• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

TUNE T600 belaidės ausinės

JBL TUNE T600 belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

JBL

TUNE T600 belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

TUNE T600 belaidės ausinės Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Puiki garso kokybė, sodrūs žemų dažnių garsai.
 • Belaidės ir lengvos – patogu dėvėti net ilgą laiką.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga. Atsiliepkite į skambučius netraukdami telefono iš kišenės.
 • Triukšmo slopinimo technologija: klausykitės muzikos, o ne aplinkos garsų.
 • Įrašai valdomi tiesiai iš ausinių – persukite, atsukite ar sustabdykite dainą spausdami ant ausinės esančius mygtukus.
 • Iki 12 val. laikanti baterija.
 JBL TUNE T600BTNC belaidės ausinės | BITĖ
Su belaidėmis ausinėmis „JBL TUNE T600BTNC“ iš naujo atrasite muziką. Mat kelis dešimtmečius JBL tobulintas koncertų salėms ir profesionalioms įrašų studijoms skirtas technologijas jau galima rasti ir šio gamintojo plačiajam vartojimui skirtuose produktuose. Sodriais ir galingais garsais mėgausitės klausydamiesi bet kurio stiliaus muziką. O integruota triukšmo slopinimo technologija vienu mygtuko spustelėjimu leis panirti į muzikos pasaulį – be jokių pašalinių trikdžių ar aplinkos garsų.
 
Lengvos, patogios ir kompaktiškos belaidės ausinės „JBL TUNE T600BTNC“ yra idealus variantas kasdieniam naudojimui. Visiškai įkrovus šių ausinių bateriją, mėgstamų įrašų galėsite klausytis net iki 12 valandų. Na, o jeigu klausantis muzikos Jums kas nors paskambins, ausinės veiks kaip laisvų rankų įranga – spustelėkite mygtuką ir atsiliepkite į skambutį. Taip pat paprastai – ant ausinės esančiais mygtukais – valdysite ir įrašus: persuksite, sustabdysite ar atsuksite dainas.
 
 JBL TUNE T600BTNC belaidės ausinės | BITĖ
Pajuskite visus muzikos niuansus. Kelis dešimtmečius tobulinęs koncertų salėms bei įrašų studijoms skirtas garso sistemų technologijas, JBL jas pritaikė ir savo gaminamoms ausinėms. Su belaidėmis ausinėmis „JBL TUNE T600BTNC“ mėgausitės profesionaliai atkuriamais aukštų ir žemų dažnių garsais ir pajusite visus muzikos niuansus.
 
Muziką ir skambučius valdykite tiesiog nuo ausinių. Ant ausinės esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės čiupti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką ir atsiliepkite į skambutį. Aidą ir aplinkos triukšmą slopinantis mikrofonas leis susikalbėti be trukdžių.
 
Klausykitės muzikos, o ne aplinkos triukšmo. Gatve važiuojančių automobilių ūžesys ar autobuso keleivių pokalbių nuotrupos vis „permuša“ Jūsų klausomą muziką? Jokių problemų. Spustelėkite belaidžių ausinių „JBL TUNE T600BTNC“ mygtuką, aktyvinantį triukšmo slopinimo technologiją, ir mėgaukitės muzika be jokių aplinkos trikdžių.
 
Lengvos ir patogios. Belaidės ausinės „JBL TUNE T600BTNC“ pasižymi ergonomišku dizainu. Galvą švelniai apgaubiantis lankelis ir iš minkštos medžiagos pagamintos pagalvėlės neleidžia ausinėms pernelyg spausti ausų. Tad jas dėvėdami net ir ilgesnį laiką jausitės komfortiškai.
 
12 valandų laikanti baterija. Visiškai įkrovus belaides ausines „JBL TUNE T600BTNC“, su įjungtu „Bluetooth“ ryšiu ir triukšmo slopinimo technologija jos be pertraukos gali veikti net iki 12 valandų. Gamintojo specifikacijoje nurodyta, jog ausinių veikimo laiką galima pailginti. Pavyzdžiui, išjungus triukšmo slopinimo technologiją, jis pailgėja iki 22 valandų.
 
* Belaidės ausinės „JBL TUNE T600BTNC“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, turintį „Bluetooth“ ryšį.

JBL

TUNE T600 belaidės ausinės Black: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (g)173
Ausinių tipasAnt ausų
ModelisTUNE T600
Laido ilgis120 cm

Baterija

Baterijos talpa (mAh)610
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)22

Garsas

Jautrumas100dB
Atkuriami dažniai20 Hz - 20 kHz
Varža32 ohms
MikrofonasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.1

JBL TUNE T600 belaidės ausinės Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: