. Smalakio vadovaujama „NordPass“ komanda taip pat prisijungė prie FIDO aljanso, kuriame kartu su kitomis pramonės milžinėmis, tokiomis kaip „Microsoft“, „Google“ ir „Apple“, siekia pakeisti autentifikavimo ateitį.

Kartu su nugalėtoju, į geriausių Lietuvos technologijų vadovų penketuką pateko Žydrūnas Tamašauskas, viešųjų duomenų rinkimo sprendimus verslui teikiančios įmonės „Oxylabs“ technologijų vadovas, Eimantas Norkūnas, LR Vyriausybės kanceliarijos Valdysenos departamento vadovas, Mantas Čižauskas, technologijų bendrovės „Teltonika Networks“ technologijų vadovas, bei Vaidas Paulauskis, „SBA Grupė“ IT vadovas.

„Rinkimų metu turėjome galimybę susipažinti su daugybe talentingų ir tikrų savo srities profesionalų bei jų didelio masto projektais. Itin džiaugiamės, kad sulaukėme plataus spektro paraiškų – nuo įgyvendintų pasaulinio lygio IT projektų iki materialios technikos, daiktų sukūrimo. Tai tik įrodo, kad Lietuvos įmonės gali konkuruoti su pasaulinėmis technologijų bendrovėmis“, – teigia M. Rauba.

Šiemet rinkimų komisiją sudarė „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius Mindaugas Rauba, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Dalius Misiūnas, „Eldes“ pardavimų vadovė ir „Women Go Tech“ bendraįkūrėja Žydrūnė Vitaitė, Liucija Zubrutė, portalo Vz.lt redaktorė, Eglė Radvilė, Lietuvos IT vadovų klubo vadovė, Jonė Vaitulevičiūtė, į technologijų startuolius investuojančio fondo „Firstpick“ vadovaujanti partnerė ir Ernestas Kalabuckas, pirmosios Lietuvoje kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“ technologijų vadovas ir 2022 metų „Lietuvos Metų CTO“ nugalėtojas.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: