Vilniaus centre Vinco Kudirkos skulptūra papuošta išmaniomis ausinėmis

Vinco Kudirkos skulptūra | BITĖ

Vakar Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo neeilinis vaizdas – Vincas Kudirka pasipuošė išmaniomis 3D technika spausdintomis ausinėmis. Instaliacija skirta atkreipti dėmesį į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamus „Metų CTO“ rinkimus.

„Kiekvienoje šiuolaikinėje organizacijoje CTO vaidmuo – strategiškai svarbus. Šie žmonės prisideda prie naujausių paslaugų technologijų, tokių, kaip ryšio ir IT (IRT) paslaugų vystymo, taip pat dalyvauja priimant svarbiausius verslo plėtros klausimus. Todėl svarbu įvertinti žmones, kurie kuria, vysto ir tobulina technologijas, lengvinančias mūsų gyvenimą“, – sako Gintas Butėnas, bendrovės „Bitė Lietuva”, inicijavusios „Metų CTO” rinkimus, technologijų vadovas.

Kalbant apie tai, kaip technologijos lengvina mūsų gyvenimus, įdomu pasvarstyti, kaip galėjo susiklostyti įvairūs istoriniai įvykiai, jei jos būtų buvę išrastos anksčiau. Pavyzdžiui, kaip šiandien skambėtų mūsų šalies himnas? O tam, kad įjungti fantaziją būtų lengviau, Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo galima išvysti tautos herojų pasipuošusį išmaniomis ausinėmis.

'

Pagrindiniai kriterijai, kuriais komisija vadovausis rinkdama „Metų CTO“: reikšmingiausi metų projektai, pasiekti rezultatai, organizacijoje diegiamų inovacijų nauda bei paties CTO lyderystė organizacijoje.

Rinkimuose kviečiami dalyvauti savo organizacijose už technologijų diegimą, vystymą ir tobulinimą, IT, ryšių tinklus ir kt. atsakingos vadovės ir vadovai.

Rinkimus inicijuoja telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ ir komunikacinis partneris – verslo naujienų portalas „Verslo žinios“.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: