• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Jabra

Talk 25 laisvų rankų įranga

Jabra Talk 25 laisvų rankų įranga

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Jabra

Talk 25 laisvų rankų įranga

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Jabra

Talk 25 laisvų rankų įranga: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • HD kokybės garsas – pašnekovus girdėsite ypač aiškiai.
 • Patogu ir paprasta naudotis.
 • Pritaikyta muzikai klausytis, gauti GPS nuorodas balsu.
 • Balso pranešimai apie baterijos įkrovimo lygį, susijungimą su įrenginiu.
 • Iki 8 valandų laikanti baterija. Energijos taupymo funkcija.
 • Galima naudoti su dviem įrenginiais iš karto.
 • „Jabra Assist“ programėlė – valdykite įrangos nustatymus savo išmaniajame įrenginyje.
jabra talk 25 | BITĖ

Situacijų, kai kalbėdami telefonu fiziškai negalime laikyti jo rankoje (kai kuriais atvejais tai net draudžiama), ne taip jau mažai. Vairuojant automobilį, važiuojant dviračiu ar paspirtuku, dirbant įvairius darbus ar nešant nešulius ir pan. reikalingos abi rankos – tiek saugumui, tiek patogumui užtikrinti. Abi šias užduotis puikiai atliks laisvų rankų įranga „Jabra Talk 25”. Patogią, HD garso kokybę užtikrinančią laisvų rankų įrangą be pertraukos galėsite naudoti 8 valandas. O įjungę energijos taupymo funkciją – dar ilgiau.
 
Laisvų rankų įranga „Jabra Talk 25” turi ir daugiau naudingų funkcionalumų, praversiančių šiuolaikiniam naudotojui: galėsite klausytis muzikos, tiesiai į ją gausite GPS balso nurodymus, įvairius balso pranešimus apie įrangos veikimą. Jei naudojate daugiau nei vieną telefoną, taip pat ne bėda, „Jabra Talk 25“ galima susieti net su 8 įrenginiais, o su dviem – naudoti tuo pačiu metu. Na, o įrangos nustatymus galima kontroliuoti per specialiai jai pritaikytą programėlę „Jabra Assist“.
 
jabra talk 25 | BITĖ
Ypač aiškus HD kokybės garsas. Pokalbio metu susitelkite į jo temą, o ne į garso kokybę. Ją garantuos laisvų rankų įranga „Jabra Talk 25. Integruotas daugiakryptis mikrofonas ir 11 mm garsiakalbis užtikrins, kad ne tik Jūs puikiai girdėtumėte savo pašnekovą, bet ir jis Jus.
 
Gaukite GPS nuorodas ar klausykitės muzikos. Laisvų rankų įranga „Jabra Talk 25” puikiai pritaikyta ne tik pokalbiams telefonu. Per ausinę klausysitės ir itin kokybiškai atkuriamus muzikos garsus, taip pat girdėsite balso GPS nuorodas. Įranga taip pat balsu informuos apie senkančią bateriją ar pasikeitusį susiejimo su išmaniuoju įrenginiu statusą.
 
Patogi naudotis ir dėvėti. Laisvų rankų įranga „Jabra Talk 25” lengvai susiesite su savo mobiliuoju telefonu. Maža to, įrangą galėsite naudoti su dviem įrenginiais iš karto. Tai labai patogu, jei, pavyzdžiui, turite atskirus telefonus asmeniniams ir darbo reikalams. Dėvėdami „Jabra Talk 25“ ausinę jausitės komfortiškai, o norėdami dar labiau pritaikyti savo poreikiams, ją galite dėvėti su ar be specialaus prilaikančio kabliuko – kaip Jums patogiau.
 
Ilgiems pokalbiams. Laisvų rankų įranga „Jabra Talk 25”pritaikyta ilgiems pokalbiams. Jos baterija su įjungtu „Bluetooth“ ryšiu veikia iki 8 valandų, o budėjimo režimu įranga be įkrovimo gali išlaikyti net iki 10 dienų. Beje, įjungę „Power Nap“ funkcionalumą, pratęsite baterijos veikimo laiką – jei laisvų rankų įranga valandą bus neprijungta prie telefono, ji automatiškai išsijungs.
 
„Jabra Assist“ programėlė – pritaikykite pagal save. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę programėlę „Jabra Assist“ galėsite dar labiau pritaikyti savo laisvų rankų įrangą „Jabra Talk 25“ savo poreikiams: pakeisti garso nustatymus, pranešimų kalbą, o prireikus – rasti pačią įrangą su „Find My Jabra“ funkcija.
* „Jabra Talk 25“ laisvų rankų įranga nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint naudotis visomis jo galimybėmis, reikalingas išmanusis įrenginys su „Android 4.4“, „iOS 10.0“ ar naujesne operacinės sistemos versija bei palaikantis belaidį ryšį „Bluetooth“.

Jabra Talk 25 laisvų rankų įranga: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: