Klientų patogumui „Bitė“ laikinai ilgina salonų darbo laiką

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ laikinai ilgina dalies salonų darbo laiką. Sprendimas priimtas atsižvelgus į LR Vyriausybės rekomendacijas. Tai leis geriau paskirstyti klientų srautus bei padės užtikrinti, kad klientams prieš šventes nereikėtų laukti ilgose eilėse.

Šią savaitę Vyriausybė nusprendė griežtinti karantino ribojimus, prekybos centruose riboti lankytojų srautus, užtikrinti didesnį aptarnavimo plotą. Vyriausybė taip pat rekomendavo ilginti prekybos ir paslaugų teikimo vietų darbo laiką.

„Prieš artėjančias šventes daugiau klientų užsuka į „Bitės“ salonus ieškodami dovanų sau ar artimiesiems. Rūpindamiesi klientų ir savo darbuotojų sveikata prailginome darbo laiką dalyje „Bitės“ salonų. Tai leis geriau paskirstyti lankytojų srautus, klientams – greičiau ir patogiau apsipirkti. Visas prekes ar paslaugas galite rasti ir internetinėje svetainėje – taip atidėsite nebūtinas keliones“, – sako „Bitės“ Mažmeninės prekybos vadovė Miglė Sabaitė.

Didžioji dalis salonų darbą pradeda valanda anksčiau. Dalis taip pat valanda ilgiau dirba savaitgaliais. Pavyzdžiui, visi Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos centruose „Akropolis“, taip pat sostinės „Oze“ ir Kauno „Megoje“ įsikūrę „Bitės“ salonai darbo dienomis ir savaitgaliais pradės dirbti valanda anksčiau – nuo 9 val.

Tikslų visų „Bitės“ salonų darbo grafiką Lietuvos miestuose galima sužinoti internete www.bite.lt/salonai.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: