• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

Mi 1S elektrinis paspirtukas

Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
 • 7 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

Mi 1S elektrinis paspirtukas

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Xiaomi

Mi 1S elektrinis paspirtukas: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin talpi baterija – užteks 30 km kelionei;
 • Pažangi įkrovimo sistema stabdant;
 • Ergonomiškas ir minimalistinis dizainas.
Trūkumai
 • Daugelis funkcijų valdomos vienu mygtuku;
 • Dalis funkcijų prieinamos tik išmaniąja programėle.
 
Nuo kelių šimtų metrų miesto centre iki 30 km kelionės – elektrinis paspirtukas „Xiaomi 1S“ leis prisijaukinti miesto gatves ir jame keliauti ekologiškai bei greitai. Pažangus paspirtukas išvysto iki 25 km/h greitį ir leidžia rinktis iš trijų kelionės režimų. Sulankstytas jis užima vos 49 cm, o 12,5 kg korpusas iš itin tvirto aliuminio gali išlaikyti iki 100 kg svorį. Elektrinį paspirtuką paruošite pasivažinėjimui vos per tris sekundes, o tvirtai laikydami vairą svarbiausias jo funkcijas galėsite aktyvuoti vienu daugiafunkciniu mygtuku ant prietaisų skydelio. Savo kelionės informaciją ir kitus duomenis galėsite stebėti „Mi Home“ programėlėje, kuri įspės ir apie baterijoje atsiradusius nesklandumus. Su „Xiaomi 1S“ miesto gatvėmis skriesite nerūpestingai, tačiau saugiai, mat paspirtukas aprūpintas ne tik žibintais, bet ir yra itin gerai valdomas bei patikimas.
Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas | BITĖ


Išmatuotas patogumui

Elektrinis paspirtukas sukurtas mobilumui, todėl jis patogiai lydi jus kiekviename žingsnyje. Sulankstyto „Xiaomi 1S“ ilgis siekia vos 49 cm, todėl jis lengvai telpa automobilyje, namuose ar biure, o nešamas nevargina rankų – jis sveria vos 12,5 kg. Iš astronautikos standartus atitinkančio aliuminio pagaminta transporto priemonėitin tvirta, todėl gali išlaikyti net 100 kg svorį, o išlankstyti ir paruošti jį kelionei užtruks ne ilgiau trijų sekundžių.
 

Suvaldyta įtampa

Energiją „Xiaomi 1S“ paspirtukui teikia talpi ličio jonų baterija, kurios įkrovos užteks 30 km. Šis akumuliatorius apsaugotas nuo trumpo jungimo, įtampos svyravimų, temperatūros pokyčių ir kitų elektros grandinės problemų. Keliauti galėsite saugiai ir užtikrintai, o apie kilusius nesklandumus praneš išmanioji „Mi Home“ programėlė. Be to, pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema (KERS) įkrauna paspirtuką stabdant ar atleidus akceleratorių, todėl elektros energiją naudosite itin efektyviai.
 
Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas | BITĖ
Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas | BITĖ

Skirtingi būdai judėti

Parkas, it styga tiesi alėja, o gal pėsčiųjų pilna aikštė? Kad ir kur važiuotumėte su savo „Xiaomi 1S“, paspirtukas leis pasirinkti tinkamiausią greitį. Jei skubate į darbą ir jums netrukdo jokios kliūtys, su vėjeliu skriekite sporto režimu (iki 25 km/h), o sukdami ratus parke aktyvuokite standartinį režimą (iki 20 km/h). Ten, kur vaikšto pėstieji, rinkitės pėsčiojo režimą (iki 5 km/h) ir aplenkite žmones saugiai.
 

Universalus valdymo pultas

Už „Xiaomi 1S“ vairo – it už šturvalo. Jį laikysite už patogių ir neslystančių rankenų, o sklandžiai greitėsite lenkdami akceleratoriaus svirtelę su nežymiu pasipriešinimu. Visą informaciją apie kelionę rodys minimalistinio dizaino ekranėlis – matysite greitį, paspirtuko režimą, užrakinimo būseną ir kitus parametrus. Skirtingais vieno mygtuko paspaudimais aktyvuosite žibintus, įjungsite paspirtuką ir keisite kelionės režimą.
 
Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas | BITĖ
Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas | BITĖ

Išmanios ekosistemos dalis

Dalį elektrinio paspirtuko funkcijų galite aktyvuoti „Mi Home“ programėlėje. Sujunkite jį su telefonu „Bluetooth“ ryšiu ir galėsite savo išmanųjį naudoti „Xiaomi 1S“ atrakinimui bei užrakinimui, kelionių statistikos stebėjimui, energijos likučio sekimui ir autopiloto režimo aktyvavimui. Be to, programėlė pasirūpins, kad paspirtukas gautų aktualius programinės įrangos atnaujinimus.
 

Svarbiausia – saugumas

Kelionė elektriniu paspirtuku bus saugi pasirinkimus tinkamą greitį ir pagarbiai elgiantis su kitais eismo dalyviais. Tačiau ne mažiau svarbūs ir techniniai sprendimai, todėl „Xiaomi 1S“ rasite išmanią diskinių stabdžių sistemą, skirtingą reljefą įveikiančias pneumatines padangas, ryškų priekinį žibintą ir į stabdymą reaguojančią galinę lemputę.
 
Xiaomi Mi 1S elektrinis paspirtukas | BITĖ

Xiaomi

Mi 1S elektrinis paspirtukas: Parametrai

Bendra informacija

MatmenysAtlenktas: 1140 mm x 1080 mm; Sulenktas: 490 mm x 1080 mm
Svoris (kg)12,5
Nuvažiuojamas atstumas30 km
Maksimalus greitis25 km/h
Ratų dydis8,5 colių pneumatinės padangos
StabdžiaiRegeneracinis + diskas
Variklio galia250 W
Atsparumas vandeniuiIP54

Baterija

Baterijos talpa (mAh)7650

Duomenų perdavimas

Valdymas per mobilią programėlęTaip

Kita

KitaGalinis LED apšvietimas
Pakuotės turinysElektrinis paspirtukas, maitinimo šaltinis, 5 varžtai, šešiakampis raktas, padangų pūtimo adapteris
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: