• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Apple

MacBook Pro 13.3 (2020) nešiojamas kompiuteris

Apple MacBook Pro 13.3 (2020) nešiojamas kompiuteris

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Apple

MacBook Pro 13.3 (2020) nešiojamas kompiuteris

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Apple

MacBook Pro 13.3 (2020) nešiojamas kompiuteris 1 TB Silver: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Kontrastingas ir ryškus „Retina“ ekranas;
 • Pažangiausi saugumo sprendimai;
 • Turi „Touch Bar“ funkcinių mygtukų ekraną;
 • Ilgai tarnaujanti baterija.
Trūkumai
 • Kiek brangesnės kategorijos įrenginys;
 • Platus ekrano rėmelis.
 
Už knygą plonesnis ir už A4 formato lapą ne ką didesnis multimedijos centras? Įmanoma, jei tai „Apple Mac Book Pro“. Šie kompiuteriai vertinami tiek dėl savo unikalios, stilingos išvaizdos, tiek dėl pažangių sprendimų. Jie efektyviai naudoja baterijos resursus, o nuveikti su šiuo kompiuteriu galima išties daug – patogia „butterfly“ klaviatūra rinkti tekstą, naudotis pažangiausiomis vaizdo ir nuotraukų redagavimo programomis ir net žaisti kompiuterinius žaidimus. Visiems šiems procesams diriguoja „Intel i5“ procesorius, o juos atkuria itin kontrastingas ir sodrias spalvas vaizduojantis „Retina“ ekranas su 13 colių įstrižaine. Kompiuteryje esantys jūsų duomenys patikimai apsaugoti, nes jame sukasi vien saugumo sprendimams skirtas „T2“ lustas, o atrakinti kompiuterį galite pirštų atspaudu – juo pasieksite ir „Apple Pay“ mokėjimus, ir išsaugotus slaptažodžius. Kompiuterį patogu valdyti kelis skirtingus gestus atpažįstančiu „Force Touch“ manipuliatoriumi, o sistemos ir programų funkcionalumą užtikrina universali ir lietimui jautri „Touch Bar“ funkcinių mygtukų juostelė. Visuma daugiau nei jos dalys – kiekvienas iš šių sprendimų kuria unikalią, itin malonią naudojimosi nešiojamu kompiuteriu patirtį. Atrodo, kad „MacBook Pro“ viską už jus atlieka vos apie tai susimąstote, todėl daugiau erdvės lieka jūsų kūrybingumui.
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ


Tikras multimedijos galiūnas

Tikslinė šio kompiuterio auditorija – judrūs projektų vadovai, kūrybiški dizaineriai, vaizdo įrašų kūrėjai ir kiekvienas, kuriam reikalingas galingas, su įvairaus pobūdžio užduotimis lengvai susidorojantis įrenginys. Sparčiai redaguokite nuotraukas, ieškokite tobulo skambesio ir berkite programinio kodo eilutes – su „Intel i5“ procesoriumi savo kelyje nesutiksite jokių kliūčių, o duomenis talpiame SSD kietajame diske pasieksite akimirksniu.
 

Produktyvumas kiekvieną minutę

Šis pažangus procesorius – tai aštuntos kartos „Intel“ lustų rinkinys, kurio galia pulsuoja keturiuose jo branduoliuose. Būtent jos prireiks norint pasigalynėti su 3D modeliais, vaizdo redagavimo programų filtrais ar naujausiais žaidimais. Tačiau bet kokia produktyvi veikla ir įtraukiančios pramogos šiam „MacBook Pro“ ir jo aparatinei įrangai pasiduos be kovos – su „Turbo Boost“ technologija didesnį taktinį dažnį pasiekiančiam procesoriui jokie iššūkiai nebaisūs.
 
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ

Komunikuoti vaizdu

Gyvename vaizdų kupiname pasaulyje, todėl ir didžioji kūrybos dalis susijusi su vizualine informacija. Ją apdoroja itin sparti ir talpi „Mac Book Pro“ vaizdo plokštė, turinti 128 MB DRAM atminties – tai dvigubai daugiau nei iki šiol. Jei jūsų kūrybos metodai reikalauja daugiau galios, prie šio kompiuterio lengvai prijungsite išorinį grafikos lustą ir galėsite pasiekti vaizduotės Olimpą. Kadangi krovimui ir išorinių įrenginiams prijungimui naudojama „Thuderbolt 3“ jungtis, informacija su periferiniais prietaisais apsikeičiama itin sparčiai.
 

Funkcionalumas vienu lietimu

Prisimenate, kai virš klaviatūros skaičių eilės puikavosi funkciniai mygtukai? Turintys naujausios kartos „Mac Book Pro“ tikrai ne – juos pakeitė išmani lietimui jautri „Touch Bar“ juostelė. Jos funkcijos keičiasi priklausomai nuo programos – reguliuokite garsumą, išsirinkite spalvą, įterpkite tekste pageidaujamą „emoji“ ar valdykite įvairius įrenginio parametrus. Išmanusis sprendimas reaguoja į skirtingą paspaudimo tipą – skirtingus rezultatus galėsite pasiekti bakstelėdami, paliesdami ir palaikydami, pastumdami ir paslinkdami ikonėles. Per mažai? Galėsite įterpti ir jums reikalingus mygtukus – tegul kompiuteris prisitaiko prie jūsų poreikių.
 
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ

Budinti sargyba

Jūsų duomenų apsaugai „Apple“ sukūrė specialų „Apple T2“ lustą – taip, šiame „MacBook Pro“ darbuojasi atskira mikroschema, užtikrinanti jūsų informacijos saugumą. Jis diriguoja sklandžiai daugybės valdiklių veiklai – nuo pačių slapčiausių sistemos parinkčių iki SSD kietojo disko. Be to, pasitikėdami „T2“ darbu drąsiai galėsite įrenginį atrakinti „Touch ID“. Piršto spustelėjimu lengvai paleiskite kompiuterį, greitai atsiskaitykite su „Apple Pay“ ir bet kada pasiekite visus savo slaptažodžius.
 

Paskęsti spalvose

Taip, su grafika „Mac Book Pro“ dorojasi nepriekaištingai, tačiau kaip sekasi ją atkurti? Taip pat puikiai. Skiriamuoju „Apple“ kompiuterių bruožu tapęs „Retina“ 13 colių įstrižainės ekranas atkurs itin aukštos raiškos vaizdą, o balta ir juoda spalvos atrodys itin kontrastingai. Be to, dėl „True Tone“ technologijos ekranas reaguos į aplinkos apšvietimą ir pagal tai parinks tinkamą baltos šviesos balansą – atkuriamas vaizdas bus kur kas natūralesnis, tačiau ne mažiau ryškus.
 
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ

Visiems poreikiams

Saugumas nuo smulkiausių procesoriaus kondensatorių iki pritrenkiančio ekrane atgimusio vaizdo – visam šiam paradui vadovauja naujausia „macOS Catalina“ operacinė sistema. Lengvai pasiekite filmus ir tinkalaides. Žaiskite. Naršykite. Rašykite. Kurkite. Funkcionali programinė įranga jūsų patogumui siūlo ne tik platų programų pasirinkimą, bet ir leidžia prijungti „iPad“ planšetinį kompiuterį kaip antrą ekraną. Dar daugiau erdvės tobulėti ir nuveikti daugiau.
 

Intuityvus ir patogus

Po pažangiuoju „Touch Bar“ įsitaisiusi „butterfly“ tipo „Mac Book Pro“ klaviatūra. Tai ypatingas mechanizmas, dėl kurio klavišai stabilūs, spausdinimas tylus, o darbas kompiuteriu – itin ergonomiškas. Rinkti tekstą ir žaisti bus tikras malonumas, o pelės žymeklį galėsite valdyti su „Force Touch“ manipuliatoriumi. Išmokite jo kombinacijas bei gestus ir savo darbo ar pramogų aplinkoje jausitės kaip žuvis vandenyje.
 
Apple Macbook pro 13,3" 2020 | BITĖ

Apple

MacBook Pro 13.3 (2020) nešiojamas kompiuteris 1 TB Silver: Parametrai

Bendra informacija

Kompiuterio tipasNešiojamas kompiuteris
Matmenys304 mm x 212 mm x 15 mm
Svoris (kg)1,4

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusIntel Core i5
Procesoriaus modelis1,4 GHz keturių branduolių 8-os kartos
Vaizdo plokštėIntel Iris Plus Graphics 645
Darbinė atmintis (RAM)16 GB
Kietojo disko tipasSSD
Vidinė atmintis1 T

Ekranas

Ekrano tipasRetina
Ekrano įstrižainė (coliais)13,3
Ekrano raiška (pikseliais)2560 x 1600

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11ac
Bluetooth5.0
USB jungtis2 x USB-C

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
3,5 mm audio jungtisTaip

Baterija

Aktyvus veikimas, iki10 val.

Kamera

Kamera720p „FaceTime“ HD kamera

Apple MacBook Pro 13.3 (2020) nešiojamas kompiuteris 1 TB Silver: atsiliepimai