Meniu

Garmin Vivoactive 3 išmanusis laikrodis

Garmin Vivoactive 3 išmanusis laikrodis

1 / 2

Garmin Vivoactive 3 išmanusis laikrodis

Perkant išmanųjį laikrodį „Garmin Vivoactive 3“ HR internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės nauja preke per 1 - 2 darbo dienas.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  169,00 €

  279,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €


BITĖS Profo apžvalga

 • Lietimui jautrus 1,2 colių „Garmin Chroma“ ekranas. Aiškiai matysite informaciją net ryškioje saulės šviesoje.
 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, įveiktus aukštus, aktyviai praleistas minutes bei sudegintas kalorijas. Automatiškai atpažįsta fizinę veiklą.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso lygį, fizinės parengties lygį ir jį atitinkantį amžių.
 • Išmanieji priminimai. Laikrodis skatins pajudėti ar įspės apie pernelyg dažną pulsą treniruotės metu.
 • Turi GPS imtuvą, todėl žinosite ne tik įveiktą atstumą, bet ir jo trajektoriją bei greitį.
 • Rinkitės iš 15 laikrodyje įdiegtų sporto programų arba susikurkite individualią.
 • „Connect IQ“ programėlių parduotuvėje rasite tūkstančius laikrodžio ciferblatų ir naudingų programėlių – lengvai pritaikysite laikrodį pagal savo stilių ir poreikius.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint laikrodį galima ne tik praustis duše, bet ir plaukioti.
 • Treniruočių duomenys ir aktyvumo rodikliai automatiškai sinchronizuojami su „Garmin Connect“ programėle – peržiūrėkite suvestines ir įvertinkite pažangą.
 • Pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus ir skambučius matysite laikrodžio ekrane – nepraleisite nieko svarbaus.
 • Iki 7 dienų laikanti įkraunama baterija.

„Garmin“ vardas jau tapo aukščiausios kokybės išmaniųjų sporto įrenginių sinonimu. Šio gamintojo išmanieji laikrodžiai ir apyrankės vertinami dėl itin pažangių technologijų ir inovatyvių sprendimų, leidžiančių sportuoti ir gyventi patogiau. Išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ – ne išimtis. Nepakartojamą naudojimosi patirtį kuria jo funkcijų ir galimybių visuma: judėjimo tempą ir trajektoriją fiksuojantis GPS imtuvas, net 15 jau įdiegtų treniruočių programų bei galimybė susikurti individualią, atsparumas vandeniui, tiksliai matuojamas širdies ritmas, fizinio aktyvumo ir miego kokybės sekimas ir daugelis kitų funkcijų.
 
Akivaizdu, jog išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ tiesiog sutvertas sportą ir aktyvią gyvenseną mėgstantiems žmonėms. Bet, tuo pačiu, jis turi nemažai funkcijų, kurios daro jį itin universaliu: pradedant nuo klasikinį laikrodį primenančio dizaino ar streso lygio stebėjimo ir baigiant visiškai nauja bekontakčio mokėjimo funkcija „Garmin Pay“. Kol kas ši funkcija Lietuvoje nepalaikoma, tačiau tik laiko klausimas, kada tai nutiks – tuomet išmanųjį laikrodį „Garmin Vivoactive 3“ galima bus naudoti vietoj bekontaktės mokėjimo kortelės.
 
Taigi, nesvarbu, ar esate prisiekęs sportininkas, ar tiesiog propaguojate aktyvią gyvenseną – išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ atveria naujus kelius pažinti savo galimybes ir jas išnaudoti.
 
 
Mėgaukitės aktyviu gyvenimu. Išmaniajame laikrodyje „Garmin Vivoactive 3“ gamintojas įdiegė net 15 sporto programų, iš kurių lengvai išsirinksite sau tinkančią ir patinkančią. Čia rasite ne tik įprastų sporto šakų – bėgimo, plaukimo ar dviračio – treniruočių režimų. Joga, golfas, plaukimas irklente, jėgos treniruotės ir daugelis kitų sporto užsiėmimų – taip pat čia. Jums reikia tik pasirinkti pageidaujamą režimą ir laikrodis stebės visus reikiamus parametrus, o po treniruotės pateiks išsamią statistiką. Treniruotėms lauke Jums neprireiks telefono. Išmaniajame laikrodyje „Garmin Vivoactive 3“ integruotas GPS imtuvas, tad judėjimo trajektoriją bei greitį matysite tiesiog laikrodžio ekrane.
 
Susikurkite individualią treniruočių programą. Kad Jūsų treniruotės būtų maksimaliai efektyvios, galite sudaryti savo poreikiams pritaikytą bėgimo, dviračio, kardio ar jėgos treniruotės programą. Individualią treniruotę sukursite programėlėje „Garmin Connect“ ir vėliau ją persiųsite į išmanųjį laikrodį „Garmin Vivoactive 3“.
 
Stebėkite savo fizinę būklę. Nuolat matuojamo Jūsų širdies ritmo duomenis išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ naudoja keliems itin svarbiems žmogaus fizinę būklę nusakantiems rodikliams apskaičiuoti. Laikrodis nustato maksimalaus deguonies suvartojimo (VO2 max) rodiklį ir Jūsų fizinio pasirengimo būklę atitinkantį amžių. Gera žinia, ta, kad pastarąjį įmanoma sumažinti reguliariai sportuojant. Taigi galėsite įsitikinti, kad aktyvi gyvensena realiai keičia Jūsų fizinę būklę į gerąją pusę.
 
Nugalėkite stresą. Pagal Jūsų širdies ritmo pokyčius išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ nustato streso lygmenį – jį galėsite matyti bet kuriuo metu įrenginio ekrane. Maža to, laikrodis praneš, jei streso lygis ims kilti – kad laiku imtumėtės priemonių, pavyzdžiui, atliktumėte kelis kvėpavimo pratimus ir nusiramintumėte.
 
Žinokite, kas vyksta.Išmaniojo laikrodžio „Garmin Vivoactive 3“ ekrane matysite pranešimus apie gautus e. laiškus, trumpąsias žinutes, įeinančius skambučius, socialinių tinklų naujienas. Iš laikrodžio galėsite valdyti telefono muzikos grotuvą, o prireikus – net surasti patį telefoną.
 
Statistika ir rezultatai – išmaniojoje programėlėje. Tad kad ir ką veiksite: eisite, bėgiosite, plauksite, minsite dviratį ar sportuosite ant treniruoklio, laikrodis viską fiksuos ir rezultatus automatiškai sinchronizuos su „Garmin Connect“ programėle, esančia Jūsų išmaniajame įrenginyje ar kompiuteryje. Joje ne tik matysite išsamią dienos fizinio aktyvumo bei treniruočių ataskaitą ar peržiūrėsite savo progresą, bet ir galėsite sudaryti individualią treniruočių programą, dalyvauti įvairiuose sporto iššūkiuose ar pasidalinti savo pasiekimais socialiniuose tinkluose.
 
7 dienas laikanti baterija. Išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ pasižymi palyginti ilgai laikančia baterija. Naudodami laikrodį įprastu režimu, jį įkrauti turėsite vos kartą per savaitę. Tiesa, pravartu žinoti, jog naudojant energijai imlias papildomas funkcijas, pvz. GPS, baterija išsikraus greičiau.
laidais.
 
* Išmanusis laikrodis „Garmin Vivoactive 3“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 4.4“, „iOS 9.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei belaidį „Bluetooth“ ryšį.
 

Bendra informacija

E-simNe
Matmenys43,4 mm x 43,4 mm x 11,7 mm
Svoris (g)43
Atsparumas vandeniui5 ATM (iki 50 m)

Ekranas

Ekrano įstrižainė (coliais)1,2
Ekrano raiška (pikseliais)240 x 240

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasGPS ir GLONASS

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)168
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: