Meniu

Garmin vivosmart 3 išmanioji apyrankė S/M dydis

Garmin vivosmart 3 išmanioji apyrankė S/M dydis

1 / 2

Garmin vivosmart 3 išmanioji apyrankė S/M dydis

Perkant išmaniają apyrankę Garmin vivosmart 3 internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės nauja preke per 1 - 2 darbo dienas.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  49,00 €

  69,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €


BITĖS Profo apžvalga

 • Subtilaus dizaino, tinka prie bet kokio aprangos stiliaus.
 • Visą parą stebi širdies ritmą.
 • Kasdien seka fizinį aktyvumą ir matuoja streso lygį.
 • Nustato fizinio pasirengimo lygį bei jį atitinkantį amžių.
 • Jėgos treniruočių režimas.
 • Rodo telefono pranešimus.
 • Šią išmaniąją apyrankę galima segėti maudantis duše ar plaukiojant.
 
„Vivosmart 3“ – tai puikus pasirinkimas, jei norite ne tik pažangiausių technologijų, bet ir patraukalus dizaino išmaniosios apyrankės. Subtiliai atrodanti, plona apyrankė neužgoš jūsų pamėgtų aksesuarų ir puikiai papildys bet kokį aprangos stilių.
 
Ši apyrankė ne tik fiksuoja daugybę aktyvumo rodiklių (nueitus žingsnius, pulsą, sudegintas ka lorijas, įveiktus aukštus, miego kokybę ir kt.). „Vivosmart 3“ yra pirmoji „Garmin“ išmanioji apyrankė, kuri gali apskaičiuo ti VO2 max – maksimalaus deguonies suvartojimo – rodiklį, kuris yra vienas svarbiausių žmogaus fizinę būklę nusakančių rodik lių. „Vivosmart 3“ taip pat turi jėgos treniruočių režimą, integruotas automatinio veiklos atpažinimo, streso lygio nustatymo bei išmaniųjų pranešimų funkcijas.
 
Atsukite laiką atgal. „Vivosmart 3“ ne tik nuolat seka aktyvumo rodiklius, bet ir naudoja juos jūsų fizinei būklei įvertinti. Ši apyrankė nustatys maksimalaus deguonies suvartojimo (VO2max) rodiklį ir netgi jūsų fizinio pasirengimo būklę atitinkantį amžių (pastarąjį, beje, įmanoma sumažinti reguliariai sportuojant :) Taigi „Vivosmart 3“ jums pateiks ne vien „nuogą“ rodiklių statistiką – matysite, kaip aktyvi gyvensena realiai keičia jūsų fizinę būklę į gerąją pusę!
 
Nugalėkite stresą. Pagal jūsų širdies ritmo pokyčius „Vivosmart 3“ nustatys streso lygmenį – jį galėsite matyti bet kuriuo metu įrenginio ekrane. Maža to, streso kreivei kylant aukštyn, šis išmanusis pagalbininkas pasiūlys nusiraminti atliekant nesudėtingus kvėpavimo pratimus. Neužtruksine nė 5 minučių ir streso lyg nebūta!
 
Asmeninis jėgos treniruočių asistentas. Ši „Garmin“ išmanioji apyrankė taps nepamainoma pagalbininke jėgos treniruočių gerbėjams. Nustatę jėgos treniruočių režimą, galėsite pamiršti pratimo pakartojimų skaičiavimą – už jus tai darys „Vivosmart 3“. Ir ne tik skaičiuos – apyrankė taip pat fiksuos treniruotės metu atliekamus pratimus, jų serijas, aktyvios veiklos bei poilsio intervalus.
 
Telefono pranešimai ant riešo. Savo išmaniosios apyrankės ekrane matysite pranešimus apie gautus naujus e. laiškus, trumpąsias žinutes, įeinančius skambučius, socialinių tinklų naujienas. Su „Vivosmart 3“ galėsite valdyti telefono muzikos grotuvą, o prireikus – net surasti patį telefoną!
 
Rezultatų istorija – vienoje vietoje. Kaip ir kiti „Garmin“ išmanieji pagalbininkai, ši apyrankė visus užfiksuotus duomenis sinchronizuoja su „Garmin Connect“ sistema. Prie jos prisijungę per kompiuterį ar išmanųjį telefoną, galėsite rasti savo fizinio aktyvumo rodiklių istoriją, detaliau panagrinėti duomenis, peržiūrėti savo pasiekimus ir progresą.
 
*„Garmin Vivosmart 3“ išmanioji apyrankė nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir norint ja naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android 4.3“, „iOS 8“, „Windows 10“ ar su naujesnėmis šių OS vers ijomis, bei belaidį ryšį „Bluetooth 4.0".

Bendra informacija

E-simNe
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: