Naujieji „Bitės“ paslaugų planai: pokalbiai į ES šalis ir daugiau duomenų keliaujantiems

Išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“, neseniai atnaujinusi savo pozicionavimą, šiandien pristatė jį atspindinčius naujos kartos paslaugų planus „Lengviau“. Naujieji planai klientams suteiks iki 5 kartų daugiau mobiliojo interneto duomenų, neribotus pokalbius ir žinutes Lietuvoje bei keliaujant po Europos Sąjungą (ES). Su naujaisiais planais „Bitės“ klientai pirmieji Lietuvoje turės galimybę be papildomų mokesčių skambinti ir siųsti žinutes iš Lietuvos į kitas ES šalis. Dalis naujųjų planų leis į šias šalis skambinti net 1000 minučių bei siųsti 1000 SMS – įprastai tai kainuotų iki 300 eurų.

„Naują paslaugų planų krepšelį įprastai pristatome kas keletą metų. Šįkart tai darome kartu su mūsų pozicionavimo atnaujinimu, todėl mūsų pažadas „Taip lengviau“ atsispindi ir naujuosiuose planuose. Klientai galės nuo šiol nesukti galvos ne tik dėl mobiliojo interneto duomenų, pokalbių minučių ir trumpųjų žinučių, bet ir dėl duomenų limitų keliaujant“, – sako Pranas Kuisys, „Bitės“ vykdomasis direktorius.

Naujieji „Bitės“ planai atspindi ir toliau sparčiai augantį klientų poreikį mobiliajam internetui – per pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje jie per mėnesį vidutiniškai sunaudojo maždaug 50 proc. daugiau duomenų nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Todėl klientai gali rinktis iš septynių skirtingų planų su atitinkamai 1 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 50 GB, 100 GB ar neribotu duomenų kiekiu per mėnesį.

„Po reguliavimo „Roam Like at Home“ įsigaliojimo 2017 metais mūsų klientai kur kas aktyviau naudojasi mobiliojo ryšio paslaugomis keliaudami. Vien per pastaruosius metus duomenų naudojimas ES šalyse augo 2,5 karto. Siekdami jiems dar labiau palengvinti kasdienybę kartu su naujaisiais planais suteiksime net iki 20 GB duomenų, kuriuos jie galės išnaudoti keliaudami po ES šalis“, – pastebi P. Kuisys.

„Bitės“ privatūs klientai, pasirinkę naujuosius planus su 20 ir daugiau gigabaitų, pirmieji Lietuvoje be papildomų mokesčių gaus po tūkstantį pokalbių minučių ir trumpųjų žinučių iš Lietuvos į kitas ES šalis per mėnesį. Šiuo metu to nesiūlo nė vienas kitas šalies operatorius.

Kaip pastebi P. Kuisys, nuo šiol „Bitė“ siūlys vieną pokalbių planą su 500 minučių, visi likę planai turi neribotus skambučius ir žinutes tiek Lietuvoje, tiek ES: „Jau dabar absoliuti dauguma mūsų klientų renkasi planus be apribojimų, todėl tai buvo natūralus žingsnis atsinaujinant.“

Kaip ir ankstesni „Bitės“ pokalbių planai, visi planai „Lengviau“ siūlo galimybę nemokamai išbandyti kelionių ir ekrano draudimo paslaugas, mobilųjį parašą bei interneto apsaugą, taip pat neribotus duomenis socialiniame tinkle „Facebook“.

Naujuosius planus galima įsigyti jau nuo trečiadienio. Ankstesnių „Bitės“ planų naudotojams sąlygos nesikeičia.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: