Ukrainos kariams „Bitė“ suteikia karo sąlygoms tinkamų, itin atsparių telefonų

Ukrainos kariams „Bitė“ suteikia karo sąlygoms tinkamų, itin atsparių telefonų | BITĖ

Reaguojant į kritinę situaciją Ukrainoje, „Bitė Lietuva“ su partneriu „Bullitt Group“ dovanoja Ukrainos kariams išmaniųjų telefonų „CAT“. Nevyriausybinė organizacija „Blue/Yellow“ perduos išmaniuosius įrenginius Ukrainos kariams, kovojantiems už šalies laisvę. Perduodama įranga yra itin tvirta, atspari aplinkos veiksniams – drėgmei, smūgiams, šalčiui – todėl yra tinkama naudoti karo sąlygomis.

„Kritiškai svarbia ryšio įranga remiame tiesiogiai agresoriaus puolimą atremiančius Ukrainos karius. Išmani ryšio įranga – brangi, todėl labai svarbu, kad už šalies ir visos Europos laisvę kovojantys ukrainiečiai įrenginius gautų iš įvairių įrangos tiekėjų Lietuvoje. Išnaudojame kiekvieną progą pakviesti juos prisidėti prie pagalbos Ukrainos žmonėms“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Pasak P. Kuisio, „tikslus perduodamų įrenginių skaičius, konkretūs modeliai, bendra paramos suma, laikantis saugumo reikalavimų, šiuo metu nebus viešinama, tačiau tai išties reikšminga, iki šiol didžiausia mūsų suteikta parama“.

„CAT“ gamintojo įrenginiai itin atsparūs aplinkos veiksniams, pavyzdžiui vandeniui, dulkėms, kritimams, dideliems temperatūrų svyravimams, purvui. Telefonų korpusas papildomai sutvirtintas ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūrų svyravimų. Kai kurie įrenginiai taip pat testuoti pagal JAV kariuomenės standartus (MIL-STD-810H).

„Bitė“ įrenginius perduoda bendradarbiaudama su gamintoju, Didžiosios Britanijos bendrove, „Bullitt Group“, kuri taip pat prisideda prie paramos Ukrainai.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: