• Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

Tuner garso kolonėlė

JBL Tuner garso kolonėlė

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

JBL

Tuner garso kolonėlė

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

Tuner garso kolonėlė: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Sodrus ir kokybiškas garsas.
 • Radijo transliacijos FM ir skaitmeniniu DAB/DAB+ formatu: dar didesnis radijo stočių pasirinkimas.
 • Palaiko „Bluetooth“ ryšį. Leiskite muziką iš savo išmaniojo įrenginio.
 • iki 8 valandų muzikos klausymosi laikanti baterija.
 • Ryškus LCD ekranėlis su pašvietimu - informaciją visada matysite aiškiai.
 • 5 išankstinio nustatymo mygtukai: mėgstamiausias radijo stotis įjunkite akimirksniu.
JBL Tuner | BITĖ
Nepaisant to, kad per keletą pastarųjų metų pamėgome įvairias internetines muzikos platformas ir programėles, įprotis klausytis mėgstamų radijo stočių niekur nedingo. Todėl gamintojai stengiasi įtikti visiems vartotojams, kad ir kokiu būdu jie mėgsta klausytis muzikos. „JBL Tuner“ belaidė garso kolonėlė su radija – įrenginys, kuris patenkins ir radijo mėgėjų, ir ir interneto platformų gerbėjų poreikius. Mat jis Jums tarnaus ir kaip radijo imtuvas, ir kaip belaidė garso kolonėlė, grojanti iš išmaniojo įrenginio leidžiamus įrašus.
 
Sodrus ir galingas, kokybiškai atkuriamas garsas yra „JBL“ vizitinė kortelė. „JBL Tuner“ belaidė garso kolonėlė su radija – ne išimtis. Savo mėgstama muzika ir kitais garso įrašais mėgausitės kad ir kur būtumėte: ši garso kolonėlė yra belaidė ir visiškai ją įkrovus veikia net iki 8 valandų.

Kompaktiškų gabaritų „JBL Tuner“ belaidę garso kolonėlę su radija patogu neštis kuprinėje ar rankinėje, tad ji taps puikia kelionių ir iškylų kompanione
 
JBL Tuner | BITĖ
Visada kokybiškas garsas. Kad ir kokiu būdu klausytumėte muziką per „JBL Tuner“ belaidę garso kolonėlę su radija – leisite ją iš išmaniojo įrenginio ar įsijungę radijo stotį – jus džiugins sodrus ir galingas garsas. Juk garso kokybė – tai „JBL“ gaminių vizitinė kortelė.
 
Rinkitės iš daugybės radijo stočių. Per „JBL Tuner“ belaidę garso kolonėlę su radija galite klausytis ir įprastų FM, ir skaitmeninio (DAB ar DAB+) radijo transliacijų. Jei radijo transliacijos skaitmeniniu formatu nėra palaikomos, tiesiog pasirinkite FM transliacijų režimą. Be muzikos ir svarbiausių naujienų tikrai neliksite.
 
Ilgai laikanti baterija. Pasiėmę „JBL Tuner“ belaidę garso kolonėlę su radija drąsiai leiskitės iškylauti į gamtą ar į ilgą pasivaikščiojimą po miestą. Visiškai įkrovus šį įrenginį, jis be pauzių gali veikti net iki 8 valandų.
 
Žinokite, ko klausote. Ryškiame LCD ekranėlyje matysite informaciją, kokią radijo stotį klausote ir pačios stoties pateikiamą informaciją apie atlikėją, dainą ir kt.
 
Negaiškite laiko paieškai. Iš anksto nustatę ir išsaugoję mėgstamiausias radijo stotis, jas pasieksite vienu mygtuko spustelėjimu. Iš anksto galite nustatyti 5 FM bangomis ir 5 skaitmeniniu formatu transliuojančias radijo stotis ir daugiau nebegaišti laiko jų paieškai.
 
* „JBL Tuner“ belaidė garso kolonėlė su radija gali veikti kaip savarankiškas įrenginys. Tačiau, norint išnaudoti visas jos galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį belaidį „Bluetooth“ ryšį.

JBL

Tuner garso kolonėlė: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys165 mm x 66 mm x 66 mm
Svoris (g)445

Baterija

Baterijos talpa (mAh)2000
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)8

Garsas

Garsas >80dB
Garsiakalbių galingumas5 W
FM radijasTaip

Ekranas

Ekrano tipasLCD

Duomenų perdavimas

3,5 mm audio jungtisTaip
Bluetooth4.1

Kita

Pakuotės turinysKolonėlė, USB kabelis, 5V/1A adapteris, paleidimo instrukcija, saugumo instrukcija, garantinis talonas

JBL Tuner garso kolonėlė: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: